Sari la conținut

Masaj Passion


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost de cateva ori cand am avut drum prin Tg Mures si am avut experiente dintre cele mai diferite. Le-as numi extreme in sensul ca nu am avut parte de un masaj mediocru...ori f bun...ori f nasol.

 

Ultima data am fost la inceputul acestui an si i-am zis ca masajul era de o ora si ea a terminat in 30 de minute si ca in Austria in contul unei ore finalizezi de cate ori vrei si te alegi si cu o experienta mult mai aproape de spiritual ca sa zic adica simti ceva f placut si o simti si pe maseuza ca pune suflet nu face chestia asa la trecerea timpului la care maseuza....o tipa cu ochelari....imi raspunde ca de aia sunt preturi pentru mai multe masaje....deci daca vreau 3-4 finalizari sa achit contravaloare a 3-4 masaje....:))))....m-a lasat paf. Nu mai spun cand inainte sa termin am rugat-o sa se intoarca ca sa ii vad si eu putin piersicuta fiindca soldatelu era cam plictisit de miscarile ei mecanice si nu puteam sa termin chiar asa usor. Cum necum am terminat dar a fost f nasol si ca atitudine si ca si calitate a masajului....nu e de revenit una e clara deci nu il recomand. Astept insa si alte pareri.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare...am fost si eu o data la Passion. Ca sa fac un rezumat:

Locatie ok, zona centrala, foarte usor de ajuns 9

Aspect domnișoara 9

Masaj de relaxare destul de reusit, de altfel singurul lucru la care se pricepea fata respectiva 9

Masaj erotic aici e problema ori nu stie ori nu o interesează 3

Tarif 180 ron enorm la ce servicii se ofera

Sa ma mai duc acolo...exclus !!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat de curind.

Numar de telefon, cel de pe site, o simpla cautare cu goog'u. Locatia, usor de ajuns.

Am fost intampinat de doua "amazoance" , cu gura mare, cu regulile de parca spuneau o poezie stricata.

Salonul, nu arata rau, probabil din cauza consumului de alcool anterior.

Am ales-o pe cea mica de inaltime, program "complex" de 2 ore transformate in 100 minute.

Multa palavrageala, putin ulei, finalizare la manuta. Pentru a doua finalizare...nici gand deoarece nu stiam cum sa scap mai repede de acolo.

Note :

Locatia : 7

Experienta cu amazoanca : 5

De revenit, probabil cand nu mai ai chiar nici o alta optiune.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

salut,

am fost de citeva ori pe la passion.

au vreo 6-7 fete, dar nu toate dragute.

este o fata, Maria, tinara - cam 22ani, cu sini superbi, mari.

masajul normal e 150, 40 minute. la 180 lei este o ora si intra la dus cu tine.

fetele nu accepta atingeti in zonele intime ... ziceau ca ceva extra ( 100-150)  - este cam mult.

comparativ cu alte orase este prea scump pentru ce se ofera.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost eu recent pe la ea.Pacat de ea daca a plecat ca era ok fata, permisibila, te mai puteai negocia cu ea:))

Cam slab stam la categoria masaj pe la noi, am fost in cluj, dar este altceva.Sper sa apara ceva normal in domeniu.Am fost cam peste tot in mures dar slabut de tot

Link spre comentariu
  • Oras:Reghin
  • Oras:Reghin

Am fost de doua trei saptamani,cea mai nasola experienta. Nu retin numele fetei,a fost o blonda plictisita care a dupa ce a pus un litru de ulei pe mine s-a apucat sa ma frece ca o nebuna, am rugat-o sa fie mai blanda dar a zis ca ea asa face. Am platit 200 ron si desigur nu au avut sa-mi dea rest 50.foarte foarte nasoala experienta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

"Alexandru2012" cred că am fost la aceași maseuză...!Dar mi-a spus că prețul la masajul simplu fara dus asistat a crescut la