Sari la conținut

Postări Recomandate

Dragii mei,

 

Fiind lasat sa imi fac de cap in acest week end, m-am apucat de prostioare. Cu alte cuvinte, am incercat sa stabilesc o intalnire cu alte fatuci de pe publi24 fara prea mari sorti de izbanda. Fiind sambata dupa amiaza ori aveau telefonul inchis ori nu raspundeau. Intr-un final am poposit la doamna al carei topic l-am deschis. Sun, imi raspunde o voce foarte placuta ( avand in vedere ca pana atunci am dat peste toate specimenele posibile ), imi ofera detaliile necesare si ramane sa ma mai gandesc.

Iau decizia de a ma vedea cu dansa si purced spre locatia din Bld Unirii. La intrare in scara blocului exista portar dar nu intreaba unde se merge. Ajung si imi deschide o doamna undeva pe la 48 de ani, foarte dezghetata, imbracata precum in poze si care ma intreaba daca doresc sa raman. Desi corpul isi arata varsta m-am gandit ca demult n-am mai avut parte de un sex cu o matura. Primesc prospop, papuci m-a intrebat daca doresc suc si am plecat la igienizare. Doamna s-a dezbracat intre timp, am constat pielea cam lasata, sanii cat de cat acceptabili si s-a pus pe treaba. Mi-a facut deep throat, o lua pe toata fara probleme, am primit un anilingus de nota 9 , atentie la oo si la toata zona adiacenta. Se implica, intreaba cum sa te faca sa te simti bine, ia initiativa. Mi s-a parut foarte ok si cu bun simt.

Finalizarea a fost orala , decartarea "copiilor " facandu-se la baie.

 

Ca sa nu o mai lungim trecem la  note si concluzii:

 

Servicii - 100 h/finalizarea orala, 150h/o ora, 200h/oral+normal+anal cu finalizare orala inclusa.

 

Am stat doar la o finalizare orala.

 

Locatie 8 ( garsoniera decenta se vede si in poze )

Aspect fatza - 7.5

Aspect corp 7 ( daca va plac maturele ) categoria 45+

Oral 9

Anillingus 9

GFE 8

FK 8

Anal - nu am incercat

 

Personal o recomand, mi-a placut ca implicare, atitudine. Pe viitor am sa incerc si anal.

post-4236-0-41221100-1470516364_thumb.jpg

post-4236-0-91344300-1470516367_thumb.jpg

post-4236-0-99683700-1470516370_thumb.jpg

post-4236-0-23886100-1470516374_thumb.jpg

post-4236-0-57230400-1470516377_thumb.jpg

post-4236-0-73582200-1470516381_thumb.jpg

post-4236-0-14718900-1470516386_thumb.jpg

post-4236-0-86719000-1470516389_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu

Sta singura intr-o garsoniera pe Bulevardul Unirii colt cu strada Traian ( langa Gloria Jean's ). Este discretie! Nu te deranjeaza nimeni iar portarul de la intrare nu are nici o treaba in a te intreba unde mergi!

Echipamente de masaj sincer nu am vazut ! O poti suna si intreba astfel de detalii !

 

Ceea ce nu face sigur este uro ! Am intrebat-o personal !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare lume, incantat de recenzia colegului "arsenik_77" am zis sa ii fac si eu o vizita cumatrei Chantal. Hai sa fiu scurt sa nu fac aici polologhie ca nu intereseaza pe nimeni. Bai baieti, face cumatra un oral de nota 10+++ cum il facea pe vremuri Nely de la dristor (pt cunoscatori). Pur si simplu o ia pe toata cotor, cotor, cotor, ii tineam mana pe gat si o simteam cu intra. Pur si simplu am futut-o in gat. Am facut numai oral am pus-o in toate pozitiile care ni-au trecut prin cap, femeia nu a zis nici pas parca aveam impresia ca si ei iar cam place perversiunea.

Lasand la o parte, asa cum a zis si colegu ca varsta isi cam spune cuvantul si nu e vreo miss, la fata intra-devar un pic cam trecuta rau, dar plm nu o iau acasa. Mie mi-a placut tare rau oralul, il face bine, se implica, o scuipa, o linge, trage din ea si ultima picatura parca ar vrea sa-ti traga maduva din oase.

Pt oral are 10+++

Locatie: 9 e ok decenta tot ce iti trebuie pt un futing;

Normal: nu am facut

Anal: am inteles ca face, nu am facut, poate data viitoare.

De recomandat: da cui ii place oealul deep facut

De revent: da

Pret: 100 ron

  • Like 10
Link spre comentariu

FK, CIM, total. Nu arata rau pentru varta ei, 45-50, mai aproape de 50 estimez. Foarte joviala, locatie curata, parolista (una din putinele in ultima vreme). Eu nu ma ramas intrucat eram maxim setat pe un DFK si, avand probleme vizibile cu dantura peste care nu am putut sa trec, am zis pas. Nu s-a suparat, mai ales ca am si frecat-o pana am ajuns. Locatie langa OTP-ul de pe b-dul Unirii, la intersectie cu Nerva si cu locuri de parcare la indemana. Sincer mi-a ramas pe lista pentru un anal fara pupaturi.

