Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Sex total - Coco 0735620039

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
87 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#41 bibicu40

bibicu40

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Inscris la:
    16 juni 2013

Postat 24 december 2016 - 07:22

Oare ce a patit Coco? Are telefonul inchis.Ar fi pacat sa o pierdem,caci este o fata deosebita.Daca aveti ceva informatii dati de stire... multumim !

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 junglegeorge

junglegeorge

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPipPipPipPipPip
  • 638 Postari:
  • Inscris la:
    23 mei 2016

Postat 15 februari 2017 - 09:56

pentru cei interesati, a aparut iar anuntul pe publi24

http://www.publi24.r...717c6c6555.html

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de junglegeorge: 15 februari 2017 - 09:56

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 zuma

zuma

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Inscris la:
    03 mei 2015

Postat 16 februari 2017 - 04:08

In poza sigur nu e ea.Coco e mica ,grasa si urata, culoarea parului e singurul lucru asemanator intre ea si cea din poza. Face de toate, suge, o ia in cur, dar dupa gusturile mele arata rau. Pare a fi facut ceva sport care impune forta haltere. Pretul era 200 lei ora cu anal inclus. Licatia era infecta, sunt recenzii despre ea in acest topic , deci nu mai detaliez.
  • 0

#44 cosmynn_23

cosmynn_23

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 185 Postari:
  • Inscris la:
    14 maart 2013

Postat 20 februari 2017 - 09:42

A sunat cineva la numaru asta e Coco sau e o alta damezaa?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 depravat

depravat

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPipPipPipPipPip
  • 306 Postari:
  • Inscris la:
    28 mei 2013

Postat 21 februari 2017 - 02:18

In poza sigur nu e ea.Coco e mica ,grasa si urata, culoarea parului e singurul lucru asemanator intre ea si cea din poza. Face de toate, suge, o ia in cur, dar dupa gusturile mele arata rau. Pare a fi facut ceva sport care impune forta haltere. Pretul era 200 lei ora cu anal inclus. Licatia era infecta, sunt recenzii despre ea in acest topic , deci nu mai detaliez.

Ai fost?

Sau ne povestesti ce ai citit?

• 0

Soarta e ca laba : misto cand ti-o faci tu, dar mai misto cand ti-o face altcineva.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 zuma

zuma

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Inscris la:
    03 mei 2015

Postat 21 februari 2017 - 03:51

Da am fost, daca ai fost si tu si o numești pe faptura femeie de futut mai ales contracost, atunci avem gusturi total diferite :)
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 adriad

adriad

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 17 Postari:
  • Inscris la:
    20 januari 2013

Postat 27 februari 2017 - 01:34

Da am fost, daca ai fost si tu si o numești pe faptura femeie de futut mai ales contracost, atunci avem gusturi total diferite :)

subscriu.... nu se merita !!!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

• Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 09 juni 2017 - 11:25

A mai fost cineva recent pe la ea?

Anunt publi https://www.publi24....777b696350.html

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 powermate

powermate

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Inscris la:
    03 april 2015

Postat 17 juli 2017 - 03:04

A mai fost cineva recent pe la ea?
Anunt publi https://www.publi24....777b696350.html

Pai asta e??
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 zuma

zuma

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Inscris la:
    03 mei 2015

Postat 17 juli 2017 - 07:13

Pai asta e??

da, ea e făptură
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 powermate

powermate

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Inscris la:
    03 april 2015

Postat 18 juli 2017 - 12:25

Pfff.... am citit 2 pagini incendiare, si la a 3... una sa
Sa arate mai bine dar sa faca sex ca asta nu e prin zona?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 bibicu40

bibicu40

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Inscris la:
    16 juni 2013

Postat 26 februari 2019 - 04:57

coco is back

m-am intalnit zilele trecute cu coco si zicea ca vrea sa se apuce din nou de treaba.

intre timp a nascut si are o fetita. nu are anunt pe publi.

noul nr de telefon 0725266795.

despre servicii si preturi nu stiu.

spor la putut. :doggystyle

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 >gherd24<

gherd24

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 204 Postari:
  • Inscris la:
    03 december 2013

Postat 26 februari 2019 - 07:26

Înainte arată că Iuda,în schimb serviciile erau ok ,o nota de unu că făcea sex neprotejat ,eu unu nu as mai vizita-o
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 zuma

zuma

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Inscris la:
    03 mei 2015

Postat 27 februari 2019 - 06:22

Înainte arată că Iuda,în schimb serviciile erau ok ,o nota de unu că făcea sex neprotejat ,eu unu nu as mai vizita-o

mama cum era coco asta, greu sa găsești o femeie mai urata, practic nu avea nicio trăsătură ok, sa nu mai vorbesc de mișto... Locație pe undeva pe lângă ceva liceu într.o camera de cămin ceva de genu de o murdărie de nedescris, poate avea serviciile lui peste, poate sa fie dispusa sa te lingă și în cur, dacă arata cum arata coco și dacă te primește în locația de acum 2 ani, fugi frate câți vezi cu ochii, dacă a mai și născut... Atunci chiar ca probabil e horror.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 bibicu40

bibicu40

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Inscris la:
    16 juni 2013

