Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator dolphin666
Reputație: 0

Salut dragi confratzi,

 

Vineri am decis sa incerc ceva mai matur si cu sani mari, am gasit anuntzul http://www.anuntul.r...ma_5313015.html in AT ,am sunat si o voce amabila mi-a dat detallile exact ca in anuntz ,si atunci m-am programat intr-o ora .Am ajuns la timpul stabilit intr-o locatzie pe Magheru,intr-un bloc mai vechi ,dar totusi cand mi s-a deschis apartamentul mi-a lasat o impresie destul de buna. "Sala" de primire era separata de restul cu o draperie ,iar camera de actziune era foarte mare ,cu un pat dublu mare, aer conditzionat, baia mare,curata ,prosop curat ,gel de dush "unisex" de asemenea .Pentru toate astea dau nota 8 .Si am fost intampinat de domnishoara exact ca in poze,cu echipamentul tip plasa pe ea ,si pe tocuri ajung la o inaltzime de 1.75cm .Dragutza la fatza,bruneta cu ochi caprui,s-a recomandat Ana, undeva la 30 si ceva de ani, nu am intrebat varsta ca ma grabeam. Am stablit detaliile si am platit inainte 100 RON , si apoi am trecut la actziune .De cum a scapat de plasa de pe ea si de tocuri,mi-am dat seama k e mai voluminoasa decat credeam si pozele de pe AT sunt facute clar sa o avantajeze,din pacate, ceea ce ma interesa pe mine, niste sani mai pufoshi, erau lasatzi,noroc k au sfarcuri mari si compenseaza parca.

 

Este sociabila, se implica in conversatzii, FK, imbratzishari,sarutari pe corp ,geme fals sa te incite de la inceput ,deci pt GFE as zice un 8. Am trecut destul de repede la oral si face ce-i zici, am rugat-o sa fie mai calma si s-a conformat ,are incercari de DT ,dar depinde de marime, deasemenea se ocupa de zonele adiacente, dar e bine sa o directionezi exact cum itzi place .Mie mi-a placut, sa zicem nota 8 totushi, k nu are o initziativa iesita din comun ,nu am intrebat si insistat pe CIM sau COF, nu stiu sa zic daca face ,k eu am trecut pe urma repede la actziune .Si la actziune ai de dat, ai pe ce pune mana ,sanii sunt destul de ok, lasatzi, dar daca de ocupi de sfarcurile mari ,o sa aiba niste reactzii frumoase .Pasarica, stramta la inceput ,plus gemetele false ,era sa ma faca sa termin in 3 miscari .Am incercat sa schimb pozitzia din cea normala k sa termin mai greu si sa experimentez mai mult, dar mi-am dat seama k atacatorul are o zi proasta, asa k i-am cerut sa ma termine intr-un fel anume, adik limbi pe oo si masturbare in acelasi timp, si a mers , sa zicem o nota 7 ,retzinetzi k din partea mea nu a fost un grad de implicare asa mare.

 

A fost foarte intzelegatorare si politicoasa si m-a rugat sa revin.Recomand pentru pretzul modic si clar pentru cei care vor o calitate destul de buna la un pretz acceptabil,si o tipa mai corpolenta .Iata si pozele reale:

 

post-17552-0-05872200-1343622089_thumb.jpg post-17552-0-47556200-1343622108_thumb.jpg

Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Cu bugetul restrans si hormonii clocotind mi-am indreptat atentia catre anuntul prestatoarei de mai sus . Sun , raspunde , da detaliile frumos si ma indrept catre blocul de langa Biserica Italiana la et 2 . Urc si gasesc usa deschisa in pragul ei asteptandu-ma prestatoarea imbracata exact ca in poze dar cu 30 kg in plus asezate intr-un frumos si uniform strat de celulita pe cur si burta . Nu este pe gustul meu dar de un oral merge zic in gandul meu si intru in ap . Dupa draperia din sufragerie se auzea colega stand de vorba cu un confrate . Intru in camera si o anunt ca nu raman . Iritata ma intreaba "de ce ?" si incerc sa-i explic ca pozele de pe AT nu contin si kg in plus . Dau sa ies din camera si ma opreste spunandu-mi ca este colega cu confratele la usa sa-l conduca . Iese din camera lasand usa intredeschisa si aud dialogul dintre ele : "Am pe unul care nu ramane" , "Da-l afara da-l in pula mea la ce-l mai ti acolo " zice colega , o ciorica mai mica de inaltime dar bunuta din cate am vazut la iesire .

Deci confrate @Dolphin666 daca ne spuneai si noua ca prestatoarea are origini indiene faceam si eu o economie de 3l motorina + 6-7 tigari.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dolphin666
Reputație: 0

Salut @bic.c .Imi pare rau de experientza neplacuta ;eu am descris-o asa cum mi s-a intamplat. Si in aprecierile mele nu ma voi lega de criterii etnice sau rasiste. Chiar trebuie ? Imi place sau nu, convine sau nu ,raman sau nu. Imi pare rau de motorina si de tzigari .

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

DOAMNA seducatoare, satul de poze false si fete mincinoase, atunci te astept la mine, sunt atenta cu partenerul meu si imi place sa revii cu placere, oral deep cu fin. normal, intre sani, masaj, fantezii, zona centrala, 

0720497782

post-57415-0-25766400-1357906297_thumb.jpg

post-57415-0-92383700-1357906301_thumb.jpg

post-57415-0-96863800-1357906306_thumb.jpg

post-57415-0-15261600-1357906310_thumb.jpg

post-57415-0-30535900-1357906315_thumb.jpg

post-57415-0-99626300-1357906320_thumb.jpg

post-57415-0-10694600-1357906325_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...