Sari la conținut

nu mai pot trimite mesaje private


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Revenit pe dracu

ba, mai sterge-ti din mesaje din pm, ca ai atins numarul maxim. de asta nu iti merge casuta. dupa ce faci asta da-mi tu un mesaj sa vedem daca merge, ca vreau sa discut ceva interesant cu tine. bafta! ;)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Eu am primit in raspuns acest link, si am citit tot, si tot nu-mi dau seama ce s-a intamplat... Ma clarificati?

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu am primit in raspuns acest link, si am citit tot, si tot nu-mi dau seama ce s-a intamplat... Ma clarificati?

Se aplica automat regulile de mai jos (nu se mai tine cont de privilegiile acordate membrilor veterani, cu vechime). In cazul tau, mai fa 2-3 postari la fazan si vei fi galben.

 

Categorii de utilizatori si drepturile asociate

 

Ranguri acordate automat

§  Curvar Ucenic: Acest rang este acordat la inscrierea pe forum

§  Maistru Curvar: la 40 posturi ,poate atasa imagini la Galerie, poate edita profilul.

          §  Serious Contributor promovare la 200 de posturi, pot acorda pana la 3 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  VIP Member la 1000 de posturi ,pot acorda pana la 40 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

§  Platinum Member - la 5000 de posturi pot acorda pana la 50 puncte de reputatie pozitive in decurs de 24 de ore, au Mesaje Private si chat activat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...