Sari la conținut

Ceva foarte deosebit! 0728064507


Postări Recomandate

Vizitator lovedrop
Reputație: 0

Cum apare una mai rasarita pleaca afara ca cica acolo face bani...doar ca la neamtz sau la englez daca nu ii oferi AO respectiv BBK nu baga in seama o roma....asa le stiu ei oricum tziganci toate... daca va uitati pe site-urile bordelurilor din germania sau pe Adultwork vedeti ca romancele sunt in majoritate covarsitoare cele care ofera AO s BBK deoarece altfel nu merge nici draq la ele.

E viata lor...asa e cu un popor sarac... ii dai impresia ca bani sunt totul si apoi il cumperi cu bani marunti :D

Link spre comentariu

Am trecut pe la ea dar nu am ramas pt.ca nu mi-a placut de ea.In realiate e mai mica de statura (max.1,60m).La fata as putea spune ca e draguta dar are ceva probleme cu dantura.E cam mare in fund si scurta in picioare iar sanii sunt cam mici.Ca atitudine tipa e ok,amabila dar cam prea vesela.Locatia e naspa.Nu face CIM si nu cred ca merita banii (150 lei 20 min.adica un fast-fuck).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Haideti sa va spun ce am patit astazi cu asta.

O sun ieri ca sa imi fac o programare la ea pentru azi la 14:30, zice ca este ok si ca acum sta pe str. Lorena.

O sun azi pe la 12:00 ca sa ii confirm ca vin dar nu imi raspunde, o mai sun de cateva ori si tot nu imi raspunde, abia la ora 13:50 cand ma pregateam sa plec de acasa catre ea o sun si imi raspunde.Imi spune ca nu ma poate primi ca i-o venit ciclul si nu m-o putut suna sau sa imi dea un sms ca sa imi spuna asta fiindca nu are credit.

Si astfel am luat teapa ca eu aveam autobuz pe la ora 14:00 si nu mai aveam timp sa imi fac programare la alta iar mai tarziu trebuia sa fiu la lucru.

Mie mi se pare foarte neserioasa:

1.Nu ii atenta la perioada cand ii vine ciclul, ar trebui sa nu mai faca programari in perioada cand trebuie sa ii vina ciclul.

2.Nu o raspuns la telefon in jur de 2 ore(am sunat de vreo 5-6 ori in acest interval), pai daca eu nu o mai sunam ca sa reconfirm ca vin si o sunam doar cand ajungeam acolo, ce faceam?Imi spunea bine ai venit dar ramai afara?Si mai pierdeam si bani cu taxi.

3.Nu are credit la telefon, ceea ce iarasi nu e ok deoarece sunt situatii ca aceasta in care chiar ar fi avut nevoie.

La 150 finalizarea cat cere ea, ii foarte neserioasa, in titlu scrie ''ceva foarte deosebit''... pai chiar ii ca nu o sa uit prea curand aceasta intamplare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

De ce acuzi pe cineva ca ii neserioasă daca tu esti frustrat si nu ai reusit sa i dai la buci?Eu am fost iară la ea astăzi la ora 13 si a fost super ok ca in celelalte dati cred ca am mai fost de 3-4 ori la ea de fiecare dată in locații diferite. Chiar ii una dintre cele mai ok si cele mai bune secrete din TM si e bine pt piata timișoreană ca mai apar asa ceva. Din punctul meu de vedere ar trebui trecuta la Top ca are toate calitățile sa fie acolo.Are cred ca cel mai misto si mai bombat cur, un fundulet de milioane. Si ii foarte atenta cu igiena cred ca asta ii punctul ei forte dupa fundulet😎😊, adică face imediat dus dupa fiecare client si chiar si inainte cu el înăuntru si poti si cu ea sa faci dusulet si miroase încântător de fiecare dată m-am îndrăgostit de parfumurile ei. Deci nu o mai acuza ca daca tu nu ai putut ajunge inca la ea nu inseamna ca e neserioasă. Zi buna si spor la futut. (P.s: voi face o recenzie amănunțită despre intalnirea cu ea care a fost ca si cu o iubita iubită a mea)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Iar chestia cu ciclul a fost doar un pretext probabil ca nu a avut chef sa te primească eu chiar azi am întrebat de ce nu a lucrat si sapt trecuta abia de ieri seara si-a deschis telefonul si mi-a spus că a fost pe ciclu si ea în perioada asta nu lucrează. Deci un mare plus😎😎

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Iar chestia cu ciclul a fost doar un pretext probabil ca nu a avut chef sa te primească eu chiar azi am întrebat de ce nu a lucrat si sapt trecuta abia de ieri seara si-a deschis telefonul si mi-a spus că a fost pe ciclu si ea în perioada asta nu lucrează. Deci un mare plus

1.Am fost la ea cand era pe Torontalului si o fost ok dar cand vorbim despre SERIOZITATEA ei nu conteaza doar ce face in pat conteaza si daca isi respecta programarile, prima oara cand am fost la ea o intarziat ca si-o dat seama in ultima clipa ca nu mai are prezervative si o mers sa isi cumpere, o fata serioasa si DE TOP isi ia intotdeauna din timp si isi respecta programarile, ia uita-te tu la cele de la top daca au astfel de probleme.

