Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:UnDeva
  • Oras:UnDeva

În sfârșit am reușit , sa o vizitez pe Diana.

Pozele ei sunt pe pagina 1, sunt reale. O tipa frumușică, foarte sociabila, cum am intrat la ea m-a invitat sa stam 5 minute de vorba sa ne cunoaștem, în sfârșit sa trecem la subiect: Curat înăuntru, ON foarte bun executat, NP la fel de bun am schimbat câteva poziții, nu e grabita de loc, chiar ii place sexul, are o atitudine pozitiva, nu accepta anal,, nota 10, din partea mea, cu siguranță am sa mai trec pe la ea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

În sfârșit am reușit , sa o vizitez pe Diana.

Pozele ei sunt pe pagina 1, sunt reale. O tipa frumușică, foarte sociabila, cum am intrat la ea m-a invitat sa stam 5 minute de vorba sa ne cunoaștem, în sfârșit sa trecem la subiect: Curat înăuntru, ON foarte bun executat, NP la fel de bun am schimbat câteva poziții, nu e grabita de loc, chiar ii place sexul, are o atitudine pozitiva, nu accepta anal,, nota 10, din partea mea, cu siguranță am sa mai trec pe la ea.

Salut, in ce zona este in Deva? 

Link spre comentariu

În sfârșit am reușit , sa o vizitez pe Diana.

Pozele ei sunt pe pagina 1, sunt reale. O tipa frumușică, foarte sociabila, cum am intrat la ea m-a invitat sa stam 5 minute de vorba sa ne cunoaștem, în sfârșit sa trecem la subiect: Curat înăuntru, ON foarte bun executat, NP la fel de bun am schimbat câteva poziții, nu e grabita de loc, chiar ii place sexul, are o atitudine pozitiva, nu accepta anal,, nota 10, din partea mea, cu siguranță am sa mai trec pe la ea.

DRAGUL MEU DA-MI UN PM CU NUMARUL TAU TREBUIE SA VORBIM CEVA

Link spre comentariu

O recuperez tura viitoare :D

Iti multumesc pt recenzia frumoasa dar din pacate pentru noi 2 nu va mai fii o data viitoare ....si chestia asta am dorit sa ti-o zic si sa ramana intre noi doi de aceea ti-am  cerut numarul dar e ok si aici banuiesc . Si ca sa iti raspund de acum la intrebarea : de ce ? Pur si simplu am vazut ceva la tine care nu mi.a placut de fel si acestea fiind spunse te pup papa :*

Link spre comentariu

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Iti multumesc pt recenzia frumoasa dar din pacate pentru noi 2 nu va mai fii o data viitoare ....si chestia asta am dorit sa ti-o zic si sa ramana intre noi doi de aceea ti-am cerut numarul dar e ok si aici banuiesc . Si ca sa iti raspund de acum la intrebarea : de ce ? Pur si simplu am vazut ceva la tine care nu mi.a placut de fel si acestea fiind spunse te pup papa :*

Mai esti in zona ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...