Sari la conținut

Recenziile Adinei Milf


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Astea recente sunt cu sanii mai mari..unde erau sanii mai mici eram foarte slaba..si sunt vechi

 

Aa ok, initial crezusem ca e exact invers. Si da, chiar se remarca diferenta! Cele actuale arata oricum foarte bine, te-as vizita sincer doar pt un titfuck (avand fetish-ul asta :boob ), in rest la O+N sincer nu m-as baga, fara suparare si fara sa o iei personal sau in nume de rau... iti respect decizia cu neprotejatul dar parca nu m-as risca totusi :no2 in fine...

 

Apropo, tare asta ultima cu moldoveanu  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

urmatoarea e din 2012

 

O superba zi de primavara pe care mi-o puteam petrece la plimbare in parc,dar zic..nu ..hai sa lucrez.Ajung in locatie imi fac o cafea si un dus,deschid telefoanele..incep sa sune labarii care suna de obicei,care cer detalii si nu vin niciodata..incep sa ma enervez deja ,suna din nou un tip care dupa voce nu.mi parea un potential client ok pentru mine,totusi imi fac datoria sa.i dau detalii,afirma ca vine,ca acum pleaca spre mine,zic ok...trece timpul corespunzator,suna din nou telefonul,raspund..ajunsese tipul la punctul de reper specificat de mine...e de aici incepem sa nu ne mai intelegem:

Zic-cum mergi inainte pe langa bloc lasand reperul in stanga..prima scara de bloc este scara mea...el zice:- pai spune.mi blocul si scara ca intreb oe cineva...eu zic:-pai esti langa blocul meu...ia.o un pic catre dreapta si e prima scara..dupa ce.i repet de vreo 3 ori kestia asta nimereste scara intr.un sfarsit..zic:-suna te rog la interfon 45...si treaba asta i.am repetat.o de vreo 3 ori....suna interfonul...deschid..zic...cum intrii in bloc ia.o in dreapta mergi pe hol pana in capat si.ti deschid eu ..cu el la telefon ma uit pe vizor dar nu.l vad venind iar repet...de 4 ori i,am spus sa o ia in dreapta,el mi.a spus ca a luat.o in drapta eu i.am spus ca nu,l vad si sigur n.a luat.o bine...pana la urma apare. 

Deci concluzionez ca el nu stia care.i stanga si care.i dreapta...

Il poftesc inauntru...nu am sa fac descriere fizica si nici de varsta...nu are importanta..ii detaliez variante de servicii si preturi...imi achita 100 de lei pentru o finalizare,il intreb daca vrea la dus,precizand ca nu este obligatoriu,el imi spune ca,daca nu e obligatoriu nu se duce,si nu s,a dus...se dezbraca sa pune in pat pe spate,ma dezbrac si eu..vin in pat ..ma aplec deasupra lui...am simtit un miros care mi,a mutat nasul din loc..dar nevrand sa jignesc omul tac din gura...

Din marea de floci mai lungi decat pula scot eu cu mana ..obiectul muncii ..il studiez..observ niste pete maro si il intreb...tuu ai niste alunite in zona asta?..el zice ..daa..in fiinepun un prezervativ...ma chinui eu sa fac niste oral incercand sa.mi tin respiratia ca sa nu mai simt mirosul..dar nu i se scoala...asa ca scot prezervativul si pun niste lubrifiant incercand sa fac o laba artistica,cum se face la saloanele de masaj erotic...dar tot nimic...si el incepe sa vocifereze in timp ce eu i.o stergeam cu servetelul umed...dau mai bine pe petele maro si vad ca dispar....

El comenta ca de ce nu.i fac oralul fara prezervativ ..ca de ce nu vin cu tatele pe langa zona intima...eu continui laba el continua comentariile...pana nu am mai putut sa ma abtin si.i zic...mai cum vrei tu oral neprogejat cand ai caca pe penis?..el cum?cuuum sa am?n.am..,.eu zic ba ai ca se simte un miros plus ca alunita a disparut frecata de servetel...si asta nu se poate...alunitele nu se iau cu servetelele...

