Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

"ROSCATA atragatoare, sexi si pasionala iti pot oferi clipe de neuitat la tine acasa sau la hotel te pup si astept sa ma suni: pozele sunt reale"

 

Cu ceva timp in urma am fost vizitat de fata cu acest numar, pozele sunt reale.

 

Avand in vedere ca fetele care vin la domiciliu sunt in general greu de acceptat datorita pozelor false sau a serviciilor slabe si chiar nesimtire uneori, fata aceasta este cu bun simt si naturala.

 

Are insa unele minusuri, Oralul cam slabut dar accepta indicatii.

 

Servicii:

Oral - OWO fara CIM cam mediu - 6-7

Normal: 8 - se implica si geme pe placul contribuabilului

Anal - nu

GFE - acceptabil - spre bine

FK - da, fara mare implicare.

 

Este de incercat,

 

Recomand macar o data.

post-24163-0-78492500-1343243184_thumb.jpg

post-24163-0-63728900-1343243191_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Ok, intru si eu cu o scurta recenzie despre persoana care face obiectul topicul de fata.

Sunat la ora tarzie din noapte si stabilit detaliile. Se prezinta la locatie, adusa de o masina, nu TAXI. Tipa miniona, seamana cu persoana din foto. Cercel in buric si doua tatuaje pe spate si pe abdomen. Ma intreaba direct cat vreau sa ramana.

 

Ii spun ca in functie de cum evolouaza si in cele din urma convenim pentru o ora. Decartez 200 de ron (150 ron prestatia pentru o ora plus TAXI, care de fapt e masina pestelui). Stam la un fresh de portocale si doua vorbe. Incearca sa intretina o conversatie la un nivel elevat care o depaseste si trecem la treaba. Oral protejat si trecut la o capra mica dupa care finalizat in Durex. Plecat fiecare la baia lui ( am doua bai ca sa nu existe probleme -:)))

Terminat dusul de rigoare, mers in living pentru socializare la un pepsi si un nou fresh de portocale. Eu cu gandul la al doilea numar, ea nu stiu cu gandul unde, dar cand sa ma pregatesc pentru al doliea numar imi zice ca ea se imbraca ca s-a terminat time-ul !!!! Eu ma uit la display-ul de la combina frigorifica in timp ce imi puneam un cub de gheata si constat ca trecusera fix 35 de minute de cand intrase in locatie si ma pregateam pt al doilea nr mai viguros..

Acum, concluziile:

 

Corp: minion, bine proprtionat-nota 8

 

Oral: protejat si ajutat mult de maini si in urma indicatiilor a renuntat la maini. Nota 7

 

Normal: pus in pozitia capra cu multe gemete prefacute din partea ei, stramata, nota 8

 

Anal - nu am intrebat si deci nu stiu daca presteaza. Nota 0

 

Atmosfera: incearca sa intretina un dialog civilizat si elitist, dar se vede ca nu e in mediul ei - nota 6

 

Concluzia: am dat 200 de lei si am ramas cu o senzatie amara ca am fost fraierit pt ca nu am stiut sa negociez, adica 150 ron doua finalizari- asa cum am crezut eu, pe cand ea a spus ca 150 ron plus taxi o ora si dupa 45 de minute mi-a zis ca nu mai e timp pt al doliea nr. Nu am comentat si ne-am luat la revedere in termnei amiabil.

Fiecare e liber sa faca ce doreste.......!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...