Sari la conținut

Pink Milf....pentru adeptii Milfurilor 0723.91.72.89


Postări Recomandate

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

In cazul asta vreau si eu o recomandare. Am mai fost la ea de 3 ori, odata chiar intr-un trio cu Mary care din pacate a plecat. Cine ma ajuta si pe mine cu o recomandare.

Da Mary ...cea cu vino-ncoa ... :laugh2

 

Frumoasa femeie, pacat ca nu am prins-o la 20-25 de ani. Cred ca era traznet !

La 40 ...era belea.

Am inteles ca ar fi "pe afara", altii spun ca s-ar fi casatorit...., oricum ea spunea ca revine... :no2

 

Dar nu mai cred in Mos Craciun ... :laugh2 !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

se poate PM ? ms frumos

 

Nu ti-a trimis mesa ah??.Domnule Peste de Rāu Famat( :pimp  uite poza frumoasa pentru profilul tau), Bosu de Costin nu are acces la PM, asa ca yoc sansa de privat, ce sa zic incearca sa lasi o alta modalitate de contact cu el gen  adresa mail

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Marinica...io team moi spus...da tu nu vriei sa prisepi !!! :)

 

Una la mina...dea mila si dea sila nuse pune...ca nui bini...never !!! Doar oi auzit vorba ceia ca facerea di bini ie futere di mama !!!

 

Doi la mina...sa zicem ca io iti dau numaru (stai calm ca nu til dau)...da tu tat nu tiai prins ca nai rizolvat nimika...ca fumeia nuti va raspundi !!!

 

Trei la mina...pi linga numar tu vriei si recomandarea. Cini si dice ar fasi asta ??? Dice ar risca ciniva vrodata shusta cu ia...casa ti baji pi tini...un necunoscut !!!

 

Patru la mina...cind tiam zis scoru or sarit ailanti cunoscatori cai scump. Poi tuti dai siama cit futeai la Rozika di atunsea dak sareai la cap ??? Iera aproapi moka !!!

 

Cinci la mina...casa nu zici cas io japita. Iti fasi postarili pin la 200...sa ai PM...si imi scri colea un mesaj. Da iti zic dacuma...inainti sa ceri...oferi !!! Daca nai o milfa buna...di cari sa nu stu io...la schinb...si so testez inainti sati fac lipeala cu Rozika...nisi nuti sinchisi sami scri...dijaba !!! Nisi numi bat capu sati raspund !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ce om retard

Aaaaaa...poi dice mah Nebuniiacurului il jicniesti pi Marinica ân halu asta ? Sa sti ca iel nui ritard...iel doar o auzit ca Jenny Rozika ti futi diti sar flosii pi pereti ca schijele...si vria si iel la ia. Se straduie si iel saracu...mai cu mila...mai cu sila...so indese si iel an milfa roz...da ii trebe datele...si nule are !

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator freeway1
Reputație: 0

Mah Marinica...io team moi spus...da tu nu vriei sa prisepi !!! :)

 

Una la mina...dea mila si dea sila nuse pune...ca nui bini...never !!! Doar oi auzit vorba ceia ca facerea di bini ie futere di mama !!!

 

Doi la mina...sa zicem ca io iti dau numaru (stai calm ca nu til dau)...da tu tat nu tiai prins ca nai rizolvat nimika...ca fumeia nuti va raspundi !!!

 

Trei la mina...pi linga numar tu vriei si recomandarea. Cini si dice ar fasi asta ??? Dice ar risca ciniva vrodata shusta cu ia...casa ti baji pi tini...un necunoscut !!!

 

Patru la mina...cind tiam zis scoru or sarit ailanti cunoscatori cai scump. Poi tuti dai siama cit futeai la Rozika di atunsea dak sareai la cap ??? Iera aproapi moka !!!

 

Cinci la mina...casa nu zici cas io japita. Iti fasi postarili pin la 200...sa ai PM...si imi scri colea un mesaj. Da iti zic dacuma...inainti sa ceri...oferi !!! Daca nai o milfa buna...di cari sa nu stu io...la schinb...si so testez inainti sati fac lipeala cu Rozika...nisi nuti sinchisi sami scri...dijaba !!! Nisi numi bat capu sati raspund !!!

 

;)

Amelicooo! Ce faci!? Bietul om o sa bate orașul în lung si-n lat, poate, poate o gasi ceva! Adică o milfa noua, proaspătă, de cel mult una,două zile de activitate.😂😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...