2.Daca nu avea chef sa ma primeasca de ce o facut programare?Pai atunci ii si mai rau, daca e asa atunci asta inseamna ca nu ii doar neserioasa ii si MINCINOASA !

3.Eu am sunat-o a doua zi ca sa reconfirm programarea pentru ca asa am vrut eu, am vrut sa fiu mai sigur, daca nu sunam si mergeam direct acolo ce faceam? tie ti-ar conveni sa mergi la una si cand ajungi sa nu iti mai raspunda sau sa iti zica ca nu te mai poate primi cu toate ca ai programare?Si nici nu are credit sa iti dea un sms sa anuleze programarea cu toate ca primeste 150 de lei pe finalizare.

4.Frustrat esti tu ! Omule se fute cu tine PE BANI si tu mai ai putin si ii faci statuie, eu am avut o intamplare negativa cu ea si am spus-o ca sa stie si cei de pe forum ca nu ii numai lapte si miere cu ea, eu nu sunt frustrat ca nu am futut-o pe una(mai ales cand e vorba de o prostituata care se fute cu mine pe bani) dar sunt deranjat de lipsa de seriozitate.

5.Cand am sunat-o sa imi fac programarea o zis ca stie cine sunt, ca isi aminteste de mine, ca are memorat nr meu.Si ca sa fie totul clar eu sunt tanar am grija de corpul meu, merg la sala, sunt curat, ingrijit deci daca de mine ''nu o avut chef sa ma primeasca'' si o folosit chestia cu ciclul ''ca un pretext'' atunci nu vreau sa ma gandesc la altii mai in varsta sau care nu arata ca mine ce face cu ei.

P.S.:Nu am nimic cu ea, lucreza bine dar are si defecte pe care eu le-am expus ca stie lumea la ce sa se astepte, daca e o fata desteapta si-ar asuma gresilele astea, le-ar recunoaste si ar incerca sa fie mai atenta pe viitor sa nu le mai repete... adica sa fie MAI SERIOASA!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ok te inteleg poate am exagerat si eu umpic la faza cu "frustrat" Si uite îmi cer scuze dar iti inteleg amagirea si mie mi s-a intamplat ceea ce ai patit tu dar nu m-am apucat sa scriu de rau pe forum despre respectiva. Si eu sunt tanar merg la sală de cate ori am ocazia sunt curat tin mult la igiena mea la cum arat sa fiu tot timpul aranjat îngrijit deci la faza asta te respect ca si tu ai aceleasi standarde. Sfatul meu este sa mai încerci si sigur data viitoare vei reusi sa ajungi la ea eu iti doresc multă baftă chiar merita sa o ai în palmares. Atât am avut de spus, succes si spor la futut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

De ce acuzi pe cineva ca ii neserioasă daca tu esti frustrat si nu ai reusit sa i dai la buci?Eu am fost iară la ea astăzi la ora 13 si a fost super ok ca in celelalte dati cred ca am mai fost de 3-4 ori la ea de fiecare dată in locații diferite. Chiar ii una dintre cele mai ok si cele mai bune secrete din TM si e bine pt piata timișoreană ca mai apar asa ceva. Din punctul meu de vedere ar trebui trecuta la Top ca are toate calitățile sa fie acolo.Are cred ca cel mai misto si mai bombat cur, un fundulet de milioane. Si ii foarte atenta cu igiena cred ca asta ii punctul ei forte dupa fundulet, adică face imediat dus dupa fiecare client si chiar si inainte cu el înăuntru si poti si cu ea sa faci dusulet si miroase încântător de fiecare dată m-am îndrăgostit de parfumurile ei. Deci nu o mai acuza ca daca tu nu ai putut ajunge inca la ea nu inseamna ca e neserioasă. Zi buna si spor la futut. (P.s: voi face o recenzie amănunțită despre intalnirea cu ea care a fost ca si cu o iubita iubită a mea)

 

 

Haideti sa va spun ce am patit astazi cu asta.

O sun ieri ca sa imi fac o programare la ea pentru azi la 14:30, zice ca este ok si ca acum sta pe str. Lorena.

O sun azi pe la 12:00 ca sa ii confirm ca vin dar nu imi raspunde, o mai sun de cateva ori si tot nu imi raspunde, abia la ora 13:50 cand ma pregateam sa plec de acasa catre ea o sun si imi raspunde.Imi spune ca nu ma poate primi ca i-o venit ciclul si nu m-o putut suna sau sa imi dea un sms ca sa imi spuna asta fiindca .

 

La ce numar de telefon ati contactat-o?? ca anuntul de pe publi nu mai e

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

A actualizat anuntul in dimineata asta, are anunt activ acum pe publi cu o poză care e reala din locația ei actuala. Are minunat si privelistea cu funduletul e maxima un fundulet de 10+++❤❤

 

link catre anunt

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...