Postat 11 maart 2019 - 05:44

Pana la urma am vizitat-o pe Coco. 
  M-am intalnit cu ceva timp cu ea prin oras de unde am luat nr de telefon si am aflat ca se reapuca de treaba,(am si postat mai sus ),
  asa ca mi-am facut curaj si am sunat. Programat telefonic si stabilit detalii , oral, normal, anal, si pret. Locatie pe la un camin pe langa liceu
  pe unde am mai fost. 
           Ajuns la locatie am urcat la 4 si am avut o surpria placuta cand am intrat in camera. Camera renovata curata si cu baie proprie. (cine a mai vizitat locatia stie ce spun).
           Schimbat cateva vorbe si inceput actiunea  putin mangaiat putin FK si aflat ca de fapt nu face oral ca are copil mic si etc. Asta e,am zis si mai mangaiat mai sarutat sculat pula pus caciulita si trecut la actiune, pus caprita si tras in piza in timp ce ii pregateam curul pentru penetrare cu degetul mare. Dupa ce m-am incis un pic lubrifiat si trecut la anal unde am dat la inceput incet dar dupa ce sa largit un pic am pompat sustinut pana m-am terminat.
           Si acum note

locatie   7 cu indulgenta
      oral. nu face
      normal   7
      anal       9
      fk           7
     halatul    150

de revenit.  eu da pentru ca stiu la ce sa ma astept. am mai fost pe la alte maimute care in poze si la telefon erau zane si cand ajungeai la ele dadeai de dracu.
      tel 0725266795.

dupa ce am terminat actiunea am mai stat un pic de povesti si am convins-o sa faca niste poze mai deocheate. am selectat cateva si cu acordul ei am sa  le postez aici.( daca reusesc)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 bibicu40

bibicu40

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Inscris la:
    16 juni 2013

Postat 11 maart 2019 - 05:53

sper sa se posteze

Fisiere atasate

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 futbineditat

futbineditat
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 12 maart 2019 - 01:51

Pana la urma am vizitat-o pe Coco. 
  M-am intalnit cu ceva timp cu ea prin oras de unde am luat nr de telefon si am aflat ca se reapuca de treaba,(am si postat mai sus ),
  asa ca mi-am facut curaj si am sunat. Programat telefonic si stabilit detalii , oral, normal, anal, si pret. Locatie pe la un camin pe langa liceu
  pe unde am mai fost. 
           Ajuns la locatie am urcat la 4 si am avut o surpria placuta cand am intrat in camera. Camera renovata curata si cu baie proprie. (cine a mai vizitat locatia stie ce spun).
           Schimbat cateva vorbe si inceput actiunea  putin mangaiat putin FK si aflat ca de fapt nu face oral ca are copil mic si etc. Asta e,am zis si mai mangaiat mai sarutat sculat pula pus caciulita si trecut la actiune, pus caprita si tras in piza in timp ce ii pregateam curul pentru penetrare cu degetul mare. Dupa ce m-am incis un pic lubrifiat si trecut la anal unde am dat la inceput incet dar dupa ce sa largit un pic am pompat sustinut pana m-am terminat.
           Si acum note

locatie   7 cu indulgenta
      oral. nu face
      normal   7
      anal       9
      fk           7
     halatul    150

de revenit.  eu da pentru ca stiu la ce sa ma astept. am mai fost pe la alte maimute care in poze si la telefon erau zane si cand ajungeai la ele dadeai de dracu.
      tel 0725266795.

dupa ce am terminat actiunea am mai stat un pic de povesti si am convins-o sa faca niste poze mai deocheate. am selectat cateva si cu acordul ei am sa  le postez aici.( daca reusesc)

Salut! Are burta, aspect chip, oral nici cu cauciuc nu face? 150 numarul, ora 250-300 atunci :thinking locatie discreta, varstra  :350x 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 >gherd24<

gherd24

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 204 Postari:
  • Inscris la:
    03 december 2013

Postat 12 maart 2019 - 06:07

Salut! Are burta, aspect chip, oral nici cu cauciuc nu face? 150 numarul, ora 250-300 atunci :thinking locatie discreta, varstra :350x

Ca vârsta îți spun eu sigur peste 40 de ani ,am mai vizitat-o in urma cu 2 ani doar de curiozitate că o lauda prea multa lume atunci .Locația o avea langa generala Nr 3 in Dacia într-o garsonieră oribila ,de evitat din unctul meu de vedere că făcea sex neprotejat ,la 150 lei finalizarea ai cel puțin 3 variante în Deva care îi dau clasa .La 50 lei numărul ar fi o varianta pentru amatorii de băbăciuni că nu o mai poți numi MILF ,pozele o avantajează mult și cred că au și Photoshop .o zi frumoasa tuturor
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 >beni1988<

beni1988

Maistru Curvar with the BAN HAMMER

• >Serious Contributor<
  • 377 Postari:
  • Inscris la:
    05 september 2014

Postat 13 maart 2019 - 10:43

Confirm cele spuse mai sus. Am mers si eu mai mult pt anal la vremea respectiva. Insa din pct meu de vedere nu a fost ceea ce trebuie. Clar pozele o avantajeaza. Din pct meu de vedere nu o sa mai revin la asa ceva :). Stiu ca gusturiile nu se discuta insa vorba aia...is prea tanar pt asa ceva 😂.
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 futbineditat

futbineditat
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 13 maart 2019 - 12:22

Confirm cele spuse mai sus. Am mers si eu mai mult pt anal la vremea respectiva. Insa din pct meu de vedere nu a fost ceea ce trebuie. Clar pozele o avantajeaza. Din pct meu de vedere nu o sa mai revin la asa ceva :). Stiu ca gusturiile nu se discuta insa vorba aia...is prea tanar pt asa ceva .

Deci pozele postate de bibicu sunt modificate? Daca tu esti prea tanar, inseamna ca eu as fute-o pe mama poate chiar bunica :))) Daca intradevar arata horror, 150 ron ora e si exagerat.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi