Sari la conținut

doamne masaj deosebit


Postări Recomandate

domnilor, cred ca unii nu inteleg deloc limba romana, sunt doamne care fac masaj fara nici un gand de finalizare, iar dintre cele care o fac si nu o spun raspicat, inseamna ca nu doresc acest lucru sa fie public, deci nu poate fi vorba de recenzii, voi trimite informatii in particular la cine voi considera ca este mai de incredere ID radumos76

Link spre comentariu

Multi ma intreaba pe mess si e cam greu sa explic detaliat, voi face aici mai complet, iar daca nu va fi pe placul adminilor, ar rugamintea de a sterge.
Masaj fac de 10 ani, cine nu a fost la un masaj adevarat a trait degeaba zic unii, oricum mare pacat sa nu incercati. Doar ca la inceput am mers doar pe recomandari. Acum vreo 5 ani iau un anunt din ziar, dama dupa ce incecepe masajul imi spune ca "o deranjeaza" chilotii, (ca doar eu asa eram obisnuit) intors pe spate imi acopera organul cu ceva minuscul care apoi a zburat si a urmat o finalizare de am murdarit peretii. Tipele prezentate pe site ca fac masaj cu finalizare, de fapt masajul e aproape inexistent, dintre cele care nu spun la tel de finalizare, una singura nu a vrut sa faca, in rest trebuie sa stii cum sa le iei. Problema mare este ca cele vechi au cam disparut si nu a mai venit nimic proaspat... ciudat mai ales ca e si criza. La finalizarea prin masaj, te relaxezi, se incarca arma si apoi explodezi ca un tun, la sex "tragi cu mitraliera".
Pentru doritorii de masaj FARA finalizari, un top personal dupa ce am vizitat cam 20 maseoze:
1. Doina, lucreaza la Blue Med in sensul giratoriu din capatul strazii Horea, e o tipa de vreo 30 ani care are ambii parinti nevazatori, sigur faci putina febra dupa primul masaj, e la 40 lei/ora.
2. Jeni nr sters, la un salon pe malul Crisului cum vii de la Cluj, o tipa putin trecuta de 40 ani, favorita mea la masajul burtii, 30 lei/ora
3. Ludmila 0745850883 o moldoveanca de peste 50 ani care are si bioenergie si face tot felul de solutii naturale mai ca un vraci, de mentionat ca in Moldova se dau examene si atestate pentru masaj. Locatia este undeva in Nufaru si pretul e de 20 lei/ora, a tratat si o gramada de boli, dar duceti cu voi dopuri sa va puneti in urechi, ca vorberte cam mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1. Doina, lucreaza la Blue Med in sensul giratoriu din capatul strazii Horea, e o tipa de vreo 30 ani care are ambii parinti nevazatori, sigur faci putina febra dupa primul masaj, e la 40 lei/ora.

Numarul de telefon? Multumesc!
Link spre comentariu

Din cate am obs, si dupa o simpla cautare pe net dupa bluemed si numele acestei doamne, reiese ca acela este numarul ei de telefon. imi pare rau daca am dat un nr de telefon gresit, dar atunci inseamna ca informatia anteriora este gresita sau pur si simplu o coincidenta extrem de apropiata.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...