Sari la conținut

0731.285.256 Andreea - Mall vitan


Vizitator greeneyesradu

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
in sfarsit ajung si eu la domnita   fac o programare telefonica   si ajung la locul cu pricina  aprape de mall vitan 

intru facem cunostinta  ma invit la dus     si intru in camera unde  incepe actiunea   cu un oral protejat   continuat cu cateva pozitii si finalizat  in pozitia iedului ,mi-am tras sufletul cateva minute am vb si  noi   una alta dupa care am inceput numarul urmator   cu ea deasupra  am lasat-o pe ea sa profite de mine la maxim  

 


Locatie 10


Fata aspect 8


Igiena 10


Oral 8


per total mie mi-a placut   te face sa te simti bine si se implica   mi-a placut mult fundul ei  :laugh2  (nu o recomand cardiacilor  :laugh2 )


  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare nimfomane și nimfonani!

În urmă cu o săptămână am făcut o vizită la Deea și Diana.

Cele doua feline s-au prezentat impecabil și după introducerile de rigoare am purces la igienizare și a început atacul felinelor asupra mea.

Am început cu un masaj făcut Deei și am continuat cu un oral făcut de ambele fete luptânduse pentru a se bucura de lupul meu. Oralul a fost făcut cu lins bijuteriile din dotare , cu presiune aplicată unde trebuie. După un timp am trecut la normal protejat cu Diana și am capitulat pentru prima oară.

Am mai vorbit despre una alta, am trecut pe la duș și am început al doilea război cu cele două muze care m-au făcut să asud și să trăiesc intens clipele frumoase alături de ele. Am alternat la normal între cele două fete dulci,schimbând protecția de fiecare dată cu săruturi din partea Dianei. Când am atins pragul maxim de plăcere am capitulat încă o dată.

Mulțumesc mult pentru clipele frumoase oferite de ambele feline.

Le recomand cu plăcere și altora care vor să se simtă foarte bine.

Notarea lupului în catalogul nimfomane :

Deea :

Igiena 10

Oral 9

Normal 10

Atitudine 10

Diana

Igiena 10

Oral 9

Normal 9.5

Atitudine 10

Halatul pentru acest ménage à trois este confidențial.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Salutare,

 

Am fost ieri la Deea,locatia langa mall vitan,apartament normal pt. asemenea activitati,cu o baie echipata cu de toate ,primit papuci si prosop si trecut la dus(unde surpriza nu curgea apa calda),actiunea a inceput cu pupaturi pe corp si a coborat spre junior pe care la supt cu pasiune,am oprit-o putin sa ma joc cu piersicuta ei,ii placea tremura asa incet,se incinsese putin, dupa ceva timp m-a oprit si s-a infipt cu gura in junior si il  sugea tare bine de nu am mai  rezistat si am ejaculat in gura ei,a strans tot si s-a dus la baie. Am stat putin de vorba si a urmat nr.2 tot cu un oral bine executat,am pus-o in pozitia 69 unde putea sa explorez mai bine piersicuta ei ,m-am incins  in pozitia asta de mi-am dat drumul in gura ei :slap2 ,o sugea prea bine ca sa rezist si pt. normal   :cry2

 

Note:

 

Locatia:8,5

Corp:8,5

Fata:8

Oral:10

 

 

Halat:2 numere 150ron

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara, dragi colegi forumisti. :)

 

Am fost si eu la Andreea in seara aceasta, dupa ce am facut in prealabil o programare cu aproximativ o ora jumatate inainte la telefon. A raspuns rapid, prompt, ceea ce este de apreciat. Acum voi da si calificativele.

 

Locatie :10- in ciuda faptului ca locatia nu e neaparat de lux, ii dau nota maxima datorita efortului vizibil care se face pentru ca un invitat sa se simta cat mai ok. Dovada acestui fapt o fac nenumaratele geluri de dus, ape de gura, deodorante etc din baie si toate de calitate.

Aspect Andreea : 8 -miniona, fund foarte frumos, bine conturat. Carnea e tare, exact cum imi place. Sanii sunt putin cam mici Arata foarte, foarte  bine pentru varsta ei, pe care eu o estimez pe la 34, 35 de ani. Pentru altii nota pentru aspectul ei poate fi mai mare, dar mie mereu mi au placut mai mult femeile inalte si cu parul putin mai deschis si lung. E o chestie pur subiectiva, na...

Igiena: 10 pielea mirosea frumos, fina, epilata cum trebuie.

Oral:8.5 neprotejat, umed, atentie la vecinatati. Mi ar fi placut sa se ajute de mana mai putin si sa reuseasca mai mult deep(este un sfat, poate data viitoare cine stie :D). Totusi, a reusit sa ma  excite foarte repede si la normal n am mai apucat decat un minut, deci n am ce note sa dau.

GFE: aici are 10 +, cred ca cel mai bun GFE pe care l am intalnit. Stie sa intretina o discutie, nu vorbeste baliverne, doar ca sa treaca timpul. Se vede ca are o inteligenta superioara  din felul cum conduce o conversatie. Mi a placut tare mult asta.

Am platit 100 ron pentru o finalizare.

O seara frumoasa!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...