Sari la conținut

Postări Recomandate

BLONDA, nimfomana, 23 ani, 1.72 m, 51 kg, te astept in dormitorul meu pt a-ti oferi sex oral cu finalizare orala si sex normal in pozitii excitante, daca te-ai saturat de poze false si fete fitoase eu sunt alegerea perfecta, 23 Jul 11:00

0766.790.090 Bucuresti Pret: 50L

 

 

Ma tenteaza s-o incerc zilele astea , la o cautare pe google gasim un titlu "roscata nimfomana" , acum pe seara vad ca blonda are tel inchis , ma gandesc ca e un cuib unde schimba fetele ca pe ciorapi, daca va raspunde ma voi duce sa vad.Atasez si niste poze:

post-16555-0-23384600-1343065083_thumb.jpg

post-16555-0-33543500-1343065095_thumb.jpg

post-16555-0-37260700-1343065102_thumb.jpg

post-16555-0-85861100-1343065114_thumb.jpg

post-16555-0-08619500-1343065122_thumb.jpg

post-16555-0-78467700-1343065129_thumb.jpg

Link spre comentariu

Ei, si cum spuneam mai sus a venit momentul sa ajung si la domnisoara in cauza, am ajuns la dansa pe 29.07 , adica duminica dimineata , m-a asteptat, imi facusem programarea de cu seara si daca a spus ca lucreza toata noaptea am nimerit s-o prind dimineata la sfarsitul programului.

Locatia este putin mai in fata de Zepter pe bvd Unirii spre Alba iulia, m-a primit blonda, un apartament cu 2 camere, 3 fete , una dormea intr-o camera , cealalta facea cafeaua in bucatarie , e trecuta bine de 30 de ani , m-am dus la baie , am facut un dus si ma astepta in pat dezbracata.A inceput cu un oral lent, parca la fel ca al Oanei de pe Brezoianu, o lua in gura si nu se misca prea mult cu ea , ma intreaba de prezervativ il pune trec eu deasupra , s-a bucurat , spunea ca nu suporta sa stea ea deasupra, pe la spate o doare , am terminat in prez destul de repede fiind cu mare chef si statut de cateva zile, in pozitia ea stand intinsa pe burta si eu peste ea.Am observat ca se fereste de pula, ii e frica chiar , se plange ca o doare , spunea ca unu i-a scapat-o in cur si are frica de pozitia capra, ma mir cum a reusit daca nu a mai facut anal.Din vorba in vorba am mai aflat ca e nascuta in acelasi an , aceeasi luna, aceeasi zi, si la o dif de o ora fata de mine, interesant, sa dau si note:

 

Locatie: 7 , 3 fete in 2 camere , deci cam aglomeratie, cand sunt 2 clienti inchipuiti-va ca una sta in bucatarie si celelalte 2 prestatoare tre sa-i fereasca sa nu intre unu peste altu in baie.

Fata: ca atitudine , gfe , e ok lipicioasa in limita bunului simt, ca aspect e ok la corp, tate cam lasate , mi se pare ca are si un copil, un mare minus nu are dinti in gura, deci clar refuz fk, la fata fara sa jignesc , era si obosita, dar are o mutra buhaita parca ar fii baut toata noaptea si vorbeste un pic sasait diin cauza dintilor lipsa, nu pot da o nota clara aici.

Oral: bunicel, e primul oral fara dinti , si daca ar vrea sai foloseasca n-ar putea :laugh2 , nota 7-8, i-am spus la un moment dat sa stranga mai tare.

Normal: e f stramta , intra destul de greu, e f fierbinte, daca esti incins termini repede si nu poti s-o chinui prea mult, oricum am spus mai sus se vaita rau, 7.5

Anal : refuza total , ii e frica.

Per total o experienta mediocra, dar la banii astia se merita zic eu, fata e chiar de treaba, nu te grabeste, dar spre deosebire de Oana de pe Brezoianu, nu o poate intrece, mai ales ca aia face anal la 5 foi fara frica.

Bafta la plescaieli multiple si mutati-o la verificate fratiilor ca indubitabil acolo ii e locul!

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...