Sari la conținut

Irina - 0745871385


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah da dice sîn-titi raii ? Menajiera ie ân conciediu. Doar noi vria s-ă stearga ia prafu acusa. Sa dia ku mopu, sa spiele prosoapi, sa schinbe lienjeriilii ? Da ceai...iejti alerjic ???

 

:)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Asta arata foarte bine, dar din cate imi aduc aminte ziceau baietii ca, comenteaza la orice pozitie. Si-a mai revenit?

 

lupu isi schimba parul,dar naravul....Orcum merita incercata,ce poti pierde 100 ron si 30 min,si iti mai faci niste nervi.Arata bine asa din poze,dar daca este ca si vaca aia care da mult lapte si la sfarsit varsa galeata....

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

lupu isi schimba parul,dar naravul....Orcum merita incercata,ce poti pierde 100 ron si 30 min,si iti mai faci niste nervi.Arata bine asa din poze,dar daca este ca si vaca aia care da mult lapte si la sfarsit varsa galeata....

 

poate sunt unul din norocosii cu care s-a purtat cat de cat ok. Nu avea mai mult de 100 sau nu mai tin minte bine? :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Mai ești la constanța?

 

Intrebi pentru tine. sau pentru un coleg?Tu nu ai telefon :callyou .Sau vrei careva din noi sa :telephone pentru o progamere si negociere

  • Like 6
Link spre comentariu

 

Am vizitat si eu domnisoara, acum cateva zile si ma simt obligat sa contribui...

Fata este superbă , ceva mai subtirica decat in poze, buze mmmm, sexi...exact pe gustul meu. Discutie placuta, fara presiunea timpului, atitudine draguta...pentru prima intalnire, frumoasa impresia.

Locatie:10

Igiena:10

Gfe:10

ON:9 daca s-ar ocupa putin si de zonele adiacente, ceva priviri perverse...ar fi ideal

NP:9 frumos si real

Un pic,putin de tot mai multa initiativa... Finalizare orala, sau anal, ar facea-o partenera perfecta pentru placere (sunt egoist, ce sa zic).

Multumesc Irina pentru compania placuta, m-am simtit excelent, sper ca a fost macar ok .

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

FK face?

 

Am vizitat si eu domnisoara, acum cateva zile si ma simt obligat sa contribui...
Fata este superbă , ceva mai subtirica decat in poze, buze mmmm, sexi...exact pe gustul meu. Discutie placuta, fara presiunea timpului, atitudine draguta...pentru prima intalnire, frumoasa impresia.
Locatie:10
Igiena:10
Gfe:10
ON:9 daca s-ar ocupa putin si de zonele adiacente, ceva priviri perverse...ar fi ideal
NP:9 frumos si real
Un pic,putin de tot mai multa initiativa... Finalizare orala, sau anal, ar facea-o partenera perfecta pentru placere (sunt egoist, ce sa zic).
Multumesc Irina pentru compania placuta, m-am simtit excelent, sper ca a fost macar ok .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...