Sari la conținut

Madalina 0758609232


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

batmaniron: Ca are aceste preturi de la inceputul topicului nu-i argument. Topicul a fost facut special pt. aceste preturi. Cauta topicul dinainte, cel cu bruneta si blonda, de pe timpul cand ii putrezeau dintii in gura. Eu am fost atunci de multe ori pt. ca serviciul era bun si atunci (mai avea si toane, e drept) si inghitea toata sperma, punctul care o diferentia de multe altele. Marea diferenta era ca cerea 100 atunci si lasa si la 60. Eu mi-am facut pofta cu ea atunci si n-am mai avut motiv sa merg dupa marirea de pret.
Problema, sunt convins ca daca n-ar fi inaltat-o unii aici pe piedestal, ar practica si acum tot aceleasi preturi. Deci nu vad unde e castigul pt. laudatori (si din pacate pt. toti ceilalti).

 

snoopdog: Daca tot te-ai apucat sa faci pe psihologul amator, macar incearca sa te adresezi persoanei corecte. Nu le incurca.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

batmaniron: Ca are aceste preturi de la inceputul topicului nu-i argument. Topicul a fost facut special pt. aceste preturi. Cauta topicul dinainte, cel cu bruneta si blonda, de pe timpul cand ii putrezeau dintii in gura. Eu am fost atunci de multe ori pt. ca serviciul era bun si atunci (mai avea si toane, e drept) si inghitea toata sperma, punctul care o diferentia de multe altele. Marea diferenta era ca cerea 100 atunci si lasa si la 60. Eu mi-am facut pofta cu ea atunci si n-am mai avut motiv sa merg dupa marirea de pret.

Problema, sunt convins ca daca n-ar fi inaltat-o unii aici pe piedestal, ar practica si acum tot aceleasi preturi. Deci nu vad unde e castigul pt. laudatori (si din pacate pt. toti ceilalti).

 

C.F., unu la mână, nu știu de ce am senzația că tu confunzi sezonu' cu fazonu' aici, și vorbești de 2 persoane diferite. Dar în fine, ce zic se aplică oricărei fete din branșă...

 

Tu în meseria ta ești plătit și acum cu același salariu pe care l-ai avut când erai începător?

 

Eu unul n-o ridic pe fata asta pe niciun piedestal, n-am fost la ea și nici n-o să merg (sunt în pauză oricum, și oricum nu știu dacă e genul meu). Dar dacă (repet - DACĂ!) a avut anterior prețuri mai mici, acum se menține pe piață cu prețurile mai mari, nu datorită lăudătorilor, că la magazin sau când plătește gazul n-o întreabă câtă lume o laudă pe forum! Se menține datorită legilor pieții, în pl lu' Zebedeu, că deja s-or tocit tastaturi de câtă lume a tot încercat să vă explice...

 

Orice fată își permite să lucreze la prețul cutare, pentru că are suficienți clienți care consideră că acel preț merită.

Dacă la un moment dat numărul clienților va scădea, probabil va umbla fie la prețuri, fie la servicii.

Atâta tot. Atât de simplu e, indiferent de cât vă dați voi cu k00ru' de pământ de-a lungul anilor de zile pe aici... :no2

 

 

Te ai gandit sa raspunzi bucuresteanco!! Nu stiu ce vede lumea la tine dar pe gustul meu nu ai fost !! Gusturule nu se discuta adevarat dar nu esti de banii care i ceri apropo iati dildaul.ala mare negru si gat gat cu el!! Eleganto

Măi omule bun, tu, "vere, ești nenorocos tare" - vorba unui clip celebru pe FB / YT... nicio fată nu-ți e pe plac, toate te-or supărat cu ceva, toate au ceva cu tine... :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:))) corona futoi. e bun nickul asta ba CF. ai revenit la initialele de la Coaie Flocoase? :)))))))) jegosu' dracu. oare cat rezisti pana iti baga pula in gura motanu?:)))))))) suge-mi-ai kilopula:)))))))) infectu' dracu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu vorbesc de bruneta din acest thread:
https://nimfomane.com/forum/topic/79457-pustoaice-0723821415-bruneta-mica-0746860698-blonda/
Ai dreptate ca am confundat persoanele.
O tot confund pe Madalina asta cu Madalina bruneta buna.
La asta de aici n-am fost, n-am ce spune despre ea.
Mea culpa, am confundat.