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Am fost si eu la Doamna Chantal :), descrierea si locatia o stiti de mai jus.

 

Ajuns in locatia doamnei si mergand special ocolo sa vad cum imi inghite cei 20 cm ai mei pot sa va spun ca doamna a reusit cu succes. Ce nu mi-a placut a fost ca a fost fara artifici 2 limbi pe pula fara supt de oua insa cand o inghitea era ....nu pot sa descriu in cuvinte. Oricum eu m-as fi asteptat sa faca deep ca in filme insa doamna o baga in gat pe toata si o scotea dupa care un cerc pe pula si o lua de la capat. Parca priveam o reluare as fi vrut sa o bage numai in gat si sa o scoata.

Si acum note:

Normal- nu am incercat
anal - m-a intrebat daca vreau insa se temea de lungime si grosime si mi-a zis ca ar intra dupa un pic de chin :) Insa eu am mers special sa ii bag pula in gat

Oral- 8 as fi vrut sa scuipe so bage in gat de mai multe ori , dar plm poate era plictisita

 

De revenit? Nu stiu probabil as merge sa ii rup curul sa nu mai stea 2 zile in el, dar tot as fute-o rau in gat.

halat 100 ron/ 30 de min dor to dor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Salut,

 

Am fost si eu la Doamna Chantal :), descrierea si locatia o stiti de mai jus.

 

Ajuns in locatia doamnei si mergand special ocolo sa vad cum imi inghite cei 20 cm ai mei pot sa va spun ca doamna a reusit cu succes. Ce nu mi-a placut a fost ca a fost fara artifici 2 limbi pe pula fara supt de oua insa cand o inghitea era ....nu pot sa descriu in cuvinte. Oricum eu m-as fi asteptat sa faca deep ca in filme insa doamna o baga in gat pe toata si o scotea dupa care un cerc pe pula si o lua de la capat. Parca priveam o reluare as fi vrut sa o bage numai in gat si sa o scoata.

Si acum note:

Normal- nu am incercat

anal - m-a intrebat daca vreau insa se temea de lungime si grosime si mi-a zis ca ar intra dupa un pic de chin :) Insa eu am mers special sa ii bag pula in gat

Oral- 8 as fi vrut sa scuipe so bage in gat de mai multe ori , dar plm poate era plictisita

 

De revenit? Nu stiu probabil as merge sa ii rup curul sa nu mai stea 2 zile in el, dar tot as fute-o rau in gat.

halat 100 ron/ 30 de min dor to dor

ca aspect cum e? cateva detalii fizice? seamana cu pozele?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana trecuta am ajuns la Chantal. Am prins-o de la primul apel si m-am programat in 40 de minute.

 

Locatia este langa Blugii Gloriei, la intersectia Unirii cu Traian. Apartament curat, spatios, luminos. Nota 8-9.

 

Chantal este o femeie frumoasa, mai ales pentru cei 48 de ani pe care spune ca ii are. Bineinteles ca timpul si-a lasat amprenta, sa ne intelegem. Are undeva la 1,65 m maxim inaltime, insa urcata pe tocuri, asa cum m-a primit, si accesorizata cu portjartier si ciorapi negri, mi-a placut mult. Are un corp destul de fit. Sanii rotunzi, destul de fermi. Foarte putina burtica. Pielea foarte alba, intinsa si extrem de fina. Am fost placut impresionat. Dantura este putin ingalbenita de la fumul de tigara, insa nederanjant. Pozele sunt absolut reale. Pentru varsta ei, nota 9.

 

Fire volubila. Plina de energie. Am legat foarte usor conversatia cu ea. Mai mult decat atat, era vesela si binedispusa. Vorbeste mult - a recunoscut si ea  :laugh2.

 

Dupa dus, am revenit in dormitor, ne-am luat in brate, ne-am sarutat indelung si lucrurile au demarat senzual cu acest preludiu soft.

 

A fost o placere sa o savurez la cunni si sa ma las mai apoi la randul meu savurat la oral. Nu ceva iesit din comun ca si tehnica. Insa deep ca al ei, foarte rar gasesti. Foaaarte sustinut. Nota 9.

 

E genul soft, traieste actul fara sa se manifeste ostentativ. Pe mine m-au innebunit gemetele ei care sunau ca un fel de planset, nu stiu cum sa spun. Am schimbat doua pozitii, in care ne-am iubit practic reciproc. Nota 9.

 

Nu ma intind prea mult la vorba, pentru ca intre noi clar a fost chimie si n-as face decat sa prezint lucrurile subiectiv.

 

Mi-a spus ca lucreaza pe 100 de lei finalizarea, 30 de minute. Pentru o ora - oral pro sau ne si normal pro - 150 de lei. Asta a fost si optiunea mea. Pentru anal, se mai platesc 50 de lei. Eu nu prea sunt interesat. Accepta CIM. Nu accepta swallow. Program de la 15:00 pana la 22:30 - 23:00.

  • Like 10
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...