Sari la conținut

Pink Milf....pentru adeptii Milfurilor 0723.91.72.89


Postări Recomandate

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

O sa iti spun tie ce i-am transmis altui coleg prin PM, doamna mi-a zis cand eram la ea ca atunci cand e plecata din locutinta sau are treaba o sa isi inchida telefonul deci insistati ca nu a plecat...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O sa iti spun tie ce i-am transmis altui coleg prin PM, doamna mi-a zis cand eram la ea ca atunci cand e plecata din locutinta sau are treaba o sa isi inchida telefonul deci insistati ca nu a plecat...

Ok , grazzie

Link spre comentariu

Oameni buni, am.vorbit acum cu dânsa, problema e urmatoarea, suna telefoane intruna intruna , nu poate sa raspunda la toti, iar ea cand este ocupata ori da telu pe silent ori il inchide e litera de lege la ea.... va roaga sa fiti intelegatori....nu va poate servi pe toti intr-o zi....din ce mi-a zis lumea suna si pentru programari....etc etc...

 

Alt lucru va roaga foarte tare sa numai dati detaliile locatiei....bloc...etaj...etc etc.... cei mai vechi de pe forum respecta aceasta regula demult....

o zi buna baieti....eu cu atat am putut sa va ajut.... spor la ciocane

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Oameni buni, am.vorbit acum cu dânsa, problema e urmatoarea, suna telefoane intruna intruna , nu poate sa raspunda la toti, iar ea cand este ocupata ori da telu pe silent ori il inchide e litera de lege la ea.... va roaga sa fiti intelegatori....nu va poate servi pe toti intr-o zi....din ce mi-a zis lumea suna si pentru programari....etc etc...

 

Alt lucru va roaga foarte tare sa numai dati detaliile locatiei....bloc...etaj...etc etc.... cei mai vechi de pe forum respecta aceasta regula demult....

o zi buna baieti....eu cu atat am putut sa va ajut.... spor la ciocane

eu am si fb doamnei si stiu k nu doreste publicitate si kear te rog sa o anunti sasi fak profilu ascuns ka sa nu gaseask alti sa bage poze reale pe aci

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Tocmai ce am vorbit cu doamna..a zis ca primeste foarte multe telefoane nu are timp / face fata sa raspunda la toti + are clienti...nu raspunde la nr de tel care le are salvate asa cum a zis colegu mai sus..treb doar sa aveti noroc si sa o prindeti libera..atat. Sanatate sa avem

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Eu am sunat ieri, am prins-o pe seară după lungi insistente am făcut o programare pentru azi, cum a spus cineva pe aici insistati, recenzia după vizită

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

doamna asta deschide vreodata telefonul ? tot o sun de 1 sapt si tel inchis mereu....

 

cand era pe circuit inchis....sunai...si dupa 2-3 ore te duceai......este super belea tipa...46 de primaveri..dar se vede ca ii place pula la nebunie........sexul...tot ce tine de erotic......insista..este super super belea......

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

cand era pe circuit inchis....sunai...si dupa 2-3 ore te duceai......este super belea tipa...46 de primaveri..dar se vede ca ii place pula la nebunie........sexul...tot ce tine de erotic......insista..este super super belea......

De unde știi tu mai loosere?

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

De unde știi tu mai loosere?

Nu vreti sa va spurcati prin pm? Sau pe un topic special dedicat voua? Daca tot aveti ceva de impartit...

Chiar credeti ca ne intereseaza cum va mozoliti voi peste tot?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...