Sari la conținut

Bruneta sexy noua in oras 0750626601


Postări Recomandate

  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Scuzatii pt scris 😂😂 sunt ft obosita !!!!!!

Chiar ma simit mai bine ca am lamurit treaba asta si daca aveti orice de zis sau intrebare sunt aici !!!

Macar va pot tine la curent cu poze noi mai xxx pe care nu ma lasa sa le postez pe publi

Pupicii

Link spre comentariu
  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

ceau jessica22,daca ai da atentie un pic ma-i mult la oral ar fi ok si ai avea ma-i multi clienti,ca de aratat bine arati,caracterul tau dupa cum se vede este ok..binenteles ca

gusturile sunt diferite, dar din punct de vedere in ce ma priveste un pic de atentie la oral si cred ca o sa devii buna-n cea-ce faci...si eu sper sa nu te superi ca ti-am scris aici..

bafta

Link spre comentariu
  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Dragulul meu sunt oamenii care vin la mine doar pt oral pt ca am buzele mari si frumoase sincer pana acum.nu am fost criiticata de oralul meu!!

Da nu in fiecare zi are omul acelas chef ðŸ˜ðŸ˜‚

Poate nici fetele noi nu fac pe zii cat fac eu la bani , desi lucrez din 2016 !!!😲 eu zicc ca îi ceva sa lucrezi de atâta timp si sa faci pe zii cat una noua

Si nici nu ma omor cu programul

Pupiciiiii ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Bună Jessica.

Am fost la tine de multe ori. Ești o persoană foarte plăcută și totdeauna mam simțit foarte bine în prezența ta. Ai buze perfecte pentru oral și o pizduca superbă. Singurul minus este că nu faci anal, eu fiind mare fan de sex anal.

Te pup și o zi frumoasa sa ai

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Bună Jessica.

Am fost la tine de multe ori. Ești o persoană foarte plăcută și totdeauna mam simțit foarte bine în prezența ta. Ai buze perfecte pentru oral și o pizduca superbă. Singurul minus este că nu faci anal, eu fiind mare fan de sex anal.

Te pup și o zi frumoasa sa ai

 

Mersi frumos sincer nu m am gandit sa ma bag la anal deoarece nu ma atrage !! Este trist ca întâlnesc ft multe persoane cărora le place de mine , dar nu stau sa scrie o recenzie buna , dar daca apare ceva ce nui in regula eii repede is prezenți sa iti strice reputația

Oricun mersi te pupikðŸ˜ðŸ˜

post-301832-0-55798500-1565782749_thumb.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mersi frumos sincer nu m am gandit sa ma bag la anal deoarece nu ma atrage !! Este trist ca întâlnesc ft multe persoane cărora le place de mine , dar nu stau sa scrie o recenzie buna , dar daca apare ceva ce nui in regula eii repede is prezenți sa iti strice reputația

Oricun mersi te pupik

Hello :) pizdutza nu ne`o arati !? :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

Salutare voi lucra doar de luni dimineață ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Luni lasa mi un sms pe nr

Buna. Sa ne spui te rog pe care numar ca am incercat vreo doua de pe aici de prin comentarii si nu sunt valabile. Merci
Link spre comentariu
  • Oras:ORADEA
  • Oras:ORADEA

Buna. Sa ne spui te rog pe care numar ca am incercat vreo doua de pe aici de prin comentarii si nu sunt valabile. Merci

 

Salut uite nr de tel +40747493508 de luni activez ma poti suna

Daca vazi ca nu raspund ca mai greu cu telefoanele lasa Mi un sms ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...