Sari la conținut

0731.285.256 Andreea - Mall vitan


Vizitator greeneyesradu

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor,

Am vizitat-o si eu pe Andreea saptamana trecuta, asa ca revin cu detaliile. Tin sa precizez (posibililor carcotasi) ca daca fac postari foarte rar (adica folosesc serviciile foarte rar) nu inseamna ca sunt un troll care face reclama. Revenind la topic…

 

Programarea – simpla, rapida, am sunat inainte de pranz si am convenit pentru ora 15h.

Locatia – usor de accesat, loc de parking. Adresa a fost confirmata la telefon, ultimele detalii inainte de a urca la ea. Inauntru este destul de spartan si de trist, dar nu am venit sa vedem cum si-a tapetat camera.

Andreea – prezenta placuta, calda la telefon (si nu numai). M-a asteptat intr-o rochita neagra fara nimic pe sub, cu o vedere discreta asupra pasaricii. De bun efect.

 

Am trecut la dus, ea la fel si a revenit in costumul Evei. In plus data cu crema, inseamna atentie. Arata mult mai bine decat in poza, un corp frumos, sanii ca niste mere si usor excitabili. Am trecut la OP (la cererea mea) si cand am simtit ca explodez am trecut la un doggy si apoi la un misionar. Am capitulat rapid… Am vrut sa stau 1h insa o rotita s-a blocat si nu am mai putut continua. O linistesc pe Andreea si pe aceasta cale ca nu e din cauza ei.

 

Aprecierile mele

- GFE 10 – mi-a respectat tacerile, nu incearca sa fie prezenta cu orice prêt

- Igiena 10

- Normal 9 – participa, se umezeste

- Oral 9 – energic si placut

 

Am doua remarci constructive.

1. Prosopul era curat insa foarte uzat. In plus, masina de spalat se invartea de zor. Nu prea ajuta in crearea unei atmosfere…

2. Odorizantul de camera si mai ales crema de pe corp lasa urme… ce nu se estompeaza usor. Ce-i cu potera pe urme au fost avertizati.

 

Avand in vedere alte experiente ca termen de comparatie, in ceea ce-o priveste pe Andreea sigur o sa revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dragi fuckeri,

     De curand am vizitat-o si eu pe Andreea, programare fara probleme, camera de actiune ok. Exceptand fata care arata varsta, Andreea e o tipa super ok , cu bun simt si atenta la client,  corp tonifiat , mignona , igiena maxima. Am schimbat cateva pozitii pana la finalizare si nu pot sa nu  remarc technica de limbute la oo destul de excitanta ...

Note:

Locatie : 9  ( nu sta singura )

Aspect: 7/9 ( fata / corp )

Actiune : 9

Iginena : 10

Taxa de intrare : 100 ron / fin ( in cazul meu )

Bafta !!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

Am facut o noua vizita in aceasta saptamana.

De remarcat (imbunatatiri): prosop Ok si masina de spalat oprita.

De asemenea oral excelent 9/10, la fel si normal (doggy style de data asta).

In rest, numai de bine!

Pe curand.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!

 

Nu cred ca inca o recenzie poate schimba perceptia despre titulara topicului, dar imi fac datoria. Am fost recent la Deea/Andreea in locatia de pe Calea Vitan. Programare telefonica facuta dimineata pentru orele pranzului, nicio problema de comunicare, foarte amabila la telefon. Apartamentul este stradal, vizavi de Mall Vitan, se gasesc locuri de parcare, iar discretii se vor bucura de lipsa portarului.

 

Domnisoara este vesela, comunicativa, deschisa, fara fite, "orientata spre client" asa cum se spune... Fizic este ingrijita, cu un fund megafutabil, insa nu va asteptati la un topmodel, la o bomba sexy sau o pustoaica de club. Este o femeie trecuta binisor de 30 de ani, nici prea prea, nici foarte foarte.

 

Nimic de reprosat la actiune. Fata isi face foarte bine treaba, atat la oral, cat si la normal, iar experienta este aici un atu. Este o varianta foarte buna pentru asa-zisa "descarcare", fara emotii de niciun fel.

 

Nici conditiile nu lasa de dorit. Nu e lux, dar ai la dispozitie pat, prosop, papuci si multe geluri de dus.

 

Note:

LOCATIE 8

ASPECT 8

ATITUDINE 8

ORAL NE 8,5

NORMAL 8,5

 

Halat: 100 lei - finalizarea cu CIM

 

Raport calitate/pret OK

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare!

Am revizitat-o pe Andreea intruna din zilele trecute. Am intalnit aceiasi fata cu zambetul pe buze si calda ca si in precedentele vizite.

M-a intampinat intr-o rochita neagra si fara bikini.

Dupa ce am schimbat cateva vorbe, am purces la dus fiecare si am trecut la actiune cu de toate cam ce face Deea.

Mi-a facut si un masaj foarte bun ,drept pentru care ii multumesc.

Note ca si la precedentele vizite.

Halatul e dat in semnatura ei.

Purtati-va ca domnii si veti fi rasfatati ca regii! :kiss3  :doggystyle  :flowers2  :felatie  :date  :masaje  :2qm40hg  :onbed

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata. Aici radio Bubutz38. Prezentam stirile diminetii. 

Astazi in capitala multi clienti s-au inghesuit pe Calea Vitan si au asediat un bloc, fiind informati ca o Andreea este acolo. A fost nevoie de interventia trupelor de ordine si chiar presedintele Iohanis, desi aflat in sedinta de urgenta pentru numirea primului ministru, s-a deplasat pentru a vorbi cetatenilor. Se pare ca nici aceasta interventie nu a avut rezultatul scontat, iar acum numitul bubutz este asteptat sa rezolve problema .  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Așa...și? Pentru a relua ce ai spus tu: nu-ți convine, nu citi!

 

 

Pai. Dar imi dau seama ca ma iubesti. Hai recunoaste. Unde sunt eu, hop si tu. :) Poti sa recunosti macar ca esti indragostit de mine, ca alta varianta nu vad. Dar promit ca las fetelor o poza cu mine sa iti dea, ca daca tot vii tu pe urmele mele, sa ai si tu amintiri. :))))) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...