Ies din camera,ma spal pe maini...ma dau cu spirt...iar ma spal,iar ma dau cu spirt....ma intorc si.i zic ...nu te supara imbraca.te si du,te ca asa ceva nu se poate..si cand mai vii la femei spala.te!rade.te! Parfumeaza.te!...daca ai pretentii 

:lol: :ras =)) :laugh2  cea mai tare!! ma doare deja burta de atata ras...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

urmatoarea e din 2012

 

O superba zi de primavara pe care mi-o puteam petrece la plimbare in parc,dar zic..nu ..hai sa lucrez.Ajung in locatie imi fac o cafea si un dus,deschid telefoanele..incep sa sune labarii care suna de obicei,care cer detalii si nu vin niciodata..incep sa ma enervez deja ,suna din nou un tip care dupa voce nu.mi parea un potential client ok pentru mine,totusi imi fac datoria sa.i dau detalii,afirma ca vine,ca acum pleaca spre mine,zic ok...trece timpul corespunzator,suna din nou telefonul,raspund..ajunsese tipul la punctul de reper specificat de mine...e de aici incepem sa nu ne mai intelegem:

Zic-cum mergi inainte pe langa bloc lasand reperul in stanga..prima scara de bloc este scara mea...el zice:- pai spune.mi blocul si scara ca intreb oe cineva...eu zic:-pai esti langa blocul meu...ia.o un pic catre dreapta si e prima scara..dupa ce.i repet de vreo 3 ori kestia asta nimereste scara intr.un sfarsit..zic:-suna te rog la interfon 45...si treaba asta i.am repetat.o de vreo 3 ori....suna interfonul...deschid..zic...cum intrii in bloc ia.o in dreapta mergi pe hol pana in capat si.ti deschid eu ..cu el la telefon ma uit pe vizor dar nu.l vad venind iar repet...de 4 ori i,am spus sa o ia in dreapta,el mi.a spus ca a luat.o in drapta eu i.am spus ca nu,l vad si sigur n.a luat.o bine...pana la urma apare. 

Deci concluzionez ca el nu stia care.i stanga si care.i dreapta...

Il poftesc inauntru...nu am sa fac descriere fizica si nici de varsta...nu are importanta..ii detaliez variante de servicii si preturi...imi achita 100 de lei pentru o finalizare,il intreb daca vrea la dus,precizand ca nu este obligatoriu,el imi spune ca,daca nu e obligatoriu nu se duce,si nu s,a dus...se dezbraca sa pune in pat pe spate,ma dezbrac si eu..vin in pat ..ma aplec deasupra lui...am simtit un miros care mi,a mutat nasul din loc..dar nevrand sa jignesc omul tac din gura...

Din marea de floci mai lungi decat pula scot eu cu mana ..obiectul muncii ..il studiez..observ niste pete maro si il intreb...tuu ai niste alunite in zona asta?..el zice ..daa..in fiinepun un prezervativ...ma chinui eu sa fac niste oral incercand sa.mi tin respiratia ca sa nu mai simt mirosul..dar nu i se scoala...asa ca scot prezervativul si pun niste lubrifiant incercand sa fac o laba artistica,cum se face la saloanele de masaj erotic...dar tot nimic...si el incepe sa vocifereze in timp ce eu i.o stergeam cu servetelul umed...dau mai bine pe petele maro si vad ca dispar....

El comenta ca de ce nu.i fac oralul fara prezervativ ..ca de ce nu vin cu tatele pe langa zona intima...eu continui laba el continua comentariile...pana nu am mai putut sa ma abtin si.i zic...mai cum vrei tu oral neprogejat cand ai caca pe penis?..el cum?cuuum sa am?n.am..,.eu zic ba ai ca se simte un miros plus ca alunita a disparut frecata de servetel...si asta nu se poate...alunitele nu se iau cu servetelele...

Ies din camera,ma spal pe maini...ma dau cu spirt...iar ma spal,iar ma dau cu spirt....ma intorc si.i zic ...nu te supara imbraca.te si du,te ca asa ceva nu se poate..si cand mai vii la femei spala.te!rade.te! Parfumeaza.te!...daca ai pretentii 

pai de ce nu l ai refuzat daca el vine cacat pe el si mai ales pentru 100 lei simplu dus obligatoriu dar si aici e riscant ca i trimiti la dus si ei nu se spala pe pula :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bani falsi.

