Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator proxenet
Reputație: 0

stie cineva un cuplu care doreste un barbat?

Tu vrei sa te plateste ei sau tu vrei sai plateste pe ei

Intreb si eu asa ca pe forum acilea nu se promoveaza fututu pe gratis

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

stie cineva un cuplu care doreste un barbat?

Nui baga in siama pi coliegii mistocari !!!

 

Dak iesti curat, romantic, atractiv si in gieneral siexos, io si iubi al mieu cautam di mult un mascul dispus sa fak siex cu un cuplu. Nai PM sa conviersam, asa ka vb aicea, ka doar nui rusinii !

 

Ia zi, cie cauti, cie vrei, cie fasi si cie nu fasi ? ;)

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nui baga in siama pi coliegii mistocari !!!

 

Dak iesti curat, romantic, atractiv si in gieneral siexos, io si iubi al mieu cautam di mult un mascul dispus sa fak siex cu un cuplu. Nai PM sa conviersam, asa ka vb aicea, ka doar nui rusinii !

 

Ia zi, cie cauti, cie vrei, cie fasi si cie nu fasi

caut un cuplu m+f sa ne simtim bine.ce fac? orice as fi dispus sa fac in afara de sex anal.

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

adik io iei in gura lu baiatu celalant e intrebare de mai sus

 

si intrebarea mea este tu vrei sa duci la un asemene futai pe gratis, sa iei bani sau sa dai bani?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Ul amelia,singura mai prestezi? Cred ce-ti mai amintesti de dream girl din galati.A vorbit f frumos despre tine si as fi dorit sa te cunosc.

si cam ceti mai zicea de amelia k pe mine mai facut curios?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Sper sa nu fac vreo confuzie dar persoana despre care am vorbit cu dream se numea atunci Amelia si era o fata deosebita. Ce am vorbit cu dream ramane la mine,iar daca am facut cumva confuzie ii cer scuze lui ul amelia. Prefer un raspuns de la ul amelia.

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

amelia zicea ca erai cam bou, bou si o cam plictiseai .

ai uitat ca a fost eleva mea si mi se destainuia?

da kear esti prost. nare nicio treaba ba pulifricule amelia cu tine ai fi vrut tu so fi cunoscut la viata ta.

ba pulifricule tu oricum nu ai inteles nimik din ce face amelia aici, probabilt tu in mintea to o vezi ca pe o pizda cu floci.

krek visezi noaptea kum sa faci poze la pizda lu amelia si k te conversezi ku ea

mos retard si pulifric kare esti

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

da ,coaie , eu nu stiu nimic si tu le stii pe toate .

vorbeam de adevarata amelia de la cimitir.

 

celalta amelia  care graieste pi moldoveneste ,e alta poveste ,joaca in alt film  care din pacate nu are subtitraj pentru tine .

hai culca-te ca te-am bagaat deja prea mult in seama pe ziua de azi si nu ma mai deranja de acum incolo

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ul amelia,singura mai prestezi? Cred ce-ti mai amintesti de dream girl din galati.A vorbit f frumos despre tine si as fi dorit sa te cunosc.

Cre ka fasi o confuzie ! Dreamgirl tio fi poviestit diespre Amelia. Luna aista io sint UL ul amelia. Di la 1 septembriie voi fi doar ul amelia. Nu moi priestez singura, ka am un iuby, doar in cuplu din cind in cind. Da nu pientru mini niaparat, ka io is o leaka satula, cit pientru iuby. Ti baji ?

 

:)

Link spre comentariu

Vizitator proxenet
Reputație: 0

uite asta ie amelia care o stie toti si pe care a fututo constanta si de care ai auzit tu

pe ul-amelia ink nu se stie dak au fututo careva din curvari de pe aici

eu unu din toate informatiile mele de la ceilanti proxeneti nu am gasit sa fi fost una asa de desteapta printre ele

asta e data dreq de desteapta ce e 

post-83491-0-86779100-1399833303.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...