Sari la conținut

Lavinia peny 0720376984 , 0733610102 , 0725362482 , 0731746671 fost (0723084132 , 0732514273 , 0725040888)


Postări Recomandate

  • Oras:----
  • Oras:----

Saptamana asta manat de curiozitate si de nevoi, am decis sa vad cum se prezinta cuibusorul Laviniei. Sunat la nr. 0725362482, mi-a raspuns Lavinia, indrumat foarte precis in locatie. Apartamentul curat, baie micuta, camera de nebunii(cea in care am fost eu) cu saltea pe jos, nelipsitul "ceas" , dar asternutul de pe saltea era murdar de ulei de masaj, un prosop umed(probabil folosit) incerca sa mascheze petele. Cand am ajuns eu, la oferta erau 3 caprioare: Alina si inca doua care mie nu mi-au trezit nici un sentiment(am inteles ca erau noi). Am ales-o pe Alina, bruneta, frumusica, cu ceva carne pe ea, sanii frumosi, tatuata. La dus, prosop de unica folosinta, gel de dus, dotata in regula din punctul meu de vedere. Si de aici ajungem la actiune, actiune care dupa parerea mea e facuta in sila (inteleg ca fac asta din obligatie si nu din placere dar totusi) mai mult sa treaca timpul. A inceput cu cateva sarutari apoi a trecut la un oral neprotejat, mecanic, fara atentie la alte zone, dintii sunt folositi la greu chiar si dupa ce am atentionat-o am trecut apoi la normal protejat nespectaculos. Iata notele:

Locatie: 8 curata, destul de usor de ajuns, Lavinia te indruma foarte bine.

Prezenta: daca e sa o notez pe Lavinia cu care doar am vb. la telefon nota ar fii destul de mare. Daca as nota prezenta celor 3 caprioare nota ar fii destul de mica dar cum 2 din ele erau la inceput ma abtin si o notez doar pe Alina cu 8

Aspect: cum Alina e pe gustul meu ca aspect o sa dau un 9

Oral: 

Normal: 6 pe toata perioada actiunii a stat cu capul intors  probabil ca daca as fi futut o papusa gonflabila ma simteam mai bine. 

Anal: nu am intrebat.

GFE: 5 nu cred ca face cu placere ceea ce face.

Halatul: 70 oral np+ normal.

Vreau sa precizez ca nu am simtit mirosuri neplacute sau altceva de genul asta.

 

 

De revenit cu siguranta nu( poate cand o sa-si revina Lavinia ca tot ne " ameninta"  ea)

Recomand: cum eu nu as revenii nu pot sa recomand.

 

Apreciez ceea ce face Lavinia pentru pastrare afacerii dar atat timp cat atitudinea colegelor ei nu se schimba nu putem decat sa contabilizam recenzii mai putin favorabile.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Saptamana asta manat de curiozitate si de nevoi, am decis sa vad cum se prezinta cuibusorul Laviniei. Sunat la nr. 0725362482, mi-a raspuns Lavinia, indrumat foarte precis in locatie. Apartamentul curat, baie micuta, camera de nebunii(cea in care am fost eu) cu saltea pe jos, nelipsitul "ceas" , dar asternutul de pe saltea era murdar de ulei de masaj, un prosop umed(probabil folosit) incerca sa mascheze petele. Cand am ajuns eu, la oferta erau 3 caprioare: Alina si inca doua care mie nu mi-au trezit nici un sentiment(am inteles ca erau noi). Am ales-o pe Alina, bruneta, frumusica, cu ceva carne pe ea, sanii frumosi, tatuata. La dus, prosop de unica folosinta, gel de dus, dotata in regula din punctul meu de vedere. Si de aici ajungem la actiune, actiune care dupa parerea mea e facuta in sila (inteleg ca fac asta din obligatie si nu din placere dar totusi) mai mult sa treaca timpul. A inceput cu cateva sarutari apoi a trecut la un oral neprotejat, mecanic, fara atentie la alte zone, dintii sunt folositi la greu chiar si dupa ce am atentionat-o am trecut apoi la normal protejat nespectaculos. Iata notele:

Locatie: 8 curata, destul de usor de ajuns, Lavinia te indruma foarte bine.

Prezenta: daca e sa o notez pe Lavinia cu care doar am vb. la telefon nota ar fii destul de mare. Daca as nota prezenta celor 3 caprioare nota ar fii destul de mica dar cum 2 din ele erau la inceput ma abtin si o notez doar pe Alina cu 8

Aspect: cum Alina e pe gustul meu ca aspect o sa dau un 9

Oral: 

Normal: 6 pe toata perioada actiunii a stat cu capul intors  probabil ca daca as fi futut o papusa gonflabila ma simteam mai bine. 

Anal: nu am intrebat.

GFE: 5 nu cred ca face cu placere ceea ce face.

Halatul: 70 oral np+ normal.

Vreau sa precizez ca nu am simtit mirosuri neplacute sau altceva de genul asta.

 

 

De revenit cu siguranta nu( poate cand o sa-si revina Lavinia ca tot ne " ameninta"  ea)

Recomand: cum eu nu as revenii nu pot sa recomand.

 

Apreciez ceea ce face Lavinia pentru pastrare afacerii dar atat timp cat atitudinea colegelor ei nu se schimba nu putem decat sa contabilizam recenzii mai putin favorabile.

multumesc mult pentru apreciere dar din pacate eu sint femeie nu pot sa stiu cum face ea oralul sau normalul mie inca imi plac barbati.mam mai linistit in legatura cu acale comentarii rautaciose cit despre uleiul de masaj este foarte hidratant pentru piele iar eu folosesc din plin la masaj.restul detaliilor tine si de colegele mele dar ma voi ocupa personal si de acest aspect.asta e in domeniul asta nu poti multumi pe toata lumea.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

@Lavi penyy: ceea ce faci tu se numeste "up" si inseamna postarea de informatii "nevaloroase" avand ca singur scop urcarea topicului tau in lista. Acest lucru este interzis de regulamentul forum-ului pe care te sfatuiesc sa il citesti. Ti-am spus asta colegial si ar fi bine sa te conformezi inainte ca un moderator sa te sanctioneze.

 

Numai bine,

Juan

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

@Lavi penyy: ceea ce faci tu se numeste "up" si inseamna postarea de informatii "nevaloroase" avand ca singur scop urcarea topicului tau in lista. Acest lucru este interzis de regulamentul forum-ului pe care te sfatuiesc sa il citesti. Ti-am spus asta colegial si ar fi bine sa te conformezi inainte ca un moderator sa te sanctioneze.

 

Numai bine,

Juan

nu prea stiu eu cum e treaba asta de aici eu doar am raspuns daca am gresit nu mai intru sau explicatimi ce trebuie sa fac.multumesc pentru intelegere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
 
 

Lavinia cand incepi tu sa prestezi . Am citit ca esti operata de un an si ca ai 6 luni de recuperare . In anul ala sunt de 2 ori cate 6 luni ...cumva tu te ocupi doar de administrare si te eschivezi elegant ?O stie cineva pe Lavinia ? A vazut-o cineva ? Pentru ca mie imi pare foarte autoritara si hotarata si poate e chiar un BARBAT care se ocupa de afacere

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Pot sa confirm ca Lavinia nu e... barbat. Am vb cu ea la tel, am si intalnit-o in locatie. Asta nu ma opreste sa ma intreb ce recuperare e aia de nu poate sa faca un masaj + un oral cu finalizare...  :no2 Deci, e posibil sa se eschiveze, cert este ca "administreaza" :dodgy:

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Pot sa confirm ca Lavinia nu e... barbat. Am vb cu ea la tel, am si intalnit-o in locatie. Asta nu ma opreste sa ma intreb ce recuperare e aia de nu poate sa faca un masaj + un oral cu finalizare...  :no2 Deci, e posibil sa se eschiveze, cert este ca "administreaza" :dodgy:

nu ma eschivez din pacate operatia este destul de grea si chiar nu pot sa fac efort pentru ca sint operata pe toata burta.rolul meu momentan este sa raspund la tel.si sa fac programari o sa ma apuc si de lucru dar astept sa ma duc la control si dupa voi lucra dar eu nu ma ocup decit de masaj erotic cu finalizare prin tehnici de masaj nu fac nici un fel de sex mai ales acum dupa operatie.eu nu administrez doar vb.frumos si incerc sa pastrez clienti de aceea nu pot sa stiu ce servicii fac colegele mele fiecare cu meseria ei.daca mai aveti ceva nelamuriri astept intrebari.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

 

 
 

Lavinia cand incepi tu sa prestezi . Am citit ca esti operata de un an si ca ai 6 luni de recuperare . In anul ala sunt de 2 ori cate 6 luni ...cumva tu te ocupi doar de administrare si te eschivezi elegant ?O stie cineva pe Lavinia ? A vazut-o cineva ? Pentru ca mie imi pare foarte autoritara si hotarata si poate e chiar un BARBAT care se ocupa de afacere

nu stiu daca cineva de pe acest sait ma cunoaste eu mam retras anul trecut cind am descoperit ca sint bolnava imi pare rau ca nu pot spune despre ce e vorba dar este problema mea personala.sigur voi incepesa lucrez dar doar masaj erotic care il fac destul de bine ceea ce fac eu nu are nici o legatura cu sexul.o sa anunt cind incep pentru cine e interasat.multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

       Daca nu ma insel am fost si eu de cateva ori la masaj la tine,aveai locatie pe langa caraiman acolo unde este si acum un salon Maddy parca si pe urma te mutasei pe Marasesti,acolo mai era o domnisoara cu tine blonda, care acum lucreaza si ea dar e mai greu de gasit dar nu imposibil...ultima ei locatie era undeva pe domnisori...

   Te-am vazut odata cand am fost la voi si te-am recunoscut...

Daca gresesc i-mi cer scuze!!  asta se intampla cu ceva ani in urma cam prin 2008,2009 cred nu mai retin exact.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Back to reviews.........

I visited the nest today at new location aleea iezerului where there were 3 girls working. I chose to go with Diana (she spoke English) the girl looks fantastic, is very beautiful. Long brown hair nice medium size breasts, slim body.

Service I think is detailed before, 70 finish, 100 for 2. I chose to stay for 2

Started with oral without, finished in mouth. Oral was good, with help from hands.

2nd number I tried but I am getting older so gave up and left. Not without her trying to recover me :)

Appearance 9.5

Oral 8

Normal - still to try

GFE - 8 nice girl

I will definately return, got to try normal next time.

 

Can't speak for all the girls there but I reccomend Diana.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

       Daca nu ma insel am fost si eu de cateva ori la masaj la tine,aveai locatie pe langa caraiman acolo unde este si acum un salon Maddy parca si pe urma te mutasei pe Marasesti,acolo mai era o domnisoara cu tine blonda, care acum lucreaza si ea dar e mai greu de gasit dar nu imposibil...ultima ei locatie era undeva pe domnisori...

   Te-am vazut odata cand am fost la voi si te-am recunoscut...

Daca gresesc i-mi cer scuze!!  asta se intampla cu ceva ani in urma cam prin 2008,2009 cred nu mai retin exact.

da asa este doar ca la caraiman am lucrat singura si pe marasesti am avuto colega pe blonda doar 2luni acum se pare ca nu mai lucreaza a avut ceva probleme.nu se va schimba nimic nici acum voi lucra tot singura si doar masaj.multumesc macar nu ma mai face nimeni barbat cit despre autoritate asa am reusit sa razbesc.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Recenzii putine, off-topic din plin, "up" frecvent...   :no2

Supun atentiei: http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Caut-Colaborare-Locatie-Detin-Eu/15870

 

 

caut colaborare locatie detin eu

Pret: 0 EUR

 

Contact: lavinia

Telefon: 0733610102

Detalii: caut colega sa lucram impreuna.detin locatie de lux.cistiguri pe masura.

 

Cum domnisoara Lavinia nu lucreaza "momentan", avand deja bine cunoscuta operatie, supun atentiei stimatilor colegi acest anunt cu iz piscicol

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

nu stiu daca cineva de pe acest sait ma cunoaste eu mam retras anul trecut cind am descoperit ca sint bolnava imi pare rau ca nu pot spune despre ce e vorba dar este problema mea personala.sigur voi incepesa lucrez dar doar masaj erotic care il fac destul de bine ceea ce fac eu nu are nici o legatura cu sexul.o sa anunt cind incep pentru cine e interasat.multumesc.

si e te cunosc lavinia...dar de mai demult...atunci cind te deplasai.ma numesc mihai si ne am intilnit de doua sau trei ori...erai mai timorata atunci..si eu avam fanteziile mele...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea PLM
  • Oras:unde vrea PLM

putem termina cu offtopic-ul ? de o saptamana acest topic este tot timpul sus datorita comentariilor care se fac,rog moderatorii sa impuna niste reguli si de azi inainte,cel ce mai posteaza comentarii si nu recenzii sa fie penalizat,lucrul acesta sa fie valabil si ptr posesoarea acestui topic care vine cu contra argumente la orice postare facuta de un client nemultumit!!

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

putem termina cu offtopic-ul ? de o saptamana acest topic este tot timpul sus datorita comentariilor care se fac,rog moderatorii sa impuna niste reguli si de azi inainte,cel ce mai posteaza comentarii si nu recenzii sa fie penalizat,lucrul acesta sa fie valabil si ptr posesoarea acestui topic care vine cu contra argumente la orice postare facuta de un client nemultumit!!

nuas raspunde daca nu mar intreba nu am facut altceva decit sa raspund si sa lamuresc lucrurile.imi pare rau daca asta a nemultumit.o seara placuta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

To go back to reviews.........again

I made a second visit to Diana yesterday since I was not able to try normal on the first one. I will make this short and only fill in what was missed on previous review.

Location is fine but no towel is provided for shower, only disposable one. Girl as I said is beautiful. Normal was even better than the oral I received on first visit, girl is a pleasure to be around.

Location - 6 no towel

Girl - 10

Oral - 9

Normal - 9.5

GFE - 9

As before review only relates to Diana I don't know the other girls. I will return again!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

si e te cunosc lavinia...dar de mai demult...atunci cind te deplasai.ma numesc mihai si ne am intilnit de doua sau trei ori...erai mai timorata atunci..si eu avam fanteziile mele...

Haideti sa nu confundam acest forum cu un chat. Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut tuturor! Am vorbit cu Lavinia si am inteles ca de maine este disponibila :snap

multumesc pentru ajutor atit vreau sa spun urma sa spun eu si nu vreau sa confundam serviciile pe care le ofer drept urmare eu nu raspund la aceleasi nr.cine e interesat de serviciile mele ma va gasi.multumesc.ciit despre tine daca ma cunosti te astept.

  • Minus 2
Link spre comentariu

  Lavi pe topicul acesta deja este un amalgam de postari din care nu mai intelege nimeni nimic.Te-am contactat in privat ca sa lamurim aspectele caci deja este o nebunie de numere de telefoane si deja vad ca se preconizeaza aparitia inca a unuia.

  Pe de alta parte rog pe ceilalti membrii sa se abtina de la alte postari in afara de recenzii ca sa avem timp de lamurirea situatiei.

  Multumesc

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

  Lavi pe topicul acesta deja este un amalgam de postari din care nu mai intelege nimeni nimic.Te-am contactat in privat ca sa lamurim aspectele caci deja este o nebunie de numere de telefoane si deja vad ca se preconizeaza aparitia inca a unuia.

  Pe de alta parte rog pe ceilalti membrii sa se abtina de la alte postari in afara de recenzii ca sa avem timp de lamurirea situatiei.

  Multumesc

ok.cu ce pot sa te ajut sa se lamureasca situatia?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...