Sari la conținut

Raisa - Noua in oras... 0723539131


Postări Recomandate

  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Pare OK , se incumeta cineva ?

 

 

Buna dragul meu...ma numesc Raisa sunt o blonda sexy , foarte curata, rafinata si cu un fundulet periculos de obraznic. Te astept alaturi de mine pentru a-ti provoca cele mai extravagante placeri: pozele sunt 100% reale. de aceea am facut cu nr de telefon scris pe foaie. !!! te astept. Loc de parcare in fata blocului !

 

 

post-179802-0-68844300-1469913798_thumb.jpg

post-179802-0-99590500-1469913806_thumb.jpg

post-179802-0-92487400-1469913812_thumb.jpg

post-179802-0-78396900-1469913818_thumb.jpg

post-179802-0-24534400-1469913827_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Am sunat sambata seara la aceasta domnisoara si mi-a spus ca face OP si NP la 200 de lei finalizarea si 300 de lei ora.Locuieste pe Aleea Crizantemelor,Bloc M3.Nu am mai apucat sa o vizitez deoarece a intervenit ceva.O zi buna tuturor!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Va salut !Am vizitat-o astazi pe domnisoara Raisa! Locatie,bine cunoscuta de toti,bloc M3!O fata frumoasa ,blonda,mica de statura,slabuta,sani mici,dar obraznici!O fata foarte comunicativa!Pe scurt,trecut la dus iar apoi la actiune!Sarutari pe corp,dar nu accepta FK!Oral  protejat ,fara sa se foloseasca de maini!La normal,accepta ori ce pozitie,si nu comenteaza!Nu accepta finalizare  orala ,corporala,doar in balonas!

Si acum notele!

Oral 7,deoarece nu imi place cand e facut mecanic mai ales protejat!

Normal-8!Se putea mai bine!

Arata bine fatuca,... dar fiecare are diferite gusturi!Si daca o va recomand,si nu o sa fiti multumiti,o sa ma injurati!Ciocane tari!Va pup!Noapte faina sa avetzi!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut !Am vizitat-o astazi pe domnisoara Raisa! Locatie,bine cunoscuta de toti,bloc M3!O fata frumoasa ,blonda,mica de statura,slabuta,sani mici,dar obraznici!O fata foarte comunicativa!Pe scurt,trecut la dus iar apoi la actiune!Sarutari pe corp,dar nu accepta FK!Oral  protejat ,fara sa se foloseasca de maini!La normal,accepta ori ce pozitie,si nu comenteaza!Nu accepta finalizare  orala ,corporala,doar in balonas!

Si acum notele!

Oral 7,deoarece nu imi place cand e facut mecanic mai ales protejat!

Normal-8!Se putea mai bine!

Arata bine fatuca,... dar fiecare are diferite gusturi!Si daca o va recomand,si nu o sa fiti multumiti,o sa ma injurati!Ciocane tari!Va pup!Noapte faina sa avetzi!

Si niste preturi ceva? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Cu mine nu s-a grăbit!Am discutat câteva min.iar apoi trecând la acțiune!Nu stiu ce sa zic!Ea o sa mai revină în Deva peste câteva zile!Mergeți la ea,o vedeți ,si dacă nu va place de ea,nu sunteți obligați să rămâneți!Spor la futut!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna, maine esti disponibila? vreau sa trec pe la tine

 

nu recomand...este foarte neserioasa,pe anunt aparea 150 de lei finalizarea,stabilesc o intalnire cu dansa,sun inainte cu 5 min de a ajunge si imi modifica tariful ca de fapt ea merge cu 200 ca a gresit ..... zic bine hai ca urc macar sa vad daca merita banii .... si cand vad o minioana ca imi deschide usa ... dragutza nu pot zice dar o avantajeaza pozele maxim ..... am facut cale intoarsa.....mai bine stau linistit decat sa-i dau ei atat ca nu merita 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...