Sari la conținut

Pink Milf....pentru adeptii Milfurilor 0723.91.72.89


Postări Recomandate

  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Salutare,

 

Ieri in jurul pranzului am revenit la milfa nostra Ms.Pink.

 

Ca o paranteza la nr.sau de telf. : intr-adevar nr. de telefon din topic a fost alocat altei persoane. In urma recenziilor de mai sus a observat ca sim-ul sau nu mai era alocat :slap2  Am inteles ca a facut o sesizare catre Vodafone urmand ca pina maine sa fie solutionata aceasta problema :)

 

Revenind la vizita mea:

Locatia este acceasi in zona Restaurantului Colonadelor, singura modificare a fost adusa in camera de nebunii. Dupa cum a promis Jenny la prima intalinire, patul rupt de confratele nostru o2 lentila, a fost inlocuit cu un alt pat la fel de mare. Sincer nu ma asteptam se fie asa de repede inlocuit (apreciez faptul ca Jenny si-a tinut cuvantul si este atenta in orice detaliu)

Aspect : desi era a doua vizita la Ms.Pink primirea a fost acceasi ,zambitoare, imbracata int-o camasa transparenta si sexi , incaltata pe niste tacuri inalte care o avantajeaza mult la picioarele si funduletzul ei, imi trezea poftele de nebunii inca de la primire. Singurul lucru care mi-a creat temeri a fost parfumul sau care s-a lipit de mine , Chiar si dupa dushul de final inca se simtea usor pe corpul meu. Daca ma mirosea doamna mea o bagam la banuieli , desi stie ce pramatie tine la usa ei  :laugh2

GFE : Invitat in sufragerie la o cafea si un pahar de apa rece, am aflat astfel de problema cu sim-ul sau. Despre placerile si interzicerile reciproce deja le cunosteam de la prima intalnire asa ca eram gata de actiune. In acest timp a aparut si colega sa Mary, intelegand ca se poate ca actiunea sa se desfasoare in trei. Din pacate pentru mine nu eram pregatit ( sincer financiar) pentru o astfel de aventura, cu toate ca imi doream , niciodata nu am incercat in trei si parca mai mult curiozitatea este aceea care ma indeamna sa incerc macar o data. :)

Actiunea : Imi place mult si apreciez la dansa ca nu se uita niciodata la timp si nu grabeste lucrurile, pai nu mai la preludiul din mangaieri si pupaturi pe tot corpul 'al mic al meu era trezit la viata si nerebdator sa guste din pasarica ei. Dar ce crezi ca te lasa doamna nostra sa intri asa de repede la fructul sau?? nu fratioare, daca nu s-a jucat cu juniorul meu ca simteam ca o sa-i inund guritza, intra si iesea cu totul din gurita ei , aruncand niste priviri de spuneam ca raman fara el. Nu am mai rezistat si am inceput sa tremur finalizand in gurita ei ,( este primul meu CIM din viata mea :  Yess  :rockettes-1  :rockettes-1)     si nu a lasat nimik sa se piarda facand apoi si curatenie la locul de munca  :bow

Dupa o scurta pauza de o tigare am revenit in dormitor, ma-i fratilor te fute femeia asta cum vrei si cum nu vrei :feet  , caci la un momendat mi-a spus ca ma si leaga :laugh2  Nu am fost niciodata legat asa ca mi-a fost teama sa ma las purtat de val, desi am primit o bulina mare si rosie din partea lui Ms Pink ca raman inhibat si nu ma las prada dorintelor corpului meu. Sincer am sa-i dau dreptate, am inca f. mute de invatat de la milfa noastra. Pentru mine cireasa de pe tort, este finalizarea la anal :sexanal  care a venit imediat ce doamana si-a dorit-o( te fute soft in momentul in care simte ca este si ea destul de implinita incepe alert cu niste tehnici caci eu unul nu am putut sa-i rezist).  Mai oameni buni face niste miscari din fund ca ti-l gadila de imi doream sa nu ma mai termin niciodata, mi-a mai dat si cateva contre si ala am fost. Sincer, nu cred ca am futut, mai bine zis am fost futut, mah.. si-i place la nebunie, dar mie mi-a placut ca imi venea sa o iau cu mine. Parca era o melodie a lui Stratan " te bag in geamanta si te i-au cu mine"  :laugh2

 

Off si acum partea cu notele, desi nu s-a schimbat mai nimik de la prima inatlnire, mai putin CIM-ul .

