Sari la conținut

0752659155 Lory noua colega a Paulei


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în 0752659155 Lory noua colega a Paulei
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Neatza.mai baieti nu m-ai fiti rai.nu sa raspuns ca nu sa putut.poti suna si de 60 de ori.odata ce stiu ca am 2 programari 3 facute una dupa alta.nu pot sa zic la inca 5 da sunt libera.imi fac treaba cu cei care am vb,dupa ce termin cu cele maxim 2 programari raspundem,daca nu te-ai nimerit in perioada cand sunt libera asta e.degeaba iti spun tie la 2 la altu la 3 si tot asa.sunt persoane care intarzie 15 20 min .dupa fiecare in parte ne trebuie un timp de reimprospatare la tot,asta ar insemna ca se decaleaza toate programarile.sper ca ati inteles situatia si cum lucram noi.nu unu intra altu iese.cheers

are dreptate , si eu am sunat-o si nu a putut raspunde dar prin sms mi-a comunicat mai tirziu ca este foarte aglomerata si ar fi bine sa o lasam pe alta data . 

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Ma bucur sa aud ca fata se întoarce , cred ca am cel putin 2 -3 vizite la ea, fata nu e de mare frumusete fie la fata sau corp dar are acel ceva de ma simt ca dupa 2 -3 doze de tian-li... cand isi anunta oficial disponibilitatea sigur o revizitez.

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:pula
  • Oras:pula
Acum 5 ore, sorinu a spus:

Ma bucur sa aud ca fata se întoarce , cred ca am cel putin 2 -3 vizite la ea, fata nu e de mare frumusete fie la fata sau corp dar are acel ceva de ma simt ca dupa 2 -3 doze de tian-li... cand isi anunta oficial disponibilitatea sigur o revizitez.

Sorine dupa cate inteleg este ca ca fatuca face si anal ...🙄😁😁😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...