Sari la conținut

Ceva foarte deosebit! 0728064507


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat-o azi pe la 16:40, am stabilit sa merg la ea pe la 20-20:30, ii dau un mesaj cu o ora inainte pt ca nu stiam sigur la cât scap.La 19:21 o sun, ii dau si mesaj daca pot sa vin si nu primesc nici un răspuns.Se intampla des fazele astea la madame?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Revin cu o completare:am fost sunat aseara pe la 20:05, cu scuzele de rigoare ca a fost sa mănânce si a intarzaiat putin si ma poate primi.Norocul a fost ca nu stau f departe si am putut sa revin.

Locația destul de modesta, confirm ca vrea sa se mute, poze reale, am rămas o finalizare ON bine executat, umed, Deep, ceva atenție pe la Oo, NP am schimbat 2 poziții:ea deasupra si eu deasupra unde am si finalizat.Nu stiu ce nota sa dau, da mie mi-a placut.

Ca atitudine e vorbăreață, deschisă si orientata sa te simți bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu stiu de 10 in 10 minute.Eu am plătit 100 lei pt o finalizare, aprox 15 min.Mie mi se pare de bun simt ca nu te taxează 150 chiar daca termini in 30 de minute sau mai putin, din punctul meu de vedere e bine venită oferta asta, mai ales daca mergi sa te descarci, nu sa stai la povesti

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am revizitat-o aseara pe aceasta super mega bunaciune de Miha.In prealabil am vorbit pe la 6 si printre alte discutii m-a intrebat cand vin sa o vizitez,cu siguranta ii era dor de mine, fireste ca si mie de ea, i-am spus ca nu stiu daca ajung ieri stiind cata treaba am,a spus ca ma asteapta oricand.cum spuneam am terminat treaba si dorind o relaxare dupa o zi de munca si cu chef de dat la nici am sunat-o pe la 9 si un sfert mi-a raspuns si a spus ca ma asteapta, i-am spus ca ajung in max 10 min, mi-a spus ca s-a mutat la noua locație si a dat tot ce trebuia sa stiu si am ajuns la usa ei,tin sa precizez ca aceasta cred ca este cea mai frumoasă locație in care a stat, se apropie de lux,dupa ce ne-am sarutat la intrare am mai socializat in living si dupa am făcut împreună un dus am spalat-o eu m-a spălat ea arata minunat goală iar funduletul e spectacol nu puteam sa ma abțin si m-am jucat acolo putin cu el,fireste ca deja gigel e si el la datorie s-a jucat putin cu el Miha iar eu eram la punctul de fierbere, apoi ne-am sters si am revenit in living iar dupa ce a pus prezervativul Miha a inceput sa suga, face un oral minunat fara mâini atentie la împrejurimi doamne o suge toată apoi o iau si o pun capra sa ma bucur si eu de funduletul ei minunat, privelistea e extraordinara acompaniat de gemetele si uralele ei apoi o întorc pe spate si continua sa o fut ii pun si picioarele pe umeri ea ma ia de gat cu ambele mâini sa ma tragă in ea doamne e mirific si intr-un final termin glorios in prezervativ mai ramanem putin asa ne ridicam si dupa ce trecem fiecare pe la dus ma îmbrac si plec. Notele nu pot fi altele decat 10+++ la toate capitolele chiar si locația acum. Cadoul a fost 150 si am stat undeva la 45-50min fara sa ne pese niciunuia de ceas. O experienta minunata, ca si celelalte cu aceasta femeie incredibila pe care as tine-o doar pt mine, i-am si spus lucrul acesta.La final inainte sa plec m-a rugat sa trec mai des pe la ea ceea ce si voi face. Ne-am mai sarutat si am plecat. Baftă băieți si ciocane tari

  • Like 2
Link spre comentariu

Vreau sa fac si eu niste mici precizari legate de  aceasta doamna atat pentru cei care au vizitat-o cat si pentru cei care nu au facut-o.

1.Cei care ati fost la ea cred ca erati mega drogati in acel moment sau pur si simplu sunteti prosti ( e urata cu crengi) , mica de statura 1.60 maxim , are un buboi pe fata ca aia nu poti zice ca e alunita , pozele sunt false duse la extrem ( ma bucur ca nu am mers la ea) , si mai are si nesimtirea sa ceara 150 de lei o finalizare in contextul in care ea este execrabila la cum arata , de servicii nu ma leg ca nu am fost la ea.Si ca o ultima adaugare azi umbla foarte fericita prin Mall in Sagului cu pestisorul de aur impreuna la cumparaturi , un tip pe la 1.80 maxim si cu un lant urias la gat care cica voia sa fie aur :)) , dar era mai mult FER :)).

Pot sa ma critice cei care au fost la ea , dar nu puteam sa zic ce aveam pe suflet mai ales cand am vazut cat de urata poate sa fie.

Pentru cei care nu au fost la ea va invit sa mergeti si apoi sa treceti si pe aici cu un post daca am dreptate sau nu.

O zi faina va urez.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Vreau sa fac si eu niste mici precizari legate de  aceasta doamna atat pentru cei care au vizitat-o cat si pentru cei care nu au facut-o.