( reamintesc ca nota 10 o acord doar lucrurilor perfecte ) :

LOCATIE : 9+ ( +zona centrala)

ASPECT : 8+ ( pentru o femeie de putin peste 40 de ani arata bine , un plus din partea mea)

IGIENA : 10 ( sincer va spun , ca la acest capitol este perfecta)

GFE : 9 (intradevar ai ce vorbi cu doamna, deschisa la orice discutie si gata sa imi explice orice nedumerire legata de acest sport ).

ORAL : 9+ ( se descurca de minune, nu se grabeste, incepe de la soft si poate ajunge pina la hard cu scuipaturi, miscari rapide, deep si priviri razboinice gata sa-l manince cu totul. A facut tot ce era posibil sa ma simt bine   :atm + il acord pentu CIM. ( Voi pulsa mai mult data viitoare daca finalizez cu CIF - nici asta nu am facut niciodata )

Normal protejat : 9 ( satisface orice pozitie sau dorinta.)

Anal protejat : 9,5 ma feresc sa dau 10, pentru ca nu am experienta colegilor mei de pe acest forum. a fost doar a treia persoana cu care am avut contact anal Dar va spun sincer mie mi-a placut la nebunie.   :rockettes-1 )

FK - DA

CADOUL : 200 RON

 

In Concluzie : De revenit.

In incheiere va multumesc din nou tuturor celor ce scriteti aici pe forum, si va rog sa imi scuzati stangacia.

Primesc cu bucurie orice sfat, informare sau reprosh constructiv.

 

Sa aveti spor ..in toate :)

PS Jenny asa cum mi-ai promis , m-as bucura sa pot invata si gusta din placerea de face dragoste in trei , alaturi si de prietena ta Mary.

Jenny multumesc pentru serviciul oferit si primul meu CIM, esti la inaltime in ochii mei.  :hug1

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare,

 

Ieri in jurul pranzului am revenit la milfa nostra Ms.Pink.

 

Ca o paranteza la nr.sau de telf. : intr-adevar nr. de telefon din topic a fost alocat altei persoane. In urma recenziilor de mai sus a observat ca sim-ul sau nu mai era alocat :slap2  Am inteles ca a facut o sesizare catre Vodafone urmand ca pina maine sa fie solutionata aceasta problema :)

 

Revenind la vizita mea:

Locatia este acceasi in zona Restaurantului Colonadelor, singura modificare a fost adusa in camera de nebunii. Dupa cum a promis Jenny la prima intalinire, patul rupt de confratele nostru o2 lentila, a fost inlocuit cu un alt pat la fel de mare. Sincer nu ma asteptam se fie asa de repede inlocuit (apreciez faptul ca Jenny si-a tinut cuvantul si este atenta in orice detaliu)

Aspect : desi era a doua vizita la Ms.Pink primirea a fost acceasi ,zambitoare, imbracata int-o camasa transparenta si sexi , incaltata pe niste tacuri inalte care o avantajeaza mult la picioarele si funduletzul ei, imi trezea poftele de nebunii inca de la primire. Singurul lucru care mi-a creat temeri a fost parfumul sau care s-a lipit de mine , Chiar si dupa dushul de final inca se simtea usor pe corpul meu. Daca ma mirosea doamna mea o bagam la banuieli , desi stie ce pramatie tine la usa ei  :laugh2

