Sari la conținut

Sex total - Coco 0735620039


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Înainte arată că Iuda,în schimb serviciile erau ok ,o nota de unu că făcea sex neprotejat ,eu unu nu as mai vizita-o

mama cum era coco asta, greu sa găsești o femeie mai urata, practic nu avea nicio trăsătură ok, sa nu mai vorbesc de mișto... Locație pe undeva pe lângă ceva liceu într.o camera de cămin ceva de genu de o murdărie de nedescris, poate avea serviciile lui peste, poate sa fie dispusa sa te lingă și în cur, dacă arata cum arata coco și dacă te primește în locația de acum 2 ani, fugi frate câți vezi cu ochii, dacă a mai și născut... Atunci chiar ca probabil e horror.
Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Pana la urma am vizitat-o pe Coco. 
  M-am intalnit cu ceva timp cu ea prin oras de unde am luat nr de telefon si am aflat ca se reapuca de treaba,(am si postat mai sus ),
  asa ca mi-am facut curaj si am sunat. Programat telefonic si stabilit detalii , oral, normal, anal, si pret. Locatie pe la un camin pe langa liceu
  pe unde am mai fost. 
           Ajuns la locatie am urcat la 4 si am avut o surpria placuta cand am intrat in camera. Camera renovata curata si cu baie proprie. (cine a mai vizitat locatia stie ce spun).
           Schimbat cateva vorbe si inceput actiunea  putin mangaiat putin FK si aflat ca de fapt nu face oral ca are copil mic si etc. Asta e,am zis si mai mangaiat mai sarutat sculat pula pus caciulita si trecut la actiune, pus caprita si tras in piza in timp ce ii pregateam curul pentru penetrare cu degetul mare. Dupa ce m-am incis un pic lubrifiat si trecut la anal unde am dat la inceput incet dar dupa ce sa largit un pic am pompat sustinut pana m-am terminat.
           Si acum note
 
      locatie   7 cu indulgenta
      oral. nu face
      normal   7
      anal       9
      fk           7
     halatul    150
 
    de revenit.  eu da pentru ca stiu la ce sa ma astept. am mai fost pe la alte maimute care in poze si la telefon erau zane si cand ajungeai la ele dadeai de dracu.
      tel 0725266795.
 
    dupa ce am terminat actiunea am mai stat un pic de povesti si am convins-o sa faca niste poze mai deocheate. am selectat cateva si cu acordul ei am sa  le postez aici.( daca reusesc)

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Pana la urma am vizitat-o pe Coco. 

  M-am intalnit cu ceva timp cu ea prin oras de unde am luat nr de telefon si am aflat ca se reapuca de treaba,(am si postat mai sus ),

  asa ca mi-am facut curaj si am sunat. Programat telefonic si stabilit detalii , oral, normal, anal, si pret. Locatie pe la un camin pe langa liceu

  pe unde am mai fost. 

           Ajuns la locatie am urcat la 4 si am avut o surpria placuta cand am intrat in camera. Camera renovata curata si cu baie proprie. (cine a mai vizitat locatia stie ce spun).

           Schimbat cateva vorbe si inceput actiunea  putin mangaiat putin FK si aflat ca de fapt nu face oral ca are copil mic si etc. Asta e,am zis si mai mangaiat mai sarutat sculat pula pus caciulita si trecut la actiune, pus caprita si tras in piza in timp ce ii pregateam curul pentru penetrare cu degetul mare. Dupa ce m-am incis un pic lubrifiat si trecut la anal unde am dat la inceput incet dar dupa ce sa largit un pic am pompat sustinut pana m-am terminat.

           Si acum note

 

      locatie   7 cu indulgenta

      oral. nu face

      normal   7

      anal       9

      fk           7

     halatul    150

 

    de revenit.  eu da pentru ca stiu la ce sa ma astept. am mai fost pe la alte maimute care in poze si la telefon erau zane si cand ajungeai la ele dadeai de dracu.

      tel 0725266795.

 

    dupa ce am terminat actiunea am mai stat un pic de povesti si am convins-o sa faca niste poze mai deocheate. am selectat cateva si cu acordul ei am sa  le postez aici.( daca reusesc)

Salut! Are burta, aspect chip, oral nici cu cauciuc nu face? 150 numarul, ora 250-300 atunci :thinking locatie discreta, varstra  :350x 

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Salut! Are burta, aspect chip, oral nici cu cauciuc nu face? 150 numarul, ora 250-300 atunci :thinking locatie discreta, varstra :350x

Ca vârsta îți spun eu sigur peste 40 de ani ,am mai vizitat-o in urma cu 2 ani doar de curiozitate că o lauda prea multa lume atunci .Locația o avea langa generala Nr 3 in Dacia într-o garsonieră oribila ,de evitat din unctul meu de vedere că făcea sex neprotejat ,la 150 lei finalizarea ai cel puțin 3 variante în Deva care îi dau clasa .La 50 lei numărul ar fi o varianta pentru amatorii de băbăciuni că nu o mai poți numi MILF ,pozele o avantajează mult și cred că au și Photoshop .o zi frumoasa tuturor
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Confirm cele spuse mai sus. Am mers si eu mai mult pt anal la vremea respectiva. Insa din pct meu de vedere nu a fost ceea ce trebuie. Clar pozele o avantajeaza. Din pct meu de vedere nu o sa mai revin la asa ceva :). Stiu ca gusturiile nu se discuta insa vorba aia...is prea tanar pt asa ceva 😂.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Confirm cele spuse mai sus. Am mers si eu mai mult pt anal la vremea respectiva. Insa din pct meu de vedere nu a fost ceea ce trebuie. Clar pozele o avantajeaza. Din pct meu de vedere nu o sa mai revin la asa ceva :). Stiu ca gusturiile nu se discuta insa vorba aia...is prea tanar pt asa ceva .

Deci pozele postate de bibicu sunt modificate? Daca tu esti prea tanar, inseamna ca eu as fute-o pe mama poate chiar bunica :))) Daca intradevar arata horror, 150 ron ora e si exagerat.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Nu are peste, femeia are 2 sau 3 copii, unul fiind mic am văzut-o recent cu căruciorul prin oraș, ii place pula, facea și oral, dar acum are copil mic și nu mai face decât normal și anal, în schimb face ce vrei tu.

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Nu are peste, femeia are 2 sau 3 copii, unul fiind mic am văzut-o recent cu căruciorul prin oraș, ii place pula, facea și oral, dar acum are copil mic și nu mai face decât normal și anal, în schimb face ce vrei tu.

Arata horror sau ca in pozele postate de bibicu40? Oral de ce nu mai face? :)))

Link spre comentariu
  • Oras:NY
  • Oras:NY

Intradevar nu arata bine dar na gusturile nu se discuta. In schimb ficasa cea mare cred ca are undeva la 20 de ani stiu ca presta si arata foarte bine  dar nu stiu daca mai este in oras sau in tara.

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Intradevar nu arata bine dar na gusturile nu se discuta. In schimb ficasa cea mare cred ca are undeva la 20 de ani stiu ca presta si arata foarte bine  dar nu stiu daca mai este in oras sau in tara.

O fi invatat-o masa meserie? Sau se futeau impreuna :thinking

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Arata horror sau ca in pozele postate de bibicu40? Oral de ce nu mai face? :)))

pozele sunt facute de mine si nu sunt modificate. are intradevar in jur de 40 de ani si nu este , dupa parerea mea, destul de perversa ca sa satisfaca un tanar, dar pentru mine ii ca si cum m-as duce la vecina sa-i trag o pula.  inca ceva mie nu mi se pare a fi grasa sau urata sau nespalata. eu revin la ea pentru ca stiu la ce sa ma astept, un pic de pupat un pic de pizda si mult anal.nimic spectaculos.  cat despre cum arata, daca e frumoasa sau urata , nu stiu ce sa zic. gusturile sunt diferite.  spor la futut.

ps. nu are anunt pe publi dar are nr de tel mai sus.

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Intradevar nu arata bine dar na gusturile nu se discuta. In schimb ficasa cea mare cred ca are undeva la 20 de ani stiu ca presta si arata foarte bine  dar nu stiu daca mai este in oras sau in tara.

este plecata din tara si se drogheaza. se plangea masa de ea. din cate stiu eu nu presteza.

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Atâta tam tam pt o bunicuța trecuta de 40 de ani ,incep sa cred că au dreptate unele fete sa ne ocolească ,pt cine nu știe ,coco e trecută bine de 40 de ani ,1,60 cm ,destul de grăsuță ,locație in căminul de lângă școala generală Nr 3 infecta din toate punctele de vedere,servicii vb de acum 2 ani când am vizitat-o nota 5,5 cu indulgenta ,la care adaug o nota de unu pt că mi-a propus sa facem sex neprotejat.Daca tot dau un ban macar iau ceva proaspăt nu bunicuțe de vârsta a treia ,o seara frumoasa tuturor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Am sunat-o săptămâna asta si am zis pas când a zis 150/fin max.30 min fara oral.

La scorul ăsta găsești ceva mai de calitate. Ași fi dorit o milfoaica ca ea sa îmi calibrez cadranul dar nu în condițiile astea. Dacă mai reglează preturile cu realitatea poate îi fac o vizita

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...