Sari la conținut

Irina - 0745871385


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E o figuranta, vorbești ceva cu ea la telefon, când ajunge nu ii mai convine nimic, decât banii. Fast fuck, ca ea nu se fute capra, ca nu sta deasupra. Eu consider ca este de evitat!!

 

Figuranta sau nu, arata foarte foarte bine   :pepsi

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Baga-mi-as pula ce îmi plac mie pozele in curul gol cu bradul de Crăciun!!

Vorba lui v-ships, găsiți și voi niște căpusari cu mai mulți neuroni in căpățâna.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...E bășinoasă, vb numai pe nas...

Mah Jiji...da kum lindicu mieu poti sa gresesti ân halu aista ???

 

An primu rînd...teai gîndit ka poati fata ari polipi si daia vb pi nas ???

 

An al doilea...dak iera basinoasa vb pi cur...nu pi nas !!!

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu

E o figuranta, vorbești ceva cu ea la telefon, când ajunge nu ii mai convine nimic, decât banii. Fast fuck, ca ea nu se fute capra, ca nu sta deasupra. Eu consider ca este de evitat!!

Dragul meu, cu siguranta tu nu ai fost la mine!

Link spre comentariu

Mah Jiji...da kum lindicu mieu poti sa gresesti ân halu aista ???

 

An primu rînd...teai gîndit ka poati fata ari polipi si daia vb pi nas ???

 

An al doilea...dak iera basinoasa vb pi cur...nu pi nas !

Polipi?                                                                                                                                                                                                                                 Din fericire, nu am!                                                                                                                                                                                                             Hai mai intai sa invatam putina gramatica.....

Link spre comentariu

Poze cu ghiotura și mai ales profesionale.

Recenzii pula!

Fotografiile sunt facute in locatie, cu un simplu telefon!                                                                                                                                                           Si daca nu am prea multe recenzi, nu cred ca ar trebui sa te priveasca pe tine!                                                                                                                   Majoritatea domnilor nu stiu sa faca recenzi! 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Fotografiile sunt facute in locatie, cu un simplu telefon! Si daca nu am prea multe recenzi, nu cred ca ar trebui sa te priveasca pe tine! Majoritatea domnilor nu stiu sa faca recenzi!

daca acea majoritate de care zici ca nu stiu sa faca "recenzi", nu recenzii,ar trebui sa-i inveti tu..mai pe romaneste,da-ne lectii :))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Si daca nu am prea multe recenzi, nu cred ca ar trebui sa te priveasca pe tine! Majoritatea domnilor nu stiu sa faca recenzi!...

Fatah...ân citatu tau folosiesti di 2 ori cuvîntu "recenzi". Ân ambiele circumstați ie ku un singur "i"...ku tăti ka ân ambele utilizari ie la plural..ka ie moi multe. Si kear nam priseput argumentu ku semnu iecsclamari. Adica daca folosiesti semnu iecsclamari ielimina un "i" ???

 

Dieci...cum ie ku gramatica ? Un recenz...doi recenzi ?

 

:)))))))

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Fotografiile sunt facute in locatie, cu un simplu telefon! Si daca nu am prea multe recenzi, nu cred ca ar trebui sa te priveasca pe tine! Majoritatea domnilor nu stiu sa faca recenzi!

Na c-a inviat.

Pina acu nu comenta deloc p-acilea!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...