Sari la conținut

publi24 blonda 0757282902


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Foarte ok tipa am fost si eu zilele trecute, e cea din poze sani nr 3 fund bombat numa bun piele foarte fina 

 

Locatie 8 strand langa lic ghibu

aspect 9 forme faine pe gustul meu

igiena 9.5 nimic de reprosat cred ca pune mare accent pe igiena

on 9 isi face treaba bine

np 9 am schimbat cateva pozitii, mi-a placut ca te intreaba cum iti place cum sa stea nu a zis nimic ca asa nu sau altfel nu, geme frumos 

 

De revenit cu siguranta

p.s. tipa nu mai sta mult, dar zicea ca o sa revina :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

locatie : str bihorului nomero...

 

aspect : milfa 30-35,slabuta,tata cazute,fund ok,ceva burtica,dantura neingrijita

 

prezentare : prietenoasa ,nu accepta decartare in mouse sau faciala,doar body

 

locatia : apartament vechi ,igiena precara,un prosop intins pe pat

 

actiunea ;oral nep 9, miscari,gemete 8 ,masaj 9

 

ps :de incercat,la oferta din sb e un diamant !

 

200 la final

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Candva, cred ca era colega cu diana, plinuta si cu tatuaje, probabil e si acum. Eu am fost la diana si am vazut-o pe blonda. Arata bine. Lucreaza si impreuna fetele :)

Care Diana? Tipa asta e colega cu tipa aceea grasa cu tatuaje de pe Bihorului

Link spre comentariu
  • Oras:Bârlogul Lupului
  • Oras:Bârlogul Lupului

Intr-o zi insorita de martie, avand din nou probleme juridice de rezolvat in acest oraş martir, am zis  c-ar merge o  tăvăleală la ceas de seară.

Am sunat-o, a raspuns din prima o voce placuta si  a spus ca e disponibila si m-a ghidat spre cuibusorul de nebunii.

Ceea ce s-a intamplat urmeaza a fi descris in cele ce urmeaza : 

 

 Contact : 0757282902

 

 

Locatie : asa si asa, e curata dar nu e de ultimă fiţă . Are si o colega mai plinuţă. . Neavand chef de condus, am luat un taxi si m-a dus direct la scara ei.  (undeva pe la strand).

 

Oral neprotejat:10, unul dintre cele mai bune, se pricepe. La primul numar am vrut  numai oral  si am terminat pe sanii ei frumosi.

 

Aspect  : E o blonda destul de inalta, cu sani frumosi si tunsa scurt. Dantura un pic neglijabila din cauza fumatului . Genul de doctorita cu care te-ai culca macar o data in viata.    Fizionomia nu impresioneaza, dar compenseaza cu amabilitatea debordanta de care dispune din momentul in care o suni si pana pleci la ea.  Mi-a spus ca are 31 de ani ( nu 40 cum spunea unul pe aici)  si ca nu practica  meseria asta mereu, ci doar cand are timp. Daca vreti fotomodele, cautati in alta parte. Per ansamblu, eu am placut-o si ii dau credit.  N-are cum sa aiba mai mult de 31.

 

Normal p: 10 - sta cum vrei tu, accepta orice pozitie, chiar se implica si geme placut. Am inceput cu Lady on top si am terminat pe abdomenul ei dupa un misionar cu surle si trambite in care am muncit pana la epuizare.


Gfe : 10, era rujata frumos, cu mine a facut si FK, de regula cica  nu practica.

Igiena : 10 , nimic suspect. 

 

 

Cat i-am dat ? 200 lei / ora . 150 e finalizarea pentru amatorii de fast-fuck. 

 

Concluzii : e de revenit, dar cine stie cand mai am timp sa vin in Sibiu. Poate o incercati si voi si scrieti aici.

 

Sa fiti iubiti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut,

Am vizitat domnisoara in cauza mânat de review-urile confratilor. Se confrimă:

atitudine : nota 10

locatie: 8,5

corp: 8,5

oral np: 10 ( deep inclus)

nu am trecut la normal, nu a fost cazul având in vedere prestația la proba orală.

decartat 150 lei / finalizare si retras in plină glorie.

Fata este din Cluj, vorbareata, curată, amabilă. Fără bătăi de cap specifice maimuțelor ”dă Bucureșt”,i cu atitudine de starlete analfabete ( cu peste inclus).

Recomand !

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut,

Am vizitat domnisoara in cauza mânat de review-urile confratilor. Se confrimă:

atitudine : nota 10

locatie: 8,5

corp: 8,5

oral np: 10 ( deep inclus)

nu am trecut la normal, nu a fost cazul având in vedere prestația la proba orală.

decartat 150 lei / finalizare si retras in plină glorie.

Fata este din Cluj, vorbareata, curată, amabilă. Fără bătăi de cap specifice maimuțelor ”dă Bucureșt”,i cu atitudine de starlete analfabete ( cu peste inclus).

Recomand !

Un nr de telefon?,te rog dacă se poate.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...