Sari la conținut

Cristina in vizita !!! servicii totale si de calitate !!!0754877349


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aide, băgați și recenzii.

Că de :offtopic m-am săturat.

 

La o scurta analiza a profilului tau,n-am vazut nicio recenzie de la tine.

Tu de ce nu faci recenzii?  :laugh2  ia sa-l vezi ce sare de fund in sus... voi (ca sunteti vreo doi),chiar asa tare va plictisiti de folositi un forum de futaiuri,ca pe facebook? 

Ce ordine si disciplina era prin 2011/2012..dar de cand cu astia ca tine,s-a dus forumul in aceea a masii.In loc sa aduceti vreo informatie,postati bancuri,melodii,citate si poze amuzante,pe un forum de curve.

Nu sunteti normali,sa-mi bag pula.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

La o scurta analiza a profilului tau,n-am vazut nicio recenzie de la tine.

Tu de ce nu faci recenzii?

Eu am recenzat-o. Când a fost la Brăila. Numai că topicul de la Brăila nu mai este.

Este o tipă OK.

Dacă tot dorești să îți satisfac curiozitatea.

 

PS 1 - Ori ai pretenția să o recenzez acum pe toate topicele pe care le deschide prin țară pe unde merge :350x

PS 2 - Dacă nu mă înghiți, este fix problema ta :bye

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0
 


       Am revenit cum ti-ai dorit  :shy:  .. dar trezitul cu noaptea in cap cred ca iti provoaca amnezii mai pe inserat .. mi-a facut Cristinica o lucrare intre 18.30-19 .. cum de mult nu am mai avut parte de asa ceva .. notele da-le tu te rog  :shy: .. Multumesc!

 

ps   locatie noua pe langa Baia Publica din spatele Mitropoliei .. am facut baie de spume


 mersi din nou pt vizita esti un dragut...pupici acolo jos :girly

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Dragii mei vizita in oras s-a incheiat , multumesc tuturor celor ce m-au vizitat , sper sa ne revedem cu bine data viitoare , va doresc succes in toate ...pupici :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

       Am revenit cum ti-ai dorit :shy:  .. dar trezitul cu noaptea in cap cred ca iti provoaca amnezii mai pe inserat .. mi-a facut Cristinica o lucrare intre 18.30-19 .. cum de mult nu am mai avut parte de asa ceva .. notele da-le tu te rog :shy: .. Multumesc!
 
ps   locatie noua pe langa Baia Publica din spatele Mitropoliei .. am facut baie de spume

 

Prea artistic postul tau. Nu mi-am dat seama ce ai vrut sa spui, initial.

Eu am reusit sa ajung pe la Cristina fara vre-o peripetie. Presupun ca ai avut putin bad luck.

Link spre comentariu
Vizitator cjsexxxx
Reputație: 0

Daca ai citi putin forumul, ai sti ca este plecata din Iasi din 27, ca acum este in Suceava. Zi cand vrei sa o vezi ca o sun in locul tau si iti fuck programare.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna preturile sunt urmatoarele - 100 fin oral -normal

                                                   -150 fin oral-normal-anal

                                                   -250 ora sau 2 fin ce include oral-normal-anal

oralul poate fi neprotejat in functie de igiena restul sunt protejate cu un prezervativ de calitate , pentru cei ce au fantezia de a ejacula in gurita mea este un pret extra si anume 50 , va pupic si va astept cu drag.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...