Sari la conținut

Sonia masaj erotic 0741692220 0752434504


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 1 minut, uservechi a spus:

Am fost la ambele, nu e aceeași persoana 100%

 

Greșești profund.

Dar e treaba ta.

Prima recenzie de pe topic e făcută de mine (vara lui 2016).

Revizitata (de câteva ori), inclusiv la locația actuala (îmi poți tu descrie configurația, cel puțin a actualei locatii?), și te trezești tu a spune ca nu e aceeași persoana.

Ha, ha, ha!

P.S.: dacă spui ca le-ai vizitat "pe amândouă" (amândouă, ha, ha, ha), spune care dintre ele are tatuaj, spune în ce zona a trupului și spune ce reprezinta.

Ha, ha, ha, le- a vizitat ... "pe amandoua"!

P.P.S.: retine ca am fost delicat și nu te-am întrebat nimic despre acțiunea în sine avuta cu "cele doua" (ha, ha, ha, doua, ia auzi acolo).

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

La Sonia mergeam de pe vremea când avea apartament in piața 1 mai, blocul acela de lângă spitalul clujana.

La tipa postata de tine, am fost pe b-dul muncii inspre Cug, un bloc pe partea dreapta.

Chiar mi-as dori sa fie aceeași persoana, dar nu e…

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 ore, uservechi a spus:

La Sonia mergeam de pe vremea când avea apartament in piața 1 mai, blocul acela de lângă spitalul clujana.

La tipa postata de tine, am fost pe b-dul muncii inspre Cug, un bloc pe partea dreapta.

Chiar mi-as dori sa fie aceeași persoana, dar nu e…

 

Persisti în eroare, dar e treaba ta.

Tipa de pe Muncii (14, parca) e cu totul alta.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
On 8/27/2021 at 11:00 AM, altu2 said:

 

Persisti în eroare, dar e treaba ta.

Tipa de pe Muncii (14, parca) e cu totul alta.

Tare mi-as dori sa o revad pe Sonia, cea dacă poți să-mi dai un link spre anunțul ei iti rămân dator. Poate greșesc eu, oameni suntem :D 

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
On 8/27/2021 at 12:14 PM, raulbria said:

Baieti am fost la tipa de pe muncii in trecut… la masaj e ok fata … la atitudine e praf… e plictisita de meseria ei … cel putin cu mine asa a fost… la un moment dat imi venea so fut in cur de nervi

Așa a fost și cu mine, cea cu nr de telefon : 0758928150 

Locație într-un bloc nou pe bulevardul muncii, capăt, pe dreapta. Intri intr-o parcare privata și blocul e drept în fata. 

Era vorba de masaj cu jucării și alte chestii interesante, dar am primit o laba trista și o atitudine de rahat. I

În schimb la Sonia, era cu totul și cu totul altceva... 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 6 ore, uservechi a spus:

Tare mi-as dori sa o revad pe Sonia, cea dacă poți să-mi dai un link spre anunțul ei iti rămân dator. Poate greșesc eu, oameni suntem :D

Multumesc

 

Ti-am mai pus o întrebare, dar ai omis a răspunde.

Insist pentru ca răspunsul tău e în măsura sa elucideze clar "dilema" cu masează Sonia.

Intrebarea: are vreuna din maseuzele  în discuție (doua zici tu ca fiind vizitate de tine) un tatuaj?

Dacă da, în ce zona a corpului?

Dacă da, ce semnificație are tatuajul?

După ce dai răspunsul vom descalci "nodul gordian".

Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 6 ore, uservechi a spus:

Tare mi-as dori sa o revad pe Sonia, cea dacă poți să-mi dai un link spre anunțul ei iti rămân dator. Poate greșesc eu, oameni suntem :D

Multumesc

 

Aici link-ul la anunțul pus azi de Sonia. Pune anunț doar când își propune sa activeze, sporadic, în funcție de toane. Și atunci când are anunț nu-i sigur ca poți face programare, răspunzând aleatoriu la telefoane (excepție la cei cărora le-a salvat numărul în agenda).

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-oriental-marasti/473dfe26h6eg73i321f15950i594d4d2.html

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...