Sincer nu primeam niciodata salariu mic, de la inceput am avut intotdeauna peste medie destul de bine. Dar inteleg ce vrei sa spui. Numai ca sa fim sinceri, fetele astea nu prea evolueaza. Nici nu prea ai multe de invatat in meseria asta. (Pina la urma pt. sex au fost construite. Tu evoluezi in a respira?) Cam tot acolo raman unde au fost la inceput. Cele bune raman bune, cele rele raman rele. Schimbarile sunt minimale.
Daca serviciile ar justifica pretul cum se face ca degeaba ii dai la una dublu, nu-ti va face dublu de bine?

 

Am mai spus-o: discutia interminabila o decide un singur lucru: portofelul.
Deci nu ma dau cu curul de pamant. Pur si simplu nu ma duc unde nu-mi convine.

 

Orice fată își permite să lucreze la prețul cutare, pentru că are suficienți clienți care consideră că acel preț merită.

Invers are sens: Cat merita se vede acum cand nu vine nimeni.

(Oricum e o prostie sa zici in contextul de futut ca merita. De meritat merita ceva ce-ti aduce un venit. Fututul nu-i o investitie.)
 

Cat despre umblat la preturi: unele deja au umblat, altele se tin tare, chit ca nici la ele nu vine nimeni. Eu nu m-as mira ca unele sa ridice pretul pt. a compensa pierderile. Mai stii?


Iar asta cu cresterea preturilor am mai explicat-o, inca o data pt. tine:
Lucreaza una cu o suma. Atata cat s-a gandit ea. E fericita, vin banii. Castiga inzecit fata de cat facea lucrand intr-un job normal. Si asa ar putea merge mai departe, sunt fericiti si clientii.
Dintr-o data, hopp, creste pretul.
Ce s-a intamplat?
I s-a aurit pizda? A batut-o in cu diamante? Suge mai bine, fute mai bine?
Nu, investigatiile la fata locului confirma ca nici una din astea n-a intervenit.
Atunci?
Pai i-a povestit unul care nu-si putea tine gura, trebuia sa se dea destept, de forum.
Si uite asa fatuca cu o secunda inainte multumita de cat castiga, ba chiar credea ca a prins pe dumnezeu de picior, in secunda urmatoare dupa ce a intrat pe forum dintr-o data se considera fraierita.
Deci ce face? De nervi face serviciile mai proaste (sa le arate la toti ca ea nu se lasa fraierita de toti sarantocii) si totodata ridica pretul (ca asa a citit ea pe forum).
Na fain, se intampla asta fara un forum cu accesul permis pt. curve? Posibil, insa razlet, nu ca o regula. (Si ca e o regula vedem foarte clar.)
Se pune intrebarea cine a avut de castigat? Curva probabil (desi nu-i sigur, intinzi coarda pana se rupe). Cu siguranta forumul. Are venituri, daca curva a reusit sa creasca pretul, are venituri si mai mari ca aia plateste mai multe reclame.
Cine a pierdut? Futalaii.
OK, asta este, prostia trebuie platita. Dar macar un strop de onestitate se poate? De ex. sa se numeasca forumul: Forumul de reclame al curvelor, tinut in viata de fraieri. Na ce ziceti? Sau daca ar fi pe fata n-ar mai functiona fraiereala? Pai vad ca incet-incet nu functioneaza nici asa. Lumea posteaza in alta parte.

Link spre comentariu
  • Oras:Batcave
  • Oras:Batcave

@coronafutai

Eu cred ca vorbesti de alta persoana. Poate ne ajuti cu acel link.

Nu prea vad pe nimeni de pe aici sa o ridice, pe Madalina, pe piedestal. Va vad doar pe voi, cativa, care tot incercati sa o jigniti.

Vad mai multa lauda la alte fete(in special la top), la care nu am avut experiente la fel de bune ca si cu Madalina, dar nu m-am apucat sa arunc cu cacat.

