Sari la conținut

Roxi momente senzationale 0752659797


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

salut! am fost la dansa....sunat si mia facut programare, e de etnie mica la inaltime dar frumos proportionata.... mie imi plac pechinezele. :)) locatia pe independentei micro 17 un bloc langa biserica. dar locatie murdara dezordonata whatever. baie naspa prosoape murdare... nu ai la ce sa te astepti. in vizuina stau 3 fatuci. celalte doua arata ca niste scroafe tot de etnie. dar la cat de plin eram iam dato. :P ON doar capul pulii til suge ca se plange ca e mare. dar te taxeaza in plus eu nu mam uiat la pret iam dat cat a vrut nam stat la negot. 300 lei dar daca ii faci drame cred ca acceapta si 150. la o ora. cauta sa ma termine repede cu lady on top dar mam ridicat cu ea in pula si iam dato misionar incet sai placa si ei. tzatele sunt frumoase la ea. curul demential pacat ca e de etnie si nu stie sa se ingrijeasca. am terminat ea ma curatat si am fost si dus.numi pare rau dar putin scarbit de locatie. am ajuns acasa facut un dus mam spreyat cu dezinfectant aloe sunt bun ca nou!:)) de revenit nu prea cred numai daca isi schimba locatia intruna decenta. apartamentul e la parter. stiu ca nu ia meritat banii aia pt satu mare dar cautam sa ma golesc ...

 

on: 6

np:8 e stramta 

aspect 8 :e chiar frumoasa

locatie naspa 3

baie 2

 

spor la futut la el este! :))

de revenit nu 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...