Jump to content

TOP:maya is back

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

👉👌ðŸ˜ðŸ¤—😘

😋ðŸ˜ðŸ‘‰ðŸ‘ŒðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

🤗😘ðŸ˜

Posted Images

Vizitat si eu domnisoara, poze reale, simpatica, inalta, curata, a facut dus inainte k servici am ales un nr. o+n totul protejat. Fata se implica la o incercari de deep si lins oo, la normal am schimbat cateva pozitii si finalizat. Locatie o pensiune din Pitesti. Halatul 100 ron + camera pensiune extra cotizat de me. Spor

• Like 1

Oameni buni, am fost si eu la fata asta..dar sincer nu arata deloc ca in poze..nu inteleg cum de are asa referinte bune de la voi..este plinuta..chiar f plinuta..nu este deloc o prezenta care sa te faca sa spui uauuuu !!

• Like 1

Oameni buni, am fost si eu la fata asta..dar sincer nu arata deloc ca in poze..nu inteleg cum de are asa referinte bune de la voi..este plinuta..chiar f plinuta..nu este deloc o prezenta care sa te faca sa spui uauuuu !!

multumesc de vizita...asa este sunt destul de "plinuta" mai am putin si ma revars:)) :* o dimineata placuta 

Salut,

Am fost la Maya zilele trecute, de la început țin sa va spun ca pozele sunt reale sunt de foarte mult timp, intre timp Maya sa îngrășat, locuiește pe langa Universitatea Brâncoveanu, sta impreuna cu fetița ei.

Am optat pentru un masaj pentru care am plătit 50,00.

Masajul executat mecanic nimic special.

Recomand celor care le plac femeile mai corpolente.

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest elvisxxx80

Hello guys...va aduc la cunostinta ca am o colega...suntem doua... Finalizarea cu amandoua 300 de lei iar ora 400

Maya draga poate ne-o descrii putin si pe colega ta..eu personal daca se implica tot asa ca si tine chiar v-as lua pe amandoua pe camera!