Din punctul meu de vedere Madalina are servicii bune. Evident asta tine de ce isi doreste fiecare si probabil si de comportamentul tau fata de ea. Daca tu esti gunoi(zic in general) si ea se comporta cu tine ca si cu un gunoi.

Eu prefer sa ii dau banii Madalinei(chiar daca acum 100 de ani era mai ieftin) si sa plec fericit acasa, decat altei fete(aceeasi bani) de la care plec la fel cum am intrat.

 

@muresanandrei

Ce faci tu nu prea este opinie. Sau o fi, dar combinata cu jignire.

E ca si cum ma duc la un restaurant si daca nu imi place mancarea ma apuc sa il scuip pe bucatar. Nu, spui ca mancarea nu e buna(daca chiar vrei sa spui) si data viitoare nu mai mananci acolo.

Mie nu imi plac grasele si nu as da bani sa le fut, dar nu ma apuc sa le jignesc si sa le scriu ca nu sunt de banii aia(pentru ca oricum nu vreau sa merg la ele). Asa ca ii las pe cei carora le plac grasele sa decida daca isi merita banii sau nu.

 

Eu zic sa nu mai discutam chestii aiurea si sa incercam sa mentinem forumul curat. Sa ne rezumam la experientele pe care le-am avut cu aceste fete frumoase. Si chiar daca experienta a fost urata nu inseamna ca trebuie sa le jignim. Ne zicem parerea(fara a jigni) si plecam sa cautam alta fata cu care speram sa ne simti mai bine.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cum deja am scris, am facut intr-adevar o greseala, am confundat tipele.
La asta de aici n-am fost, n-am ce comenta la ea.

 


@muresanandrei

E ca si cum ma duc la un restaurant si daca nu imi place mancarea ma apuc sa il scuip pe bucatar. Nu, spui ca mancarea nu e buna(daca chiar vrei sa spui) si data viitoare nu mai mananci acolo.

Deci daca primesti un serviciu prost ti se pare rezolvata treaba ca nu mai treci pe acolo?
Pai atunci cumpara o masina defecta si nu insista sa fie remediate defectele. Arunc-o la gunoi si ia alta din alta parte.

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Am mai spus-o: discutia interminabila o decide un singur lucru: portofelul.

 

Da, aici sunt 100% de acord. E chiar mai concis decât am formulat-o eu! Doar că analiza asta rece și obiectivă nu "cadrează" cu îndârjirea cu care-ți exprimi ura față de fete în sute de postări, deja... (inclusiv aici în postul citat, "concluzia" asta concisă e urmată de o pagină de explicații pe unul din leitmotivele tale eterne - cât de rău e forumul la care au acces fetele).

 

În fine, nu mă sfădesc că n-am chef, și nici energie. Scuze de off-topic. Doar că de ieri #stauacasă (culmea, din motive ce nu țin de coronavirus) și - lucru extrem de rar la mine - mă cam plictisesc...

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna ziua.

Scriu aceasta recenzie nu pentru a face reclama buna sau rea ci pentru ca recent am trecut pe la domnisoara Madalina si inca de la telefon am ramas placut impresionat!

raspunde la mesaje destul de prompt, are o voce calda, vorbeste frumos,civilizat pt mine a fost WAW de la bun inceput.

Ma ghideaza spre locatie(zona linistita in apropiere de Carbochim) locuri suficiente de parcare, bloc relativ nou, pentru cei ce vor intimitate e locatia perfecta.

Cand deschide usa mai sa imi sara ochii din cap.... Wawwww .... o fata frumoasa foc, sani frumosi (naturali), inalta, bronzata frumos, un zambet extraordinar (ma simteam ca si cum as fi la o tipa ce am agatat-o in oras, am avut o iesire la dinner sau film si apoi ma invita la ea acasa in urmatoarea zi....a fost o senzatie super de cand a deschis usa...

foarte comunicativa, binedispusa, plina de energie pozitiva.

Are 2 catei unul mic si unul mai mare super cuminti ambii si foarte prietenosi.

M-a intrebat de dus(prosop curat, baie curata dotata cu tot ce e nevoie pentru vizitatori), am stat putin la povesti si actiunea s-a petrecut intr-un dormitor curat, primitor si modern... exact cum spuneam ma simteam ca la pretena-mea acasa.

