Sari la conținut

Sandra 0755927627


Postări Recomandate

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Din păcate am găsit doar acest apartament și voi activa in el 3 zile : luni,marți și miercuri.de 5 zile tot caut și nu găsesc nimic.intre timp apelez la voi,poate ma ajutați cu locații in care “a mai fost activitate”.desigur nu adresa completa pt ca nu e frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Buna seara! Va aștept de luni după ora 12 pana in ora 18,19,maxim 20 in funcție de programările dp ziua respectiva.acest program îl voi avea zilnic.daca doriti Programări mai devreme de 12 sau mai târziu de 18 este posibil doar dacă ma anuntați din timp.

Duminica nu voi fi in locație voi lucra doar cu programări făcute din timp.

Serviciile și prețurile vor fi același.

CA ȘI IN TRECUT COMUNICAREA PRIN MESAJE VA FI CEA MAI UTILA pt ca nu voi putea Răspunde la toate apelurile.

Programarile trebuiesc făcute din Timp.

Va pupacesc și sper sa nu am parte de neplăceri si sa întâlnesc oamenii cu Bun simt ca si pana acum 💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Apartamentul care l-am luat nu Are centrală deci prin urmare nu este apa calda lăsând faptul ca nefiind in locație proprietarul îmi spune ca el intra sa lase cv lucru ce nu mi se pare normal.am găsit o alta locație dar baia lasă foarte mult de dorit.crede-ti ca Ar fi o problema așa de mare ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...