1.Cei care ati fost la ea cred ca erati mega drogati in acel moment sau pur si simplu sunteti prosti ( e urata cu crengi) , mica de statura 1.60 maxim , are un buboi pe fata ca aia nu poti zice ca e alunita , pozele sunt false duse la extrem ( ma bucur ca nu am mers la ea) , si mai are si nesimtirea sa ceara 150 de lei o finalizare in contextul in care ea este execrabila la cum arata , de servicii nu ma leg ca nu am fost la ea.Si ca o ultima adaugare azi umbla foarte fericita prin Mall in Sagului cu pestisorul de aur impreuna la cumparaturi , un tip pe la 1.80 maxim si cu un lant urias la gat care cica voia sa fie aur :)) , dar era mai mult FER :)).

Pot sa ma critice cei care au fost la ea , dar nu puteam sa zic ce aveam pe suflet mai ales cand am vazut cat de urata poate sa fie.

Pentru cei care nu au fost la ea va invit sa mergeti si apoi sa treceti si pe aici cu un post daca am dreptate sau nu.

O zi faina va urez.

Eu unul, raman uimit de comentariul tau... oare de ce te-as crede pe tine, care zici ca n-ai fost la ea, si sa nu-i cred pe cei care au fost? intreb si yo... plus ca ar fi culmea sa-i mai si impunem cu cine si cum sa umble... hai sa fim seriosi.. mai taie din ele, da-le dreaq...

Link spre comentariu
Reputație: 5445
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vreau sa fac si eu niste mici precizari legate de  aceasta doamna atat pentru cei care au vizitat-o cat si pentru cei care nu au facut-o.

1.Cei care ati fost la ea cred ca erati mega drogati in acel moment sau pur si simplu sunteti prosti ( e urata cu crengi) , mica de statura 1.60 maxim , are un buboi pe fata ca aia nu poti zice ca e alunita , pozele sunt false duse la extrem ( ma bucur ca nu am mers la ea) , si mai are si nesimtirea sa ceara 150 de lei o finalizare in contextul in care ea este execrabila la cum arata , de servicii nu ma leg ca nu am fost la ea.Si ca o ultima adaugare azi umbla foarte fericita prin Mall in Sagului cu pestisorul de aur impreuna la cumparaturi , un tip pe la 1.80 maxim si cu un lant urias la gat care cica voia sa fie aur :)) , dar era mai mult FER :)).

Pot sa ma critice cei care au fost la ea , dar nu puteam sa zic ce aveam pe suflet mai ales cand am vazut cat de urata poate sa fie.

Pentru cei care nu au fost la ea va invit sa mergeti si apoi sa treceti si pe aici cu un post daca am dreptate sau nu.

O zi faina va urez.

Acum gusturile nu se discuta , mie imi place de ea, am fost recent de cateva zile si m-am simtit exelent .

Nu zic ca e super faina dar e draguta cu siguranta din punctul meu de vedere. Are o alunita dar nu buboi sa fim seriosi . Da e micuta dar cu un fund foarte apetisant exact ca in poze nimic exagerat sau fals in ele reflecta f bine realitatea si oricine isi poate forma o parere vazandu-le. Are piele faina carnita tare pusylina micuta stramta  f curata si gustoasa clar fundul e piesa de rezistenta facut in ciuda pl. Sanii sunt lasati dar ochii si mainile iti cad repe de pe coapse si zona de mijloc foarte sexy. Ceea ce ii umbreste aspectul figurii sunt ceva edentatii in zona laterala , primii premolari lipsa dar e pusa pe reparat cat de curand fiind constienta de acest minus. E o tipa zambitoare echlibrata matura pisicoasa cu care te poti desfasura linistit. Avand in vedere ce se gaseste in zona pentru mine e chiar e electie , am de gand sa mai merg la ea mai ales ca 150 f  / 300 h e ceva usual la piata noastra cea mai scumpa din tara , cu mai putin nu iei nimic decent. Eu m-am si inteles f bine cu ea am stat iar la povesti insa de data asta pe fond de sex normal la relanti ritmic dulce foarte placut .

Am stat vreo 70 min achitat 300 + bonus 50. Locatia e faina .

Locatie 10

Igiena 10 ++

Gfe 10 accepta si sarut

69 cuni 10 curat placut

normal 9 cu mine greu se ia 10

Normal 10 +++ stramta bine

Aspect 8-9 fund 10 +++

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Si eu am fost o data, dar tinand cont de ce e pe piata vreau sa mai merg la ea pt ca a fost o experienta placuta. Meniul e bogat, piele fina, atitudine pro client, fundul apetisant.

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu unul, raman uimit de comentariul tau... oare de ce te-as crede pe tine, care zici ca n-ai fost la ea, si sa nu-i cred pe cei care au fost? intreb si yo... plus ca ar fi culmea sa-i mai si impunem cu cine si cum sa umble... hai sa fim seriosi.. mai taie din ele, da-le dreaq...

My friend daca nu ma crezi este treaba ta , mergi la ea ca nu mergi pe banii mei , eu am zis clar e urata cu crengi , nu as merge nici pe 50 de lei la ea , imi moare pula cand o vad , e diferenta de la cer la pamant intre cum arat eu si cum arata ea.

Mi-am spus doar parerea despre cum arata , despre papitoiu ala nici nu ma intereseaza ca era cu ea ca pana la urma daca  merg la futut si nu ma deranjeaza nu am treaba cu el , cand a facut prostia sa vina sa ma deranjeze iese urat pentru el.

Link spre comentariu

Acum gusturile nu se discuta , mie imi place de ea, am fost recent de cateva zile si m-am simtit exelent .

Nu zic ca e super faina dar e draguta cu siguranta din punctul meu de vedere. Are o alunita dar nu buboi sa fim seriosi . Da e micuta dar cu un fund foarte apetisant exact ca in poze nimic exagerat sau fals in ele reflecta f bine realitatea si oricine isi poate forma o parere vazandu-le. Are piele faina carnita tare pusylina micuta stramta  f curata si gustoasa clar fundul e piesa de rezistenta facut in ciuda pl. Sanii sunt lasati dar ochii si mainile iti cad repe de pe coapse si zona de mijloc foarte sexy. Ceea ce ii umbreste aspectul figurii sunt ceva edentatii in zona laterala , primii premolari lipsa dar e pusa pe reparat cat de curand fiind constienta de acest minus. E o tipa zambitoare echlibrata matura pisicoasa cu care te poti desfasura linistit. Avand in vedere ce se gaseste in zona pentru mine e chiar e electie , am de gand sa mai merg la ea mai ales ca 150 f  / 300 h e ceva usual la piata noastra cea mai scumpa din tara , cu mai putin nu iei nimic decent. Eu m-am si inteles f bine cu ea am stat iar la povesti insa de data asta pe fond de sex normal la relanti ritmic dulce foarte placut .

Am stat vreo 70 min achitat 300 + bonus 50. Locatia e faina .

Locatie 10

Igiena 10 ++

Gfe 10 accepta si sarut

69 cuni 10 curat placut

normal 9 cu mine greu se ia 10

Normal 10 +++ stramta bine

Aspect 8-9 fund 10 +++

Ma bucur ca iti place , pentru mine e o gretoasa urata cu crengi , la 150 gasesti papusi iti garantez am fost la cateva care chiar arata beton fata de ea, dar cum ai zis si tu gusturile nu se discuta.

Link spre comentariu
Reputație: 5445
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ma bucur ca iti place , pentru mine e o gretoasa urata cu crengi , la 150 gasesti papusi iti garantez am fost la cateva care chiar arata beton fata de ea, dar cum ai zis si tu gusturile nu se discuta.

Daca nici asta nu are fund fain nu stiu cine are ! Ca pana la urma pentru ala merg si eu si toti sa dam la niste buci faine , sa le mai lingem oleaka, kestii d'astea nu sa ne insuram cu ele. Postul nr.50 arata tot , daca ala e cur urat apai numa asa sa am partea toata viata !!!! :)) La fata (care se vede si ea in poza) e clar ca depinde de gusturi , nu i-a laudat-o nimeni in mod deosebit, te inteleg ca nu iti place , mie mi se pare simpatica , are fata mai rotunda cu oki de pisica si mie imi plac matzele,  i-am si zis asta , dar in fine ,  degustibus non disputandum

Link spre comentariu
Reputație: 5445
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca nu ai fost la ea poate o confunzi.

Oricum lasand la o parte fatza are si o pusy stramta bine de tot si cu okii si mainile pe fundu ala mare rotund si tare cu piele faina eu unu i-as da toata ziua 

Link spre comentariu

Daca nu ai fost la ea poate o confunzi.

Oricum lasand la o parte fatza are si o pusy stramta bine de tot si cu okii si mainile pe fundu ala mare rotund si tare cu piele faina eu unu i-as da toata ziua 

Nu am fost la ea , dar nu o confund am recunoscut-o dupa poze ca am studiat-o bine , voiam sa ii fac o vizita si  spre norocul meu nu am ajuns la ea ,nu imi place chestia aia de pe fata ce o are (buba, alunita sau ce mama ei o fi) ,care in poze nu se vede deloc,si e si scunda rau , eu sunt inalt nici nu pot sa o iau pe la spate calumea.Oricum piata e praf pe Timisoara , m-am uitat putin pe Constanta si am ramas prost ce bunaciuni erau acolo.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu am fost la ea , dar nu o confund am recunoscut-o dupa poze ca am studiat-o bine , voiam sa ii fac o vizita si  spre norocul meu nu am ajuns la ea ,nu imi place chestia aia de pe fata ce o are (buba, alunita sau ce mama ei o fi) ,care in poze nu se vede deloc,si e si scunda rau , eu sunt inalt nici nu pot sa o iau pe la spate calumea.Oricum piata e praf pe Timisoara , m-am uitat putin pe Constanta si am ramas prost ce bunaciuni erau acolo.

 

Multi marinari acolo  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...