Sari la conținut

Postări Recomandate

http://www.anuntul.r...ri_5291091.html

 

Am fost la aceasta domnita. In fotografii pare in regula, in realitate este cam urata, burtica, dintii in fata un pic decalati. A compensat prin faptul ca este sociabila si deschisa.

 

Baia elementara, cada cu apa calda si gel de 2 feluri, prosop curat, fara papuci, apa pe jos, care mi-a lasat o impresie nasoala, drept pentru care am ramas doar la un numar.

Ca si prestatie, cum o pui asa sta, ba te mai si intreba daca este ok. Muie facuta cum trebuie, cu incercari reusite de DT si lins pe oua, finalizare in gurita. A inghitit tot. Sexul normal nu m-a interesat, nici sexul anal, desi a zis ca face. Mai are doua colege, una blonda, foarte draguta dar cam sictirita, cu sani mari, proeminenti, si inca una bruneta, fund deosebit, foarte deschisa. Din cate am inteles ele nu fac finalizare orala.

 

Per ansamblu 100 de lei/ numar. Merge o data, dar a doua oara nu mai merg. Poate le iau pe colegele ei la o partida (200 lei finalizarea impreuna) ca sunt dragute si merita.

  • Like 1
Link spre comentariu

abe_vet... mai citeste si tu un pic regulamentul ala ca de aia e publicat!!!

Link-urile catre anuntul dispar al dracului de repede si informatiile pa!

SEX

total, bruneta focoasa si fara prejudecati, te astept la mine pt. a-ti oferi sex oral si anal neprotejat cu finalizare, normal in orice pozitie inclusiv 69, cunil., aniling., Mall Vitan, caut colega

0737541457 pret 50lei

post-769-0-46603600-1343072260_thumb.jpg

post-769-0-85236600-1343072267_thumb.jpg

post-769-0-27499300-1343072275_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...