Sari la conținut

Buna dragilor.....am revenit!!! 0743305325


adina95

Postări Recomandate

Seriozitate maxima!

Sun, raspunde, ma pune pe hold.. Aud ca vorbeste la alt telefon. Revine, recita meniul si pana sa apuc sa zic ceva zoce " cand te hotarasti revii cu un telefon" si se reintoarce la conversatia anterioara. Astept.. Revine la telefon, ii zic ca-s fecior hotarat si vreau sa ne vedem, trebuie sa inchid si sa resun ca asa e procedura? Zice: nu, suna cand ajungi la restaurantul... Ii zic ca revin in 20 de min, timp necesar sa ajung la restaurantul.. Revin dupa 20 de minute, imi respinge apelul dupa care telefon inchis!

Se pare ca functioneaza pe modelul primul venit primul servit si pe repede inainte.

Total neserioasa! (O fi din cauza varstei??!!??)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Bună seara,

 

Tocmai întors de la „adina95”, voi scrie o recenzie succintă. Locația este între Podu Roșu și restaurantul Cotnari, vă va da ea la telefon mai multe detalii. Am sunat și în 10 minute am ajuns la ea, după ce m-am plimbat puțin cu mașina, deoarece fata are ca punct de reper restaurantul Cotnari - dacă sosești din Podul Roșu, se complică puțin, dar ne-am găsit :)

 

Locația: este luminoasă, fără perdele trase, accesibilă, la stradă. Apartamentul este semidecomandat, din hol dai în sufragerie, urmată de dormitor. Baia are mai multe geluri de duș, iar în mod miraculos - există papuci de baie, pe lângă mai multe prosoape accesibile.

 

Fata: urcată pe șenile, la înălțimea mea, în chiloței roșii. Frumușică, sânii tineri - învingători în lupta cu gravitația :boob  m-au pus în alertă ! M-a invitat să mă acomodez dar eu eram setat.

 

Acțiunea: m-am acomodat 5 secunde pe ceas, mi-a comunicat tarifele și am optat pentru 1 show only. Achitat și primit pe loc rest, m-am „cerut” la baie, unde a urmat o scurtă igienizare. Ajuns în „camera de lucru” - fata mă aștepta în costumul Evei - cu ceva „îmbunătățiri” (tatuaje). Igienizarea ei a constat în folosirea unui șervețel umed la „obiectul muncii”. A dorit să efectueze același ritual și instrumentului meu, dar i-am spus că oricum, doresc OP !

Așează cauciucul pe „capul răutăților” și începe acțiunea ... La proba orală, s-a achitat foarte bine, micul devenind măricel - mare în scurt timp. Eu mă jucam cu sânii ei și o mângâiam pe trup ..  fata dădea semne de plăcere ... Când a mărit ritmul, senzația era foarte plăcută - cu tot cu anvelopa echipată ! Am trecut la normal și am ales poziția „doggy style” - unde am poposit cca. 3-4 minute, până la Game Over. În această situație, fata s-a comportat foarte bine, fiind vocală, dar pentru că era foarte strâmtă, chiar dacă a folosit de 2 ori salivă, nu am rezistat prea mult. Prima dată când am testat „obiectul muncii” simțeam cum intru cm cu cm - parcă era „virgin territory” :slap2  . Fetei păreai că-i place, dar eu simțeam fiecare du-te vino foarte intens - ce să o mai lungesc ... Terminat, mulțumit, duș, echipat și plecat !

 

Note:

 

Locație: 9 ( mai mult decât suficient, un plus pentru papuci !)

Fata: 9 ( slim, dacă ar mai pune ceva cărniță pe fese/ coapse, ar merge către 10 lejer !)

Oral: 8 (fără prea multe artificii - dar se atașează de obiect, nu se pierde în detalii !)

Normal: 8 ( strâmtă, dacă ar exista ceva lubrifiant prin zonă, ar fi mult mai plăcut )

GFE: 8 ( ceva pupici pe corp, dar nici eu nu am insistat la acest capitol, în general la prima vizită nu insist )

Halat: 80 Ron ( foarte corect - există fete care cer 100 și nu se compară la niciun capitol cu „adina95” )

 

Recomand în gama aceasta de preț ! Ceea ce oferă este Super Ofertă ! Partea mai puțin plăcută - fata nu lucrează tot timpul, nu are un program. Dacă o prinzi - bine, dacă nu - c est la vie !

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Midas, fratele meu, sa îți dea Dumnezeu sănătate:)) după multe încercări esuate de a o contacta pe Adina, recenzia ta ma ambiționat mai tare:)) am reușit sa dau de ea, am facut programare, locatia cunoscuta, între p ros si Cotnari !! Am urcat la etajul 1 si cand am intrat pe ușa, sa cad din picioare nu alta!! Cred ca toți bărbații avem fantezii, ei bine Adina e desprinsa exact din fanteziile mele, micuta, frumoasa foc, sâni perfect proportionati fund micut dar demential!!! Am stat la vorba, ma servit cu suc + o Țigară, eu imi uitasem pachetul in masina !! A urmat un dush scurt apoi acțiunea in sine !! Oral foarte bun, fără DT dar facut cu simt de răspundere apoi doggy undeva la 15 min, pana la epuizare, tremuram din toate încheieturile si eram ud Leoarca... Schimbat eu deasupra apoi ea sibterminat in balonas !!! Pt mine Adina e de vis, a fost foarte implicată, am vorbit si am ras cu ea!!! Nota zece ci felicitări pentru absolut toată prestatia ei !!! O sa revin cu siguranță !!! Halat 80 RON am lăsat 100 deși merita mult mai mult!!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Seara buna tuturor:)

Am mai avut timp sa scriu, fascinat de prima întâlnire cu Adina, Acu câteva zile, am decis sa o vizitez iar:)

Aceeași locatie, aceeași fata minunata:)

Ramân la aceleași note de 10 la absolut toate capitolele: igiena, comportament, sex...

Achitat 150 RON pt o ora de sex nebun !! O sa revin cu siguranță :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...