Sari la conținut

O frigida la 0732.578.759


Postări Recomandate

  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea
  • Telefon: xulescu11
  • Oras:Oradea

e posibil ca pozele ca fie adevarate, baia, patul..poate poate.... ? Alte pareri?

dupa stilul pozelor e posibil sa fie de pe facebook. Nu le-am cautat sa vad daca apar pe undeva ca nu imi inspira incredere deloc :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azinoapte m-a facut sa ma duc pana la ea degeaba. Cand am ajuns acolo mi-a zis sa mai astept 5 minute dupa care nu a mai raspuns la telefon. Tin minte ca la telefon mi-a zis ca are silicoane; nu de asta m-am dus ci pentru ca la ora aia eram in lipsa de optioni. Undeva la intersectia Unirii cu Nerva traian, intre OTP si Gloria Jeans Cafe.

Asa ca din partea mea e TEAPA!!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

ALARMA MARE. Scriu cu lacrimi in ochi, dar trebuie sa stiti ca dati peste o frigida.  Altfel, buna rau. Victoria Secrets, nu alta, dar ceva mai scunda decat alea. La o privire mai piezisa ma prinsei ca-i doar o conationala, dar frumoasa foc tiganca. Ea zice doar ca-i bronzata...ce rost avea s-o contrazic. Crezui ca am facut click si  mi-am rezervat doua ore caci fata parea exact ce visam intr-o noapte de vara torida. insa sperantele mi se naruira repede in pat caci in ciuda eforturilor mele sa o mai destind un pic incepu sa se moaie  ca o... scandura. Ba chiar incepu sa vocalizeze dorinte de anulare a contractului pe motiv ca are cilindreea prea mica. La 172 cm (cubi sa zicem) nu ar trebui sa invocam asa motive caci am incercat cu brio si motorizari mult mai mici de cand cu uleiurile astea total sintetice. Dar sa zicem ca pot exista si exceptii de la regula si uite ca, ghinion dadui io peste o asa nefasta probabilitate;

 

INsa nu va sfatuiesc sa mergeti pe la zana asta mai mult datorita atitudinii. Urmeaza un algoritm presetat de catre angajaor, absolut mecanic si cam amagitor in prima instanta...

 

In virtutea obiectivitatii admit ca minunea asta e poate inca la inceput si ca pistonul de la tractor s-a cam ingrasat cu atatea bunatati prin jur vara asta, insa eu unul nu cred ca mai opresc pe la ea remorca pana nu-i  mai explicati careva cum e cu "codul eroticher" si-i mai mariti alezajul ca sa pot parca si eu acolo capul tractor.

 

Pe cifre;

 

Pizda; 10 cu felicitari. Inalta, ciocolatie, numa fibra, siliconata misto, frumusica bine, bruneta, Curata, diverse tatuaje 

Locatia: 6 un apartament mizerabil in Pta Alba Iulia. Baia absolut abjecta. Interfonul nu merge, asa ca se scoboara ea si te aduce in iatac

Oral: 5 mecanic.

Normal: 2 dezastru. Pur si simplu nu avea chef... si cred ca isi numara pompele...cred dar nu sunt sigur...

GF:0 chiar si in situatia in care ai intrat intr-o combinatie care nu iti mai convine, o cale eleganta ar fi mult mai de apreciat cu atat mai mul cu cat o incompatibilitate poate fi oricand posibila si suntem gata sa intelegem asta oricand. O manifestare de ciobanca insa anulaeaza orice efort schingiuit de socializare anterior.

 

Mi=a dat jumate din bani indarat, tre sa ii recunosc meritul caci pana la urma nu am mai apucat sa stau nici prima ora pana la capat. Cred ca am lastat la ea credite de vreo 20 de minute... in cazul care le vrea careva, sa stie de la cine vine si binenteles daca o sa cutezati sa o dati gata o asa capcana...

post-29022-0-84246200-1470261612_thumb.jpg

post-29022-0-71246300-1470261632_thumb.jpg

post-29022-0-30217800-1470261662_thumb.jpg

post-29022-0-31705200-1470261716_thumb.jpg

post-29022-0-67677000-1470261754_thumb.jpg

post-29022-0-49351800-1470261775_thumb.jpg

post-29022-0-20666500-1470261793_thumb.jpg

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Halatul e 100 short si 150 per h. Pozele nu stiu daca sunt ale ei insa sunt foarte bine alese daca nu sunt, caci persoanjul ilustrat in ele nu are trasaturi diferite cu mult fata de original. V-am povestit doar, arata mortal! Good luck, boys! abia va astept cu impresii.

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Halatul e 100 short si 150 per h. Pozele nu stiu daca sunt ale ei insa sunt foarte bine alese daca nu sunt, caci persoanjul ilustrat in ele nu are trasaturi diferite cu mult fata de original. V-am povestit doar, arata mortal! Good luck, boys! abia va astept cu impresii.

pretul este bun pentru un fast-fuck

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...