Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
19 hours ago, alex0303 said:

Chiar nu are nimeni un numar nou de contact? Cel din titlu este inchis in permanenta.

Sal...chiar nu te inteleg...daca vezi ca nu mai este activa pt toata lumea,cum crezi tu ca poti ajunge la ea!!??...nu cred ca un client din circuitul ei te poate ajuta,+ ca,daca ai citit tipa are aprox 53-55 de ani.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 17.10.2023 la 9:04, only-me a spus:

Sal...chiar nu te inteleg...daca vezi ca nu mai este activa pt toata lumea,cum crezi tu ca poti ajunge la ea!!??...nu cred ca un client din circuitul ei te poate ajuta,+ ca,daca ai citit tipa are aprox 53-55 de ani.

Am mers constant la ea, cand era langa Gloria si pe urma in locatia de langa tribunalul vechi. Am si facut cateva recenzii. De fiecare data a fost super ok! Si app de varsta stiu ca are peste 50 si daca nu ma insel 55 acum, dar duce intr-un mare fel !!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
46 minutes ago, alex0303 said:

Am mers constant la ea, cand era langa Gloria si pe urma in locatia de langa tribunalul vechi. Am si facut cateva recenzii. De fiecare data a fost super ok! Si app de varsta stiu ca are peste 50 si daca nu ma insel 55 acum, dar duce intr-un mare fel !!!!

Mai mergi și acum?

Ești între favoriți?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 minut, papura voda a spus:

Mai mergi și acum?

Ești între favoriți?

Eu unul vreau sa revin la ea dar cum nu am un numar de contact la care sa raspunda....

Cu mine a fost "corecta" de fiecare data. Nu au existat probleme de niciun fel .

Asa ca daca este cine care poate ajuta...!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...