Sari la conținut

Cristina in vizita !!! servicii totale si de calitate !!!0754877349


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Mai da-o dracu' de ofilita (celulita, tzatze lasate si figura banala, plus o varsta reala  pe care o estimez la >35 de ani),  ca incepuse sa se creada mare diva de nu putea comunica la telefon unde are locatia, trebuia sa te deplasezi musai  sub geamul ei ca sa afli.

Curvele tot curve raman, indiferent cat vor unii sa le vada femei de caracter.

La curva de duci, platesti si futi.

Cand te gandesti ca in oras au activat Alinutza, Ina, gagica aia din Podu Ros cu costumele tematice si multe alte fete valabile, am ajuns sa ne dorim sa vina cate o "mamaie" din asta cu figuri in cap.

Daca trebuie sa fac un efort  prea mare ca sa ajung sa fut o curva, dupa ce ca o mai si platesc, ma lipsesc.

  • Like 4
Link spre comentariu

Mai da-o dracu' de ofilita (celulita, tzatze lasate si figura banala, plus o varsta reala  pe care o estimez la >35 de ani),  ca incepuse sa se creada mare diva de nu putea comunica la telefon unde are locatia, trebuia sa te deplasezi musai  sub geamul ei ca sa afli.

Curvele tot curve raman, indiferent cat vor unii sa le vada femei de caracter.

La curva de duci, platesti si futi.

Cand te gandesti ca in oras au activat Alinutza, Ina, gagica aia din Podu Ros cu costumele tematice si multe alte fete valabile, am ajuns sa ne dorim sa vina cate o "mamaie" din asta cu figuri in cap.

Daca trebuie sa fac un efort  prea mare ca sa ajung sa fut o curva, dupa ce ca o mai si platesc, ma lipsesc.

credeam ca sunt singurul caruia i-a dat Cristina indicatii aiurea ( "ba la stanga dupa Il Primo", "mai faci stanga o data", "dar vezi ca nu esti undeva")...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Cred ca are 33 de ani...  Cand ne-am vazut in toamna lui 2016 mi-a spus ca are 32 de ani si nu cred ca a mintit.

30 sau peste nu mai conteaza...fata e trecuta rau...sanii lasati...nu mai vorbesc de cele doua orificii de jos...superforjate! Incearca ea sa compeseze prin FK si tot felul de dragalasenii, dar...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...