Nimic pe graba sau pe fuga... a inceput totul cu un masaj extrem de bine facut nota 10*+... fata e priceputa in arta masajului(timp in care purtam si discutii foarte naturale si deschise), apoi odata intors pe spate am inceput cu atingeri, mangaieri... o adevarata Afrodita domnisoara Madalina, bine lucrata fata sani extrem de placuti nelasati, pielea fina, fund tare si extrem de sexy....are niste tatuaje frumoase i se potrivesc cu stilul ei.

Pisicutza foarte curata si frumos definita(una din cele mai frumoase pe care le-am vazut,fara nici un miros neplacut ba chiar dulce la gust :)!

Am trecut la un 69 de imi venea sa imi dau drumul din prumul minut.... fata stie ce face , pune pasiune, atenta la zonele adiacente, isi da silinta maxim sa te faca sa te simti bine e deschisa la orice , te intelege si doreste sa te faca sa te simti bine ca barbat. Bravo Madalina si multumesc!

Trecem la normal unde tot asa merita un 10+++nu am rezistat eu multe pozitii dar ce am incercat fata te scoate din minti la ce frumos se misca.

Dupa parerea mea Madalina merita sa fie in top 3 in Cluj... mie mi-a dat o senzatie de ‘best girl ever’.

Locatie : 10(apartament curat,modern,primitor)

Aspect: 10( e frumoasa foc, draguta, zambitoare, inalta, bronzata e wawww))

Igiena : 10+(curata, piele fina, epilata perfect)

Atitudine : 10+ (Super primitoare, este best GFE pt mine pana in prezent)

Actiunea: 10 (se implica maxim cu pasiune sa te faca sa te simti bine)

ON: 10+ facut cu deep(atenta la oo... WAW)

Cadou : 250 lei la inceput din proprie initiativa

Timp petrecut aprox 1:15h(nu te grabeste, te simti ca acasa la o prietena buna).

Pt mine a fost ‘wawwwwww’

Multumesc Madalina !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Da, aici sunt 100% de acord. E chiar mai concis decât am formulat-o eu! Doar că analiza asta rece și obiectivă nu "cadrează" cu îndârjirea cu care-ți exprimi ura față de fete în sute de postări, deja... (inclusiv aici în postul citat, "concluzia" asta concisă e urmată de o pagină de explicații pe unul din leitmotivele tale eterne - cât de rău e forumul la care au acces fetele).

 

În fine, nu mă sfădesc că n-am chef, și nici energie. Scuze de off-topic. Doar că de ieri #stauacasă (culmea, din motive ce nu țin de coronavirus) și - lucru extrem de rar la mine - mă cam plictisesc...

Doar pt. ca ai facut un fix din asta cu uratul, nu inseamna ca ar avea ceva in comun cu realitatea.

 

Nu, forumul nu este rau din cauza ca-l acceseaza ele. Pentru ele e chiar perfect (am explicat asta, te-a depasit). Rau e pt. portofelele noastre*. (Nici asta nu trebuie inteles, este insa hazliu cum unii deja se plang pe subforumul de discutii generale ca nu iau salariu.)

 

Un om inteligent nu se plictiseste niciodata, stie sa isi ocupe timpul.

 

---- de aici incolo nu trebuie sa citesti, thecat, sa nu aud iarasi ca te-a depasit o pagina de text; pentru tine doar ce-i mai sus, asa incet cu pipeta, sa nu se defecteze ceva in tine

 

* Nu in Romania s-au inventat site-urile de recenzii de curve. Si in alte parti tot asa erau site-uri cu accesul curvelor, nu au supravietuit. Userii si-au dat seama ca nu le aduce nici un folos. In afara de asta s-au gasit persoane care sa faca gratuit site-uri, nu pt. profit.

De ce aici nu va fi la fel, explica exact aceste doua puncte care se incadreaza perfect in cultura RO. Asa cum romanasii n-au inteles (multi nici nu stiu) ca pe langa salar un sfert din cel din Vest platesc la tot cam 30-50% mai mult, tot asa nu vor intelege de ce prezenta curvelor nu le aduce nici un beneficiu. Asta e, in afara oamenii gandesc si isi stiu interesele. In RO nu gandesc ci doar se hazalesc in prostie. Baescu este optic arhetipul romanului, rade tamp. De asta persevereaza si in saracie, ca-i doar prost. Si de asta nu se va gasi nici unul sa faca un site doar din pasiune. Odata ca nu exista pasiune, desi aici s-ar mai gasi poate exceptii. Dar iarasi din saracie. Pai cum sa faca cineva asa ceva, treaba care costa o multime de bani, cand dupa o luna fara salariu unii sunt la capatul puterilor. Pff...

