Sari la conținut

BOMBA SEXUALA sau FALSA?? 0726996673


Postări Recomandate

  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Dacă dai căutare la secțiunea BBW pe un site cu filme pt adulți, în nici un caz nu v-or apărea femei cu tiparul meu de corp.Nu ma încadrez în aceasta categorie.Nu sunt nici slim,dar nici grasuta.Sunt voluptoasa,cu forme.

stiu ce inseamna bbw...deaia intreb..si commentez

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Eu am zis ca esti bbw...hmm acuma depinde din ce parte privesti cand zici ca termenul se refera la " femeile mai mult decat plinute" .. nu neaparat sa stii..eu unul prefer femeile cu ceva carne pe ele nu grasute si pe tine sincer te-as zmotocii de cateva ori dar din pacate pretul ma cam dovedeste, nu din lipsa financiara doar ca..nu stiu nu merita scorul asta parerea mea dar tu esti sefa aici tu faci preturile. Spor si sanatate.

 

P.S : te rog frumos nu o lua ca pe o jignire ..o insulta cand te-am facut bbw..eu unul am zis-o la modul frumos ca esti atractiva dar daca tu te-ai considerat a big mama...pare rau..nu asta a fost intentia mea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Nu e o jignire,doar ca termenul acesta nu reflecta realitatea în ceea ce ma privește. Frumoase sunt toate femeile,nu am nimic cu aceasta categorie,dar repet ca eu nu ma încadrez acolo.

 

ok....dar nici la 55kg...denumirea de "  woluptoasa"...de obicei merge la MILF-uri .......tu esti grasuta-corpolenta ce tot ocolim denumireaa ai 68-70 kg...esti si inalta 168 cm.....SPOR LA TREABA .....la 300 ron/ora iti permiteai sa refuzii

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

ok....dar nici la 55kg...denumirea de "  woluptoasa"...de obicei merge la MILF-uri .......tu esti grasuta-corpolenta ce tot ocolim denumireaa ai 68-70 kg...esti si inalta 168 cm.....SPOR LA TREABA .....la 300 ron/ora iti permiteai sa refuzii

aoleeeu si cat m am chinuit sa o calmez si tu arunci bomba iara....frate gata plm

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

SCuzE,fata.Ca răspuns, NU.

Mierici draguta di raspuns...ku tati ka mai diesumflat ! :(

 

Da dak imi dai voie sati dau un sfat: prima pagina ari multi pozie ku tini...aista nu moi ari si ie plina di gargara. Poati baji citiva poze si aci (sincier di tat imi plac pozili tali)...si pientru ca stu ci vor bagabontii aistia di la Constanta...poati ni arati si guguoasa o leaca !!! Fak pariu ca ari buzisoari negri si ie roza pi dinauntru !!!

 

:)

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...