Sari la conținut

Postări Recomandate

De evitat,pt a 2 oara cand fac programare si cand ajung nu mai raspunde....ultima oara am organizat toata ziua in functie de ea,nu e placut sa pleci din Ploiesti stiind si ea lucrul asta iar cand ajungi sa nu iti mai raspunda la telefon,prima oara am patit o anul trecut,deci de evitat maxim,nu este serioasa cu organizarile...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De evitat,pt a 2 oara cand fac programare si cand ajung nu mai raspunde....ultima oara am organizat toata ziua in functie de ea,nu e placut sa pleci din Ploiesti stiind si ea lucrul asta iar cand ajungi sa nu iti mai raspunda la telefon,prima oara am patit o anul trecut,deci de evitat maxim,nu este serioasa cu organizarile...

 

Pai deh, te-a pus dracu' sa te rishti si a doua oara... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

De evitat,pt a 2 oara cand fac programare si cand ajung nu mai raspunde....ultima oara am organizat toata ziua in functie de ea,nu e placut sa pleci din Ploiesti stiind si ea lucrul asta iar cand ajungi sa nu iti mai raspunda la telefon,prima oara am patit o anul trecut,deci de evitat maxim,nu este serioasa cu organizarile...

Daca ti-ai luat-o o data ce ai cautat si a doua ora?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei, știe cineva dacă Chantal mai lucrează? Am sunat (mai pe la ora 15, că știu că lucrează după-masă) pe 0733986904 și nu mi-a răspuns (sau poate chiar îmi dăduse ocupat?).

Link spre comentariu

Da,@Dantien. Lucreaza si inca.. cu mare arta! Tot la Gloria Jeans Coffee, pe Unirii.

DT-ul (de vis) proslavit de confrati m-a spart. Insa nu am terminat asa, ca aveam alt obiectiv. 

Ca atare, pot sa mai spun ca la normal, m-a primit pana in amigdale, iar apoi cu ochisorul ala maro a facut minuni. Nu ca nu s-a plans sau nu a cracnit, dar a spus ca ii place, m-a tras inauntru etc. Ce sa va zic, a fost o istorie de povestit la nepotei... cand trec (cu mult) de 18 ani... 

Mai remarc ca intr-adevar, are carnea usor inmuiata, ca a unei dame mai trecute (insa chiar asa e) si are o dantura usor proeminenta (insa tinuta in frau, fara a deranja; nu e "dintoasa).

Dar compenseaza major cu tehnica si cu bucuria de viata, cu formele de competitie (raportat la varsta ei), cu curatenia ei corporala deplina si a garsonierei, cu dantelariile, ciorapii si tocurile, plus o atitudine foarte amicala. 

Pe scurt, 150 o finalizare (o, n, a) = pret excelent. 

Eu revin cu siguranta. 

(poate par interesat sau ca-i fac publicitate etc, dar ce e mai sus e parerea MEA)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da,@Dantien. Lucreaza si inca.. cu mare arta! Tot la Gloria Jeans Coffee, pe Unirii.

DT-ul (de vis) proslavit de confrati m-a spart. Insa nu am terminat asa, ca aveam alt obiectiv. 

Ca atare, pot sa mai spun ca la normal, m-a primit pana in amigdale, iar apoi cu ochisorul ala maro a facut minuni. Nu ca nu s-a plans sau nu a cracnit, dar a spus ca ii place, m-a tras inauntru etc. Ce sa va zic, a fost o istorie de povestit la nepotei... cand trec (cu mult) de 18 ani... 

Mai remarc ca intr-adevar, are carnea usor inmuiata, ca a unei dame mai trecute (insa chiar asa e) si are o dantura usor proeminenta (insa tinuta in frau, fara a deranja; nu e "dintoasa).

Dar compenseaza major cu tehnica si cu bucuria de viata, cu formele de competitie (raportat la varsta ei), cu curatenia ei corporala deplina si a garsonierei, cu dantelariile, ciorapii si tocurile, plus o atitudine foarte amicala. 

Pe scurt, 150 o finalizare (o, n, a) = pret excelent. 

Eu revin cu siguranta. 

(poate par interesat sau ca-i fac publicitate etc, dar ce e mai sus e parerea MEA)

Mersi @gipo238, eu am fost o dată la Chantal (în 2017 parcă), mi-a plăcut mult, dar nu am mai fost de atunci, iar acum câteva zile nu am reușit să dau de ea, mi-am pus întrebarea dacă mai lucrează.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

incerc sa dau de tine de jum de an,esti cu circuit inchis? dc mai postezi daca nu rasp la tel? putina seriozitate in plus te ar ajuta..

 

Tu cu cine vorbești?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are 60 de ani batuti pe muchie. Cum vrei sa-i zici? O stimata doamna mai in etate?  :laugh2

Oricum o femeie este mai buna decat....nimic....

N-ai vazut ca astea intre 25-35 de ani au fite , unele mi-au dat cartonas rosu....inainte de meci.

Cica nu sunt client target si dorit de ele.

De multi clienti ce au , publica zilnic anunturi si aici si pe AT , he , he , he!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut colegii! Mai adaug o recenzie la colectia mea.

In urma cu aproximativ un an i-am facut o vizita doamnei Chantal. Am sunat-o, am stabilit o intalnire. Ajuns la locatie, optat pentru o finalizare, i-am lasat banii pe dulap, cerut prosop pentru dus: - baie curata, gel de dus, apa calda a venit mai greu, imi aduc aminte ca avea o problema cu usa cabinei si curgea apa pe jos, mi-a adus o pereche de papuci sa nu alunec.

Intors in camera ( camera curata, pat de doua persoane foarte comod) incepe cu un oral neprotejat, deep, cu multa saliva, fara mana. Dupa ce Marcel s-a trezit a venit deasupra, dupa am trecut eu deasupra, schimbat cu pe la spate si terminat cu mine deasupra (Gemea placut, nu era pe graba).Facut dus, revenit in camera unde am mai stat de vorba despre una alta, luat la revedere si plecat. Door2door aproximativ o ora desi platisem doar pt un numar.

Note: ON - 10

NP 10

GFE 11 - mi-a placut foarte mult pentru ca am avut ceva subiecte in comun

De revenit? Eu nu mai revin, cum am mai spus si in alta recenzie eu prefer sa merg mereu la fete noi.

De recomandat? V-o recomand cu cea mai mare placere celor care prefera o femeie matura, nu se incadreaza la MILF, are pielea pe burta lasata, se vede ca deja o varsta...

 

Bafta si ne auzim la urmatoarele recenzii

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...