 

 

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0

batmaniron: Ca are aceste preturi de la inceputul topicului nu-i argument. Topicul a fost facut special pt. aceste preturi. Cauta topicul dinainte, cel cu bruneta si blonda, de pe timpul cand ii putrezeau dintii in gura. Eu am fost atunci de multe ori pt. ca serviciul era bun si atunci (mai avea si toane, e drept) si inghitea toata sperma, punctul care o diferentia de multe altele. Marea diferenta era ca cerea 100 atunci si lasa si la 60. Eu mi-am facut pofta cu ea atunci si n-am mai avut motiv sa merg dupa marirea de pret.

Problema, sunt convins ca daca n-ar fi inaltat-o unii aici pe piedestal, ar practica si acum tot aceleasi preturi. Deci nu vad unde e castigul pt. laudatori (si din pacate pt. toti ceilalti).

 

snoopdog: Daca tot te-ai apucat sa faci pe psihologul amator, macar incearca sa te adresezi persoanei corecte. Nu le incurca.

Daca tot te lauzi de fiecare data ca ai futut foarte ieftin pe toate, arata-ne macar o dovada cat de cat mica... :) Din gura e simplu de povestit :)

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Doar pt. ca ai facut un fix din asta cu uratul, nu inseamna ca ar avea ceva in comun cu realitatea.

 

Nu, forumul nu este rau din cauza ca-l acceseaza ele. Pentru ele e chiar perfect (am explicat asta, te-a depasit). Rau e pt. portofelele noastre*. (Nici asta nu trebuie inteles, este insa hazliu cum unii deja se plang pe subforumul de discutii generale ca nu iau salariu.)

 

Un om inteligent nu se plictiseste niciodata, stie sa isi ocupe timpul.

 

---- de aici incolo nu trebuie sa citesti, thecat, sa nu aud iarasi ca te-a depasit o pagina de text; pentru tine doar ce-i mai sus, asa incet cu pipeta, sa nu se defecteze ceva in tine

 

* Nu in Romania s-au inventat site-urile de recenzii de curve. Si in alte parti tot asa erau site-uri cu accesul curvelor, nu au supravietuit. Userii si-au dat seama ca nu le aduce nici un folos. In afara de asta s-au gasit persoane care sa faca gratuit site-uri, nu pt. profit.

De ce aici nu va fi la fel, explica exact aceste doua puncte care se incadreaza perfect in cultura RO. Asa cum romanasii n-au inteles (multi nici nu stiu) ca pe langa salar un sfert din cel din Vest platesc la tot cam 30-50% mai mult, tot asa nu vor intelege de ce prezenta curvelor nu le aduce nici un beneficiu. Asta e, in afara oamenii gandesc si isi stiu interesele. In RO nu gandesc ci doar se hazalesc in prostie. Baescu este optic arhetipul romanului, rade tamp. De asta persevereaza si in saracie, ca-i doar prost. Si de asta nu se va gasi nici unul sa faca un site doar din pasiune. Odata ca nu exista pasiune, desi aici s-ar mai gasi poate exceptii. Dar iarasi din saracie. Pai cum sa faca cineva asa ceva, treaba care costa o multime de bani, cand dupa o luna fara salariu unii sunt la capatul puterilor. Pff...

 

 

 

Dom'le, poate că oi fi având și eu fixuri. Nu contest. Care dintre noi doi are mai multe fixuri, în schimb, e altă poveste... eu nu mă bag să comentez.

