Sari la conținut

Postări Recomandate


Manat de ganduri "necurate" am rasfoit anunturile de pe publi24 brasov si am mers la d-soara care se recomanda Denisa si care are inca de la telefon o atitudine de-ti moare madularul. Adresa e cea specificata de voi pe str. Toamnei si mai are o colega in apartament. Bun, ajuns la spatiul cu pricina, dameza imi spune sa-i dau banii si sa ma dezbrac. Scurt si la obiect. GFE-0 cu felicitari pe toata durata sederii mele

Imi pune un condom ieftin si baga un oral cat de cat ok pt 30 secunde - prefer oral protejat si dameza a confirmat ca vrea la fel;

Ma unge pe madular cu vaselina ieftina si vine deasupra in scarba in timp ce eu i-am simtit cu palmele "stiks-urile" neepilate;

Dupa 1 minut deasupra imi spune sa schimbam si o pun misionarului. Dupa 3 minute de misionarului imi spune ca m-am lasat prea greu pe ea si ca is nesimtit pentru ca nu ma poate respira. In fine, ii spun sa comunice dc e ceva in neregula pentru ca poate nu-mi dau seama. Schimbam iar si-o pun caprita iar dupa 3 minute imi spune ca dau prea tare in ea si ca nu mai vrea si ca ea hotaraste cat s-o fut si cum si ca gata. Hopa,in sfarsit am gasit o tarfa in adevaratul sens al cuvantului. O intreb de ce nu mi-a spus de la telefon ca dc nu termin in 7 min ma da afara iar ea imi spune ca nu am intrebat. Pe bune????:100 lei pt 7 minute in care mai mult s-a eschivat? Ii spun ca nu e normal comportamentul ei si ca daca vrea sa incheiem in stilul asta o invit sa-mi returneze 50 lei. Ea imi spune ca nu se poate. In fine, ii spun ca din alea 25 min cat a spus la telefon ca dureaza o finalizare eu n-am stat mai mult de 10 minute si alea chinuite de comentarii de-ale ei si fara sa finalizez. De dincolo colega ei striga ca s-a terminat timpul. Ei, pe bune? Ii spun sa ma finalizeze la oral sau la o laba daca tot nu imi da banii. Si incepe in scarba o laba trista apoi preiau eu controlul si finalizez in condom. Concluzia 100 lei pentru o laba trista. Ii spun ca in felul asta o sa aiba de pierdut si-mi spune ca ea are clienti destui. Ii spun ca vreau sa fac un dus scurt iar ea mi-a spus ca s-a dus timpul. Oricum, o experienta de necrezut.

Notele sunt de prisos

-oral -6

-normal- 6

-atitudine - de kkt

-igiena- parea curatica dar neepilata pe membrele inferioare

-aspect- nici urata nici frumoasa

- remuneratie -100 lei pentru o laba facuta de mine

Concluzie: de evitat categoric.

Sau de incercat pentru curiosii care nu si-au luat tepe pana in prezent.

V-am salutat! Sanatate si virtute!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...