Sari la conținut

Bruneta sexy noua in oras 0750626601


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am fost la ea de vreo 4 ori. Tipa e ok, sexy, de etnie cred dar nederanjant, sâni medii dar superbi, fund bombat, nu face Fk, nu face anal (din păcate), face oral neprotejat cu finalizare pe sânii, și îmi place să o las pe ea deasupra ca să pot să îi savurez sânii cu sfarcuri erectile.

Mi-e îmi place de ea, recenzie nu fac că nu am chef.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

nu are silicoane!!

 

eu tot am mai fost pe la ea cand am chef de o golire rapida... zici ca ii cresc sanii pe zi ce trece, ultima data, acum cam o luna, zici ca dadeau sa explodeze! :)) .... tipa pe langa faptu ca e exagerat de mica de inaltime, e super buna (la corp)... prestatia cam lasa de dorit!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Am remarcat si io ca ii cresc tatele ca bostanii... lucru bun. E tiganca, e normal sa ii creasca asa. Problema va fi dupa 25 ani cand incep sa se lase.

Pe mine ma deranjaza mirosul ala de la pizda.

Nu cred ca mai trec pe la ea, si are dreptate *ttm*, prestatie slaba

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

No, m-am linistit. Toti pe forum scriau ca are sanii mici, dar cand am fost la ea ... uau. Pentru statura ei sunt chiar mari. Am crezut ca eu is de vina si nu mai stiu care sunt tatele mari si care alea mici.

Poate e graviduta fata, mai stii..

Despre vizita la fata, doar cateva lucruri. Mie imi place foarte mult cum arata, mai ales acuma cu sanii astia; oricum, eu sunt fan al fetelor mici ...

Despre prestatie, nimic diferit fata de ce s-a mai zis. Fata incearca sa fie corecta, dar se simte ca nu pune suflet in ceea ce face. Asta e, nu o condamn; nu toate pot sa fie actrite bune sau nimfomane. Oricum, o prefer oricand valului de venituri care umplu publi24, care promit orice pana ai ajuns acolo si ai marcat banu, dupa care nu stiu cum sa-ti dea eject mai repede.

  • Like 9
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

fata lucreaza cum are chef/nevoie de bani, ea sa alticineva (asta nu stiu), daca nu intra casuta... insista! in general o prinzi dupa 2-3 pm, poate mai tarziu, pana pe la 10-11pm (din nou, poate mai tarziu), anu asta am fost de putine ori la ea... dar in general asa o prindeti! ... am scris recenzie dar ma repet, asa de pofta merge... una scurta rapida... in rest nu e cinecstie ce!!! bafta

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj

Domnilor, am vizitat-o recent pe domnisoara pentru o golire rapida. Corp foarte frumos, prestatie mediocra dar sa stiti ca este graviduta pentru cei cu fantezii de agest gen.

 

Bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Domnilor, am vizitat-o recent pe domnisoara pentru o golire rapida. Corp foarte frumos, prestatie mediocra dar sa stiti ca este graviduta pentru cei cu fantezii de agest gen.

 

Bafta!

no, in sfarsit so elucidat misteru ”cresterii sanilor”

  • Like 9
  • Minus 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...