GFE : Invitat in sufragerie la o cafea si un pahar de apa rece, am aflat astfel de problema cu sim-ul sau. Despre placerile si interzicerile reciproce deja le cunosteam de la prima intalnire asa ca eram gata de actiune. In acest timp a aparut si colega sa Mary, intelegand ca se poate ca actiunea sa se desfasoare in trei. Din pacate pentru mine nu eram pregatit ( sincer financiar) pentru o astfel de aventura, cu toate ca imi doream , niciodata nu am incercat in trei si parca mai mult curiozitatea este aceea care ma indeamna sa incerc macar o data. :)

Actiunea : Imi place mult si apreciez la dansa ca nu se uita niciodata la timp si nu grabeste lucrurile, pai nu mai la preludiul din mangaieri si pupaturi pe tot corpul 'al mic al meu era trezit la viata si nerebdator sa guste din pasarica ei. Dar ce crezi ca te lasa doamna nostra sa intri asa de repede la fructul sau?? nu fratioare, daca nu s-a jucat cu juniorul meu ca simteam ca o sa-i inund guritza, intra si iesea cu totul din gurita ei , aruncand niste priviri de spuneam ca raman fara el. Nu am mai rezistat si am inceput sa tremur finalizand in gurita ei ,( este primul meu CIM din viata mea :  Yess  :rockettes-1  :rockettes-1)     si nu a lasat nimik sa se piarda facand apoi si curatenie la locul de munca  :bow

Dupa o scurta pauza de o tigare am revenit in dormitor, ma-i fratilor te fute femeia asta cum vrei si cum nu vrei :feet  , caci la un momendat mi-a spus ca ma si leaga :laugh2  Nu am fost niciodata legat asa ca mi-a fost teama sa ma las purtat de val, desi am primit o bulina mare si rosie din partea lui Ms Pink ca raman inhibat si nu ma las prada dorintelor corpului meu. Sincer am sa-i dau dreptate, am inca f. mute de invatat de la milfa noastra. Pentru mine cireasa de pe tort, este finalizarea la anal :sexanal  care a venit imediat ce doamana si-a dorit-o( te fute soft in momentul in care simte ca este si ea destul de implinita incepe alert cu niste tehnici caci eu unul nu am putut sa-i rezist).  Mai oameni buni face niste miscari din fund ca ti-l gadila de imi doream sa nu ma mai termin niciodata, mi-a mai dat si cateva contre si ala am fost. Sincer, nu cred ca am futut, mai bine zis am fost futut, mah.. si-i place la nebunie, dar mie mi-a placut ca imi venea sa o iau cu mine. Parca era o melodie a lui Stratan " te bag in geamanta si te i-au cu mine"  :laugh2

 

Off si acum partea cu notele, desi nu s-a schimbat mai nimik de la prima inatlnire, mai putin CIM-ul .

( reamintesc ca nota 10 o acord doar lucrurilor perfecte ) :

LOCATIE : 9+ ( +zona centrala)

ASPECT : 8+ ( pentru o femeie de putin peste 40 de ani arata bine , un plus din partea mea)

IGIENA : 10 ( sincer va spun , ca la acest capitol este perfecta)

GFE : 9 (intradevar ai ce vorbi cu doamna, deschisa la orice discutie si gata sa imi explice orice nedumerire legata de acest sport ).

ORAL : 9+ ( se descurca de minune, nu se grabeste, incepe de la soft si poate ajunge pina la hard cu scuipaturi, miscari rapide, deep si priviri razboinice gata sa-l manince cu totul. A facut tot ce era posibil sa ma simt bine   :atm + il acord pentu CIM. ( Voi pulsa mai mult data viitoare daca finalizez cu CIF - nici asta nu am facut niciodata )

Normal protejat : 9 ( satisface orice pozitie sau dorinta.)

Anal protejat : 9,5 ma feresc sa dau 10, pentru ca nu am experienta colegilor mei de pe acest forum. a fost doar a treia persoana cu care am avut contact anal Dar va spun sincer mie mi-a placut la nebunie.   :rockettes-1 )

FK - DA

CADOUL : 200 RON

 

In Concluzie : De revenit.

In incheiere va multumesc din nou tuturor celor ce scriteti aici pe forum, si va rog sa imi scuzati stangacia.

