Sari la conținut

Buna dragilor.....am revenit!!! 0743305325


adina95

Postări Recomandate

Vizitator borissman
Reputație: 0

Deci acel anunt este al colegei, daca va uitati bine eu am alt anunt cu pozele mele si cu varsta de 23 de ani, si acelasi numar care este lasat aici! Mai cautati

Nu este vorba de rautate. Dar de ce colega sa foloseasca pozele tale in anuntul ei ???? In loc sa te victimizezi, mai bine ai posta o lista cu serviciile si tarile oferite de tine. Dar nu te mai chinui, a facut-o colegul baron pentru tine :))) In fine.....

Link spre comentariu

Pai daca nu te pot ajuta ce vrei atunci? Serios.. cu ce vrei sa te ajut?

poate nu s-a inteles, nu era vorba doar despre mine. sa ma clarific: cu ce ne ar putea ajuta pe noi, forumiștii, bărbații, umanitatea, ca într-adevăr posesoarea acestui topic vechi s-a întors in branșa.... era o întrebare retorica, nu trebuie raspuns la ea (la întrebare)

 

adina poți sa ma înjuri, jignești, sa imi lipești epitete, n-am sa-ți raspund

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu voi mai anunta cand revin si nu voi mai posta pe acest site.. sunteti prea sensibili si prea multe rautati sau spus la adresa mea, este amuzant sa citesti acest topic al meu.. ma amuz si eu dar unii exagereaza si nu me placi..! Va pup spor la futut..! Eu de pla nu duc lipsa! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator borissman
Reputație: 0

Va pup spor la futut..! Eu de pla nu duc lipsa! :)

Frumos limbaj, se vede educatia. De pla, cum spui tu, nu duci lipsa, dar ai nevoie de banii nostri nu ?

 

Ieri tot la plaja eray bby?!

Asa sunt persoanele ocupate, nu binevoiesc sa raspunda la telefon, ca de...barbatii ESTE porci nu :)) ?

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:lalaland
  • Oras:lalaland

Frumos limbaj, se vede educatia. De pla, cum spui tu, nu duci lipsa, dar ai nevoie de banii nostri nu ?

 

 

 

Aici nu duce lipsa dar prin puf sau la coltul strazii sau de unde s-a intors cand a auzit ca s-au marit alocatiile tragea de ea ca sa-si faca norma zilnica.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...