Sari la conținut

Ely studenta 21


Postări Recomandate

  • Oras:Ass
  • Oras:Ass

Va salut.

Am decis sa scriu aici deoarece pe acest topic am intervenit.

Azi dupa-amiaza ( chiar cand a inceput ploaia torentiala) , am avut deosebita placere s-o cunosc pe Diana. Si personal ma felicit.

Incurajat de ultumele ei postari , de faptul ca a fost extrem de receptiva la ce am rugat-o cu 1 pag in urma si nu in cele din urma de faptul ca se vede cu ochiul liber ca este o fata efectiv superba , am sunat pentru o programare.

Foarte mult mi-a placut discutia de la tel , asa incat am stabilit intalnirea fara sa ezit.

Citisem ce se scrisese in trecut , dar am zis trebuie sa incerc.

Inainte de a ajunge , Diana m-a sunat ca sa se asigure ca vin la întâlnire ( fapt apreciat de mine - poate deranjant pentru altii ) . Am asigurat-o ca nu se pune problema si punctual, m-am prezentat la locatia din zona Dristor.

Locatia - o garsoniera cochetica , foarte curata, baia micuta , gel de dus , prosop alb , impecabil de curat - nota 9.

Nu voi detalia cele întâmplate, trec direct la note si voi concluziona la final.

Notele din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 10 , o fata deosebit de frumoasa atat la fata , cat si la corp ( de fapt se vede din pozele reale postate ) . Personal , cred ca realitatea bate pozele ( lucru mai rar intalnit imi permit sa spun)

Oral - 9.90 , doar pentru ca este protejat , altminteri foarte bun : adanc , lent , pe gustul meu.

Normal - 10 , implicare , tot ce trebuie.

Igiena - 10 , curata impecabil ( am inspectat la cunni si totul este absolut in regula ) , dus inainte de actiune, miroase superb , extrem de fresh.

GFE-Atitudine- Comportament - 10 , FK nu bun , incredibil de bun , foarte deschisa , vesela si joviala.

Am ales varianta de 1 finalizare, fara sa ne uitam la ceas ( cu totul cred ca in jur de 50 min , fara sa ne grabim in nici un fel ) , pentru care am achitat la final 300 RON ( fara sa imi fie ceruti inainte , alt lucru remarcabil din punctul meu de vedere ).

Concluzie personala : Nu vreau sa-i fac reclama gratuita Dianei .Personal , nu stiu cum a fost inainte . Vorbesc de ce este sau mai bine zis , cum este in prezent.

Am descoperit o fata deosebita de frumoasa, cu un bun simt si simplitate dezarmante , care pe mine unul recunosc , m-au cucerit.

Eu sigur o voi revizita pentru ca imi place foarte mult.

Voi faceti cum credeti.

O zi buna va doresc!

 

De curiozitate, poti sa precizezi cat timp a durat actiunea?

Ma refera la actul de penetrare, fiindca cand a fost la mine, cu vreo 6 luni inainte, cum a vazut ca nu imi dau drumul in 5 minute, cum sa deteriorat situatia, foarte nasol + au aparut si problemele precizate in celalate rencezii.

 

Mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai țin minte cu exactitate . Oricum a fost ceva de bun simt , plus ca excitat fiind , am terminat relativ rapid . Acu sa țin minte exact cât timp ne-am futut , nu stiu, ca nu am cronometrat si e clar ca diferă de la persoana la persoana.

Ceea ce stiu insa sigur este ca m-am simtit foarte bine in compania Dianei.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ass
  • Oras:Ass

Nu mai țin minte cu exactitate . Oricum a fost ceva de bun simt , plus ca excitat fiind , am terminat relativ rapid . Acu sa țin minte exact cât timp ne-am futut , nu stiu, ca nu am cronometrat si e clar ca diferă de la persoana la persoana.

Ceea ce stiu insa sigur este ca m-am simtit foarte bine in compania Dianei.

 

Much obliged! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...