Sari la conținut

publi24 blonda 0757282902


Postări Recomandate

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
La 04.01.2023 la 22:48, marius 97 a spus:

Ai fost sau ai încercat să mergi???

De vreo 1 an are sponsor. Eu mergeam regulat la ea. Acum nu raspunde la telefon sau da flit. Eu cel putin asa am patit. Am renuntat sa o mai sun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Eu i am scris de pe un nr nou și mi-a  răspuns instantaneu, nu stiu ce sa spun despre afirmațiile astea, cert este că mie mi-a  răspuns rapid si am vizitat-o într-un  timp scurt fata de momentul programării 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 15 ore, aditza12 a spus:

Eu i am scris de pe un nr nou și mi-a  răspuns instantaneu, nu stiu ce sa spun despre afirmațiile astea, cert este că mie mi-a  răspuns rapid si am vizitat-o într-un  timp scurt fata de momentul programării 😉

Ai fost de curând???🤘

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara
Acum 38 minute, marius 97 a spus:

De un 1 an nu ai mai fost la ea nu??

Aproape un an. Cum am spus, mergeam destul de regulat. Apoi si-a gasit sponsor si a cam inceput sa dea flit. Ultimata data am fost pt o ora la ea, cu programare facuta in prealabil, dar m-a dat afara dupa 30 min pe motiv ca asteapta un mos cu bani care plateste bine. Dupa aceea ori de cate ori am sunat fie nu a raspuns, fie mi-a dat flit pe motiv ca e foarte ocupata. Nu stiu daca cu toata lumea e asa, dar eu asa am patit. Si asta de cand a inceput cu tipul respectiv. A plecat cu el in concedii prin Egipt, Dubai, etc. Ce-i drept omul are bani si plateste bine, iar ea nu mai este ce a fost. Pacat pt ca arata bine si se futea super fain.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 4 ore, hartman222 a spus:

Aproape un an. Cum am spus, mergeam destul de regulat. Apoi si-a gasit sponsor si a cam inceput sa dea flit. Ultimata data am fost pt o ora la ea, cu programare facuta in prealabil, dar m-a dat afara dupa 30 min pe motiv ca asteapta un mos cu bani care plateste bine. Dupa aceea ori de cate ori am sunat fie nu a raspuns, fie mi-a dat flit pe motiv ca e foarte ocupata. Nu stiu daca cu toata lumea e asa, dar eu asa am patit. Si asta de cand a inceput cu tipul respectiv. A plecat cu el in concedii prin Egipt, Dubai, etc. Ce-i drept omul are bani si plateste bine, iar ea nu mai este ce a fost. Pacat pt ca arata bine si se futea super fain.

Oricum am auzit că arată bine la corp și are și răbdare și plus face și masaj înainte deci se merita să merg ea nu??

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România

Face si masaj erotic si iti face si analingus sau cel putin facea anul trecut. Am fost si eu la ea de vreo cateva ori si totul a fost foarte bine, femeia e de la CJ, e molcoma, e haioasa si rabdatoare si mai e si buna de pla pt cei carora le plac Milf-urile!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 2 ore, agentul008 a spus:

Face si masaj erotic si iti face si analingus sau cel putin facea anul trecut. Am fost si eu la ea de vreo cateva ori si totul a fost foarte bine, femeia e de la CJ, e molcoma, e haioasa si rabdatoare si mai e si buna de pla pt cei carora le plac Milf-urile!

Știi cumva câți ani are??

Și cum se merita o finalizare sau la ora să stau cu ea??

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
7 hours ago, agentul008 said:

Face si masaj erotic si iti face si analingus sau cel putin facea anul trecut. Am fost si eu la ea de vreo cateva ori si totul a fost foarte bine, femeia e de la CJ, e molcoma, e haioasa si rabdatoare si mai e si buna de pla pt cei carora le plac Milf-urile!

 

12 hours ago, hartman222 said:

Aproape un an. Cum am spus, mergeam destul de regulat. Apoi si-a gasit sponsor si a cam inceput sa dea flit. Ultimata data am fost pt o ora la ea, cu programare facuta in prealabil, dar m-a dat afara dupa 30 min pe motiv ca asteapta un mos cu bani care plateste bine. Dupa aceea ori de cate ori am sunat fie nu a raspuns, fie mi-a dat flit pe motiv ca e foarte ocupata. Nu stiu daca cu toata lumea e asa, dar eu asa am patit. Si asta de cand a inceput cu tipul respectiv. A plecat cu el in concedii prin Egipt, Dubai, etc. Ce-i drept omul are bani si plateste bine, iar ea nu mai este ce a fost. Pacat pt ca arata bine si se futea super fain.

 

On 1/7/2023 at 11:50 PM, aditza12 said:

Aproximativ 2 luni in urmă 😉

 

On 1/4/2023 at 7:19 PM, takirukido said:

Din 2016, de cand e acest thread, si pana acuma, nu a fost nimeni. 🙄 Sunt 4 pagini de citit, da alea is degeaba, eroare de forum.

degeaba ii dati informatii despre blonda, ca el nu o sa mearga la ea. nu vedeti ca tot numa intrebari pune?

asa face el. lasatil sa vorbeasca singur, ignoratil.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
1 oră în urmă, angelmro a spus:

 

 

 

degeaba ii dati informatii despre blonda, ca el nu o sa mearga la ea. nu vedeti ca tot numa intrebari pune?

asa face el. lasatil sa vorbeasca singur, ignoratil.

Tu să îți vezi de treaba ta nu te mai băga singur în discuții că,ești terminat pe viață.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
5 hours ago, marius 97 said:

Tu să îți vezi de treaba ta nu te mai băga singur în discuții că,ești terminat pe viață.

Si daca nu vreau? Oooo ce bine areti ooo ce bine te misti.

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Suna cuoscut?

 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 1 oră, angelmro a spus:

Si daca nu vreau? Oooo ce bine areti ooo ce bine te misti.

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Suna cuoscut?

 

Si ce treaba ai tu nu trebuia să te bagi mai bine taci și nu te mai băga.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună seara! Am reușit să îmi fac o programare la domnița acum ceva vreme ( am incercat de mai multe ori) . Tot ce pot sa spun: a meritat. Chiar dacă a fost doar pentru  30 de minute, a fost super întâlnirea.  Am ales oral protejat, la normal  protejat senzații plăcute ,problema am fost eu- un cârcel peste care am trecut mai greu și.... a dispărut senzația de  plăcere din cauza durerii....Ce pot sa mai spun? Am fost mirat că am reușit să o prind, plăcut surprins de întâlnire, as vrea sa o repet.... Fără note de această dată....

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Am fost și eu la Paula astăzi locație undeva  pe Doamna Stanca chiar arată bine mai ales că,la început începe cu un masaj și nu te grăbește deloc după care am trecut la oral unde totul a fost perfect și la normal pe la spate o priveliște bună o arată bine de tot o să mai revin pentru o ora data viitoare că,sunt curios.🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...