 

vine ..prin 2014 un domn..il primesc..cere la dus..il rog sa-mi schite ..imi da 2 bancnote de 100 de lei..intra in baie..una din ele foarte inchisa la culoare..ma uit bine la ea..la elementele de identificare..lipseau toate deci bancnota era falsa..un fals nereusit ,grosolan si vizibil. fractiune de secunda m-am gandit ca sigur stia si si.o incearca cu mine..asa ca l.am luat cu tact...ii spun dragutu ...aceasta bancnota este foarte uzata si am sa te rog sa.mi dai alta pt ca eu merg la banca pt plati si nu vreau sa am probleme acolo...mi.a schimbat.o .in fine scurtez povestea..a stat o finalizare mi.a cerut 100 de lei inapoi..i.am dat si a plecat. probabil asta a vrut sa faca de la inceput..iar eu daca venem dupa ..cu falsul..ar fi facut scandal ca el nu mi.a dat bancnota respectiva.. 

cat tupeu.. o sa le mearga la astia pana intr-o zi cand o iesi unu dintr-o bucatarie a vreuneia cu sabia in mana..

Geniala asta cu bani falsi la curve ... pacat ca a fost prost asta ... oricum, mi-ai dat o idee pentru cand si daca o sa ies la pensie. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator johnny_b_80
Reputație: 0

Salut Adina! Pot spune ca m-au distrat recenziile tale. Ai talent la povestit, si marturisesc ca cele negative sunt mai amuzante decat cele pozitive, ca na, asa-i omu. :)

 

Dar nu pot sa nu remarc totusi un "undercurrent", sau un leitmotif, in recenziile si postarile tale - si anume ca pare sa nu iti placa ce faci, si faci doar pentru bani sau din lipsa de optiuni. Si acest sentiment launtric se poate manifesta in personalitatea si atitudinea ta fata de clienti. Eu nu te cunosc personal si n-am fost niciodata la tine, dar spui ca esti la "de evitat"... poate si asta a contribuit. Oricum, succes in continuare orice faci, si mai astept recenzii. :)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

suna cineva aseara...mi s-a parut labar din voce,dar ii dau totusi detalii si spre surprinderea mea a si ajuns..ok. urca sus..il poftesc inauntru..el da sa puna mana pe mine..eu ma feresc..i spun ..dragutu dezbraca-te,imi achiti,imi spui daca vrei sa mergi la dus..si pe urma trecem la actiune..el tot da sa puna mana...eu parez gestul..ii vin bratarile mele in gura..zic ok,,te rog achita-mi si mie bautii..el...aoleu adina am asa emotii..mi-e rusine..zic ce ti-e rusine sa imi platesti?..el..da..da???? zic eu...pai atunci te rog ia haina pe tine si hai ca te conduc ..ca vad ca ma iei la misto....aoleu adina..iarta.ma ..vin maine..si te iau toata ziua...zic eu da da da maine..acum te rog frumos sa pleci mai repede...a plecat..un labar asa cum banuisem..si taran si jegos..al dracu zic in gandu meu...si el vroia sa futa ..futel.ar dracii in 4 scanduri

Dumnezeu il vrea sanatos pe acel labar ;)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

am fost,sunt si voi ramane la categoria de evitat pt ca. asa e nu pot sa afirm ca imi place acest job. motivatia este pur financiara. de placere imediat gasesc cu cine ,..nu trebuie sa dau anunt. as fi ipocrita sa spun ca imi place. imi place sa ma simt bine in compania unui barbat pe care il cunosc...dar din pacate ..stii vorba aia..(.toti cu nadragi toti imi sunt dragi)..nu ma reprezinta

De apreciat sinceritatea!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Seamana cu un prezervativ.... Dar, evident, nu este prezervativ. Este ceva cu specific feminin... :) Google/Ebay/Amazon va ofera raspunsul :) Si da, daca femeia foloseste asa ceva, barbatul nu are nevoie de prezervativ ! ;)

 

Mai nou a aparut si o crema protectiva vaginala pentru sexul neprotejat, dar inca nu este 100% sigura....

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Seamana cu un prezervativ.... Dar, evident, nu este prezervativ. Este ceva cu specific feminin... :) Google/Ebay/Amazon va ofera raspunsul :) Si da, daca femeia foloseste asa ceva, barbatul nu are nevoie de prezervativ ! ;)

 

Mai nou a aparut si o crema protectiva vaginala pentru sexul neprotejat, dar inca nu este 100% sigura....

Da nene, pentru sexul normal, dar pentru cel anal? Că face doamna prestatoare și anal neprotejat. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Da nene, pentru sexul normal, dar pentru cel anal? Că face doamna prestatoare și anal neprotejat. 

Exista si pentru anal anumite solutii de protectie daca nu poti/nu vrei sa folosesti prezervativul. Dar, cum a spus si Adina, nimic nu este 100% sigur. Oricum, pentru sexul anal cea mai sigura protectie ramane inca prezervativul....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...