Sari la conținut

Sandra 0755927627


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

 

se pare ca Sandra

coboara '' stacheta '' ... hmmm ... [/quote

Nu am înțeles ce ai vrut sa spui la ce te referi ?

'' dar baia lasă foarte mult de dorit.crede-ti ca Ar fi o problema așa de mare ? ''

 

daca tu 

accepti

sa folosesti acea baie ... care lasa foarte mult de dorit  ...

 

noi ce sa intelegem ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Pentru ca nu este apa calda in apartamentul pe care l-am inchiriat și nu găsesc alt apartament îl voi lua pe cel cu o baie nu tocmai plăcută pt 2 zile din cauza ca nu am găsit alta locație și in ritmul acesta nu voi putea activa niciodată.pt cei care pot veni gata “dushati” și pt cei pt care “baia veche” atâta Timp cât e igienizata,curată nu reprezintă o probleme va aștepți.pentru celelalte pers îmi cer scuze sper sa rezolv cu locația și va aștept cât mai curând.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

DUPA RETRAGEREA DEFINITIVA AI REVENIT MAI FOTOSOPATA CA ORICAND

Cum de ti-ai făcut cont astăzi la 22:50 și in următoarele 10 min te-ai gândit sa îmi scrii comentezi ? Cineva e deranjat de revenirea mea?dragul meu in realitate arat mai bn decât in pozele acestea fotosopate spre dezamăgirea ta.

Link spre comentariu

Cum de ti-ai făcut cont astăzi la 22:50 și in următoarele 10 min te-ai gândit sa îmi scrii comentezi ? Cineva e deranjat de revenirea mea?dragul meu in realitate arat mai bn decât in pozele acestea fotosopate spre dezamăgirea ta.

 

de ce ai cheltuit bani ca sa arati mai putin bine decat arati in realitate?

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

de ce ai cheltuit bani ca sa arati mai putin bine decat arati in realitate?

In poze am pulpa piciorului mare și in fapt in realitate nu am pt ca acum 2-3 luni aveam și 3-4 kg in plus fata de acum.si dacă vroiam “sa mint poporul cu televizorul”puneam celelalte poze editate in care aveam fundul și ridicat și bombat și de 5 ori mai mare ca in realitate așa “ atrăgeam vizitatori “ nu sunt miss nu sunt perfecta Dar cu siguranța nu am nevoie sa apelez la aceste tertipuri

Link spre comentariu

In poze am pulpa piciorului mare și in fapt in realitate nu am pt ca acum 2-3 luni aveam și 3-4 kg in plus fata de acum.si dacă vroiam “sa mint poporul cu televizorul”puneam celelalte poze editate in care aveam fundul și ridicat și bombat și de 5 ori mai mare ca in realitate așa “ atrăgeam vizitatori “ nu sunt miss nu sunt perfecta Dar cu siguranța nu am nevoie sa apelez la aceste tertipuri

 

personal stiu daca esti de futut sau nu

numai sa vizitezi si buc-ul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...