Primesc cu bucurie orice sfat, informare sau reprosh constructiv.

 

Sa aveti spor ..in toate :)

PS Jenny asa cum mi-ai promis , m-as bucura sa pot invata si gusta din placerea de face dragoste in trei , alaturi si de prietena ta Mary.

Jenny multumesc pentru serviciul oferit si primul meu CIM, esti la inaltime in ochii mei.  :hug1

 

Foarte elocventa recenzia ta, dar nu am inteles totusi cum ai luat lagatura cu doamna ?!

Link spre comentariu

MARE MARE MARE RUGAMINTE CATRE ADMINISTRATORUL FORUMULUI, DATORITA PROBLEMEI CU NR DE TEL INTAMPINATE DE CATRE JENNY AS VREA SA O AJUTATI SA II SCHIMBATI NR VECHI DIN TITLU CU UNUL PROVIZORIU PANA CAND IL VA RECUPERA PENTRU A EVITA ORICE ALTE PROBLEME CONFUZII..... DE RECUPERAT IL VA RECUPERA SIGURM....INTAMPLAREA SI SITUATIA FFFF CIUDATA..... NU STIU CUM SI PRIN CE MASURA VODAFONE-UL I-A VANDUT NR LU JENNY ACTIV ALTCUIVA, UNEI PERSOANE DE LA PLOIESTI...... CAM ASTA E POVESTEA..... HAIDETI SA FACEM CUMVA CA SA EVITATI SI VOI ALTE NEREGULI...

NR DE TEL PE CARE IL VA FOLOSI CA SI INLOCUITOR ESTE 0723.917.289

VA ROG SA IL PUNETI IN TITLU....ASTA ESTE RUGAMINTEA....IAR CEI CARE VOR SA O CONTACTEZE SA SUNE PE ACEST NR..... CEI CARE AU ACCES LA CHAT SA VORBEASCA CU ADMINISTRATORUL FORUMULUI PENTRU ACEASTA PROBLEMA..... VA MULTUMES .....O SEARA MINUNATA VA DORESC

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

mary ? cum arata mary ? un nr de telefon ? 

thanks

Salutare geon.

nr de tel 0723.91.72.89

 

Am inteles ca la acest numar raspunde si Ms Pink ( Mary fiind colega cu milfa noastra) , pina se rezolva incurcatura cu sim-ul blocat si alocat altei persoane.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Mary ie cam bunaka si ia !!! ;)

bunaka :)  intr-adevar, este draguta si plina de zambet , insa din pacate pentru mine, mai tanara decat milfa noastra.

Sunt adeptul milfelor ;) in toata experienta mea de curvar am fost doar la 4 doamne ce isi ofera serviciile prin intermediul acestui forum : Annona; Alina 42; Michelle si Ms Pink.

De fiecare data am avut ce invata din profesionalismul lor , toate 4 sunt profesioniste in aceasta meserie, respectul meu pentru dansele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai Cavaliere...nisi Mary nui puicuta di primavara...ari si ia 40. Siti zicie Amelia ka stii sa faca ciorba buna. Tu insa ai ratat civa monumiental !!! Straji kureaua di la palos o leaka...si sari la cap pientru in tavalis in 3. No sati para rau !!!

 

;)

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Mai Cavaliere...nisi Mary nui puicuta di primavara...ari si ia 40. Siti zicie Amelia ka stii sa faca ciorba buna. Tu insa ai ratat civa monumiental !!! Straji kureaua di la palos o leaka...si sari la cap pientru in tavalis in 3. No sati para rau !!!

