Sari la conținut

AIDA TRANSEXUALA 0731398893


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

 

Cauta mai temeinic  data viitoare.

Salut, 

 

Mersi de raspuns ! Vazusem acel thread in urma cu 1 luna insa nu l-am considerat relevant intrucat a fost o singura recenzie, recenzie care a generat insulte intre membrii acestui site. 

 

Orice alta parere conteaza. 

 

Mutlumesc, 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ma mir ca nu are recenzii. Am fost eu la ea. Locatie Rin Grand. Am sunat placuta la telefon, mi-a comunicat pretul, cam piperat 200 nr 400 ora. Am mers totusi la ea, am optat pentru un numar. M-a primit intr-o lenjerie sexy, arata exact ca in poze, nu este travestit cum am vazut pe alte topicuri deschise, face tratament, se vede, voce feminina, frumoasa la fata si feminina, dupa parerea mea, corp armonios, slabuta, sani micuti dar frumusei dupa parerea mea. M-a intrebat daca prefer sa se dezbrace sau o prefer in lenjerie, daca am mai avut experiente cu trans, etc. Am trecut la treaba, putin preludiu, se intareste repede pentru cei ce doresc sa fie si ea activa, eu unul am lasat-o neterminata din punctul asta de vedere :)). Oral neprotejat senzual si excitant, anal protejat, are un fundulet foarte stramt si obraznic. Se misca foarte bine. Finalizat dus si am mai stat putin de vorba.

Pe scurt:

- igiena 10 ++ fata de ce am mai citit pe-aici. Chiar cand am ajuns m-a rugat sa mai astept 5 min pentru ca este inca in dus. Foarte curata.

- Aspect 9 nu are silicoane in rest o domnisoara foarte sexy. Foarte feminina.

- Oral 10 ii place sa o suga se vede.

- Anal 9 se misca foarte bine, este stramta doar ca la final cand am scos-o a venit un miros cam neplacut. Nu am taxat atat de tare, consider ca pentru sexul anal e oarecum normal.

- Atitudine 11 Primitoare, zambitoare, te intreaba cum vrei si ce vrei, sta cum o pui si se simte foarte bine si asta se vede. Dupa sex am stat si de vorba si este foarte ok ca si persoana. 

- Locatie 10 ++ locuinta personala, foarte curat, dormitor aranjat ca pentru o seara romantica, dus, prosoape curate, perfect dupa parerea mea.

O voi mai vizita cu siguranta. Sper sa nu am experienta celorlalti ce au postat.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...