Sari la conținut

Bruneta sexy noua in oras 0750626601


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Ba, de la distanta nu-i rea piranduta. Pacat c-are sânii lasati si carnea moale pe ea. Nici un tonus, dom'le. Ii pui mâna pe cur si-apropii degete sa strangi o buca si ti le afunzi ca-n buretele ud de spalat vase.

 

(da, stiu ce vorbesc)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

E sexy domnita... :innocent Eu am o slabiciune pt etnia respectiva. O aveam de mult in lista, dar am abonament la o piesa similara cu care n-am putut sa ma vad de vreo luna, deoarece mi-am bagat futodromul in renovare daca tot nu l-am putut folosi din motive pandemice :crazylove Am cerut oferta. Cotatia divei m-o cam luat prin surprindere 300/h... Am declinat momentan oferta. De banii aia mi-am luat 2 calorifere (pt futodrom :innocent :laugh2  ). Totusi alea incorporeaza munca, materie prima... si probabil le voi folosi 20 de ani. Posibil ca absitinenta de la piata de profil, o perioada ma face sa am alta perceptie asupra valorii banilor, dar ba fratilor, mie 300 lei o craceala de 30-40 min + 15 min de spalat si socializare mi se pare cam piperat. Mai sunt si niste topuri care continua sa lucreze la 200/h :hmmm  Ma mai gandesc... imi place fata, dar ma si ustura limba ca mi se pare totusi piperata :hihat

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...