 

;)

Multumesc de pont Amelico. :)

Abea astept sa ma pot conforma sugestiilor tale si sigur voi reveni cu o recenzie ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

MARE MARE MARE RUGAMINTE CATRE ADMINISTRATORUL FORUMULUI, DATORITA PROBLEMEI CU NR DE TEL INTAMPINATE DE CATRE JENNY AS VREA SA O AJUTATI SA II SCHIMBATI NR VECHI DIN TITLU CU UNUL PROVIZORIU PANA CAND IL VA RECUPERA PENTRU A EVITA ORICE ALTE PROBLEME CONFUZII..... DE RECUPERAT IL VA RECUPERA SIGURM....INTAMPLAREA SI SITUATIA FFFF CIUDATA..... NU STIU CUM SI PRIN CE MASURA VODAFONE-UL I-A VANDUT NR LU JENNY ACTIV ALTCUIVA, UNEI PERSOANE DE LA PLOIESTI...... CAM ASTA E POVESTEA..... HAIDETI SA FACEM CUMVA CA SA EVITATI SI VOI ALTE NEREGULI...

NR DE TEL PE CARE IL VA FOLOSI CA SI INLOCUITOR ESTE 0723.917.289

VA ROG SA IL PUNETI IN TITLU....ASTA ESTE RUGAMINTEA....IAR CEI CARE VOR SA O CONTACTEZE SA SUNE PE ACEST NR..... CEI CARE AU ACCES LA CHAT SA VORBEASCA CU ADMINISTRATORUL FORUMULUI PENTRU ACEASTA PROBLEMA..... VA MULTUMES .....O SEARA MINUNATA VA DORESC

Salut Thomaso11,

Rugamintea ta a fost solutionata. ;)

Multumirile se cuvin Adminului Pisicutz

Weekend placut tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Salutare tuturor, am să fac și eu o mică recenzie doamnei în cauză, sunt deja la a doua vizită și trebuia totuși să fac o recenzie

Locație : pe Traian mai multe detalii vă dă doamna la telefon oricum ușor de ajuns și loc de parcare , apartamentul este ok nu este super lux dar curat

Doamna offf acestă doamnă este fenomenală ,arată bine pentru vârsta ei, nebunia însă începe în pat se mișcă nebunește și în normal și la anal de greu îi faci fata.

La servici și atitudine 10 pe linie

La sfârșitul nebunii lăsat 200 ron discret pe etajeră.

Și acum o lămurire pentru cei care nu au ajuns încă la acestă doamnă câteva informații sper de folos :

Acceptă și persoane noi doar trebuie să insistati la noul număr de telefon care va rămâne definitiv și odată ajunși data următoare va fi mai ușor veti avea o mica prioritate fata de restul care nu au fost.

Apropo când ajungi în locație doamna da telefonul pe silențios sau îl închide și din acestă cauză este mai greu de găsit.

Ciocane tari și multă sănătate

Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Mai Cavaliere...nisi Mary nui puicuta di primavara...ari si ia 40. Siti zicie Amelia ka stii sa faca ciorba buna. Tu insa ai ratat civa monumiental !!! Straji kureaua di la palos o leaka...si sari la cap pientru in tavalis in 3. No sati para rau !!!

 

;)

Afirmtia ta de mai sus "ratand ceva monumental" nu mi-a dat pace pina astazi.

Am urmat sfatul tau"strangand cureaua de la palos o leaca" mai mult ...si astazi sar la cap pentru primul meu tavalis in 3  :rockettes-1

Tks Amelia.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Salutare,

 

In acest weekend am reusit prima mea aventura in 3 la doamna nostra Ms.Pink impreuna cu Mery Blonda, prin intermediul numarului de telefon din titlul acestui topic.

 

Locatia: la Ms.Pink, dupa cum cunoatestei deja in zona Restaurantului Colonadelor.

Descrierea : Inca de la intrare intampinat de frumoasele noastre doamne pline de zambete si cu priviri pline de dorinta de a ma face sa nu uit pentru niciodata aceasta prima aventura a mea in 3. Divele incaltate pe tocuri inalte, iesind bine in relief posterioarele lor superbe. Imbracate in camasi negre sexi si transparente prin care se puteau observa sanii frumosi si formele trupurilor sale. :boob 

Ms.Pink cu o masca de pisicutza peste fetisoara ei, unde se puteau vedea doar ochisorii ei frumosi si in mana ma astepta cu un bici negru (Cred ca asa se spune la unealta asta, dintr-un baston negru ieseau multe fire negre moi catifelate)

Inca din usa am fost prins in mangaierile lor si sarutari pe tot corpul, :hug1   abea asteptam sa intru sub dush si sa incepem implinirea visului meu.