 

Și eu ți-am desenat în trecut (din punctul meu de vedere de imbecil, de analfabet funcțional, dintr-ăla căruia trebuie să-i dai texte încet, cu pipeta, ca să le digere) că - așa cum văd eu lucrurile - acest forum, fără accesul fetelor, s-ar fi dus p*lii de suflet de mult; sau, dacă nu, ar fi fost un loc extrem de plictisitor și sărac în informații. Sau, ar fi fost necesar ca utilizatorii să contribuie direct, dpdv financiar. Că așa vede un tembel dintr-ăsta ca mine situația: toate costă bani - domeniu, găzduire, întreținere (care necesită timp, timp care zic alți cretini că, vezi Doamne, ar costa bani...) ș.a.m.d.

 

Lăsând deoparte situația medicală actuală (care, mai devreme sau mai târziu, se va duce, totuși) - suntem în secolul XXI, posibilitățile sunt practic nelimitate! Din pură curiozitate, cine te oprește să înființezi un nou site / forum, unde fetele să NU aibă acces, și să le demonstrezi tuturor câtă dreptate ai avut?

 

Ce ar trebui să faci pentru asta, sau de unde ar trebui să începi - n-am idee să-ți sugerez, căci nu sunt un om inteligent (dovada = o dată la câțiva ani, mi se întâmplă să mă plictisesc). Dar sunt sigur că, de la nivelul tău de ființă superioară, ai toate răspunsurile ;) Aștept, așadar, cu deosebit interes, apariția noii evanghelii a sexului plătit din Rromanika.

 

The future is yours! :ylsuper

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Si ce daca s-ar fi dus? O platforma de reclama mai putin. Care-i paguba?

Tu nu-mi explica ce ar fi fost fara, aia stiu deja. (Am vazut mult exemple, ti-am scris.) Explica-mi care-i folosul. Ca aici o tot dai tu la intoarsa. (Nu, ca nu-i plictisitor nu-i argument. Ca nu-i site de cabaret. Vreau avantaje concrete, nu scuze, ca si Basescu radea tamp si prostii credeau ca ii hraneste gluma.)
Btw, ti-am mai explicat si faptul ca un forum functioneaza bine cand este facut de unul care nu o face pe bani. Iar o dai ca toate costa bani. Da, si la forumurile care is bune si-a asumat unul ca le preia. La alea care-s de cacat s-a gandit unul sa faca bani. Astea n-au functionat niciodata prea mult. (Doar in Romania, dar aici de 30 de ani functioneaza si ca la salar de un sfert sa platesti cel putin 30% mai mult pe orice.)

Cat despre nou forum, nu e nou, exista de mult. (Si asta am scris.) Doar ca tu n-ai acces acolo. Nici nu vei avea, simplu pt. ca nu vei fi acceptat. Sunt aici unii care is si acolo. Ne stim cine.
Si nu-mi veni iar cu nonargumentul ca ma falesc dar nu spun. Ca si cu curvele ieftine, motivul e de la sine inteles.

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Tu nu-mi explica ce ar fi fost fara, aia stiu deja. (Am vazut mult exemple, ti-am scris.) Explica-mi care-i folosul. Ca aici o tot dai tu la intoarsa. (Nu, ca nu-i plictisitor nu-i argument. Ca nu-i site de cabaret. Vreau avantaje concrete,

 

Să trăiți, mă conformez rapid, că la cât de hotărât te văd, presupun că tre' și să mă mișc rapid cu răspunsul, până nu-mi fwtzi vreo două...

 

Folosul, pentru proprietarul site-ului, este că îl ajută dpdv financiar. Da, presupun că omul vrea să facă bani din acest forum (mulți, puțini, nush - totul e relativ). Problem? :)

 

Folosul, pentru tine ca și om care folosești site-ul fără a contribui cu nimic la el - nici financiar, nici informațional - NU EXISTĂ. Happy? Ai dreptate, woohoo..! ;)

Dacă nu îmi / îți / ne convine, suntem liberi, I guess, să ne băgăm ceva și să nu mai intrăm pe aici. Ceea ce, se pare, ție îți vine greu, numărând la al câtelea cont ești...

 

 

Cat despre nou forum, nu e nou, exista de mult. (Si asta am scris.) Doar ca tu n-ai acces acolo. Nici nu vei avea, simplu pt. ca nu vei fi acceptat.

 

:laugh2 Mi-ai stricat duminica, o să zac plângând toată ziua și toată noaptea de necaz din motivul ăsta...

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...