Sari la conținut

Caut amant (sponsor)


Postări Recomandate

Vizitator taki
Reputație: 0

Cateva intrebarii:

 

- Pot sa te las gravida si pui in brate copil la chuck old cu care ai relatie acuma?

- Poti sa i suni pe iubitul si sa il spui ca il iubesti in timp ca te il trag in pizda/cur?

 

Sugestii:

 

La lidl au oferte cu lenjerii de pat ieftine mai bune de aia ca ai in poza, cu primi banii ca iti dau te rog sa iti iei un set...

Sau cel putin 2 fete de perna.

Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Buna,

 

 

 

Numele meu este Andreea, am 23 ani, sunt din Bucuresti.

 

Sunt sexy, imi place sexul si imi plac banii.

 

Eu sunt deja intr-o relatie, am o viata de zi cu zi plina cu diverse activitati, dar vreau ceva palpitant si interesant.

 

Mi-ar placea sa am o relatie discreta cu un barbat care are bun simt, este generos, stie ce e aia confidentialitate si discretie si sa ne simtim bine impreuna.

 

Te pup, Andreea.

Contact: [email protected]

 

 

asta-i randunica, seamana la unghii

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

 

 

Numele meu este Andreea, am 23 ani, sunt din Bucuresti.

 

Sunt sexy, imi place sexul si imi plac banii.

 

Eu sunt deja intr-o relatie, am o viata de zi cu zi plina cu diverse activitati, dar vreau ceva palpitant si interesant.

 

Mi-ar placea sa am o relatie discreta cu un barbat care are bun simt, este generos, stie ce e aia confidentialitate si discretie si sa ne simtim bine impreuna.

 

Te pup, Andreea.

Contact: [email protected]

 

 

 

Iubitul tău știe? Dacă da, nu fi zgârcită! Pune și tu o poză cu omul. Dacă tot vă vindeți pe-aici, fiți profesioniști, ce dracu'?

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Iubitul tău știe? Dacă da, nu fi zgârcită! Pune și tu o poză cu omul. (...)

 

...tinand in mana o hartie pe care scrie cu pixul "nimfomane.com", as fi tentat sa adaug, dar din nou voi fi suspectat de paranoia... :)

  • Like 8
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...