Dupa iesirea din dush am fost servit cu o bautura. Deja ne cunoastem asa cu nu a durat mult discutia noastra, fiind astfel invitat in dormitor. Aici ma astepta o alta surpriza, o lumina difuza, care nu am reusit sa imi dau seama de unde venea si lumanerele pe cele 2 noptiere de la capatul patului. Doamne apoi ce a urmat a fot vis...

Incepand cu un preludiu lung si minunat, plin de mangaieri, sarutari pe tot corpul si pentru prima oara in viata mea simtand acele fire catifelate ale biciului plimbandu-se pe corpul meu. Doamne ce senzatie...nici nu stiu cum o pot descrie, era un gadilit placut ce imi crea dorinta de a face dragoste nebuna...nu stiu cum sa o numesc...dar a fost o nebunie. Nu mai stiam cine este Pink si cine este Mery, a cui limbutza o simteam pe coitze sau la 'al mic . O nebunie oameni buni, gemete de placeri ,si dorinta mea de a nu se sfarsi niciodata... din pacate fetele noastre nu mi-au dat sansa sa ma bucur prea mult de oralul minunat ce il primeam din partea lor, asa ca am terminat plin de tremuri pe fetele lor inca pline de zambete si chicoteli intre ele. 

A urmat o pauza scurta de o tigare si servit cu JB (preferatul fetelor) si a continuat dezmatul in dormitor. Mah fratioare sa futi 2 doamne in acelasi timp,  nu am crezut ca voi reusi vreodata. Doamne cat de minunat, sa te bucuri de pasaricile lor in diferite pozitii, sa te simti ca esti dezmierdat de fetele astea, de parca as fi fost vreun sultan ceva.. (amaratul de mine, mai fetele astea mau facut sa uit cine sunt) Curgeau apele pe mine , mutandu-ma de la o pasarica la alta sau la minunatul funduletz a lui Ms.Pink. Cat de mult s-au straduit fetele sa pot incheia victorios si aceasta lupta finala, dar nu a mai reusit. (Prost am fost ca am baut JB-ul ala, da-i la musca sa bea whisky  :laugh2 ) Fetele or fi zis ca ma intareste, din pacate calutzul meu nu a fost la aceeasi inaltime cu frumoasele noastre iape.

M-am revigorat la dush, am mai baut un JB de final si promisiunea pentru data viitoare: urmand catusele, caci nu sunt cuminte.

 

Notarea (10 - acord doar lucrurilor perfecte)

Locatie : 9(zona centrala);

Aspect : 9+ (plusul pentru primirea facuta)

Igiena : 10 (este perfecta)

GFE : 
Normal protejat : 9+ ( plusul pentru imbarligatura trupurilor noastre  :laugh2
   Nu mai stiam a cui pasa' o fut sau ce gurita se joaca pe la outele mele)

Anal protejat : 9 pt Ms.Pink. La Mery nu am incercat, nu stiu daca presteaza , imi pare rau ca nu am intrebat, dar in momentele alea ma zapacisem de tot

 

Halatul : 400 Ron / 1 ora 

 

De revenit?.. Cu siguranta. Abea astept urmatorul episod.

Va rog scuzati-mi stangaciile in scrierea mea si multumesc tuturor celor ce participa la acest forum.

 

PS.  "ul amelia" mersi de pont , asa ca am atins monumientalul :)

Fetelor va multumesc pentru acest dezmat si cu siguranta voi reveni.

 

Tuturor, spor la ciocane. :feet 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

ma scuzati. ok numarul de telefon il avem, cei ca noi astia noi pt ea, dar cum ajungem la ea. ce spunem pentru ca nu are nici un anunt oficial. ? ajutati-ma va rog..

Spui ca ai numarul de telefon de la un prieten sau iti este rusine sa-i spui ca numarul il ai de aici?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...