Sari la conținut

Cristina in vizita !!! servicii totale si de calitate !!!0754877349


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mai nou face selecția clienților după vârstă. Am sunat-o și mi-a răspuns pe ton ce lasă de dorit,m-a întrebat vârsta(+40 ani),după care mi-a închis telefonul.M-a surprins atitudinea ei.Mentionez că nu-i prima dată când merg la ea(singurul lucru nou ar fi nr. de telefon schimbat).Sper să fie o "eroare".

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna seara !baron 58sigur exista vreo neintelegere,nu am făcut asta niciodată ,adică sa fac selecția in funcție de vârsta !important e sa fii major in aceste cazuri!Nr de telefon la care răspund este 0747944559,cel anterior nu mai este valabil!o seara frumoasa tuturor!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mii de scuze. Am verificat nr. de telefon la care am sunat. Am greșit o cifra și din acest motiv a răspuns o doamnă care nu știa despre ce este vorba(de aici și tonul pe care l-a folosit).EROAREA(de fapt marea greșeală) a fost de partea mea.Sper să mă poți ierta.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Pe langa pat
  • Oras:Pe langa pat

Mii de scuze. Am verificat nr. de telefon la care am sunat. Am greșit o cifra și din acest motiv a răspuns o doamnă care nu știa despre ce este vorba(de aici și tonul pe care l-a folosit).EROAREA(de fapt marea greșeală) a fost de partea mea.Sper să mă poți ierta.

Era misto sa dai de ceva nou :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Buuun buuun....so....saturindu ma de toate matracucile vizitate si plecat de la ele...am zis ca trebuie sa ma descarc azi....sunat de pe alt numar si dus am fost la Cristinica. Totodata am anulat si intalnirea de maine ( plus scuzele de rigoare)

Cristina este o fata draguta, care stie sa te futa in caz ca tu esti lenes ca cel care va scrie acuma :))) bine ca voiam sa ma futa ea....si acum sa incepem

Locatie 9 cu de toate...prosopo curat...gel de dus...etc

Aspect Cristina 10 ...un fel de milf

Oral....9 atenta la oo...scuipat...batut peste gura....

Normal....9

Anal .....9

Aici am sa va povestesc putin ca actiunea a inceput cu oralul, apoi normal , si apoi anal fara ca sa precizez eu, insa toate au venit la timpul potrivit. La normal fata era on top si a incercat sa o bage anal dar nu a intrat, si am luat o pe la spate timp in care sr batea finutz peste pasarica si mai mult imi placea analu :)))

GFE 9

FK 8

Per total concureaza cu brio cu Andreea de la top dar pacat ca nu ramane in Iasi.

Pret 150 nr o n a ...250 h

O seara frumoasa

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Mulțumesc frumos pentru vizită și mă bucur ca te-ai simțit bine in prezența mea!Te mai aștept și altădată ,zeuzeu!Să ai o seara faină in continuare!Pupicei!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...