Sari la conținut

Lavinia peny 0720376984 , 0733610102 , 0725362482 , 0731746671 fost (0723084132 , 0732514273 , 0725040888)


Postări Recomandate

  • Oras:brazilia
  • Oras:brazilia

buna tuturor.de la 1 ianuarie,ac,prostitutia nu mai este incadrata in codul penal ca infractiune ci doar ca si contraventie,sanctionabila cf legii in vigoare cu amenda contraventionala(nici macar penala). ce este inca infractiune si se pedepseste cf C.P. in vigoare cu inchisoare de la 3 la 10 ani si privarea de anumite drepturi,este PROXENETISMUL.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

mai stie cineva ceva de fetele de aici am auzit lucruri foarte frumoase despre lavinia mi-ar fi placut sa o intilnesc.

 

- lavinia este ( cred ) bine

- are o activitate pe undeva prin oras.....

- pana acum stiu ca este o prezenta discreta si de bun simt si sper sa ramana asa

- si eu am auzit si am o parere buna despre ea......

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

salutare.am urmat indicatiile colegului si am fost sa ma conving dar nu am nimerit-o.era sa ma si bata domnisoara eu insistam ca este altcineva iar ea mia spus clar ca ma insel dar eu nu betmen.intradevar este o fata bruneta cu par lung si foarte placuta dar nu este ea asa ca nu mai induceti lumea in eroare.acolo nu este decit ligia cea adevarata si miky care a cam lipsit in ultimul timp ca a invatat pentru permis.Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar daca nu cunoasteti fetele nu ne mai trimiteti dupa cai verzi pe pereti.Spor la treba baieti sau la masaj ca acolo doar asta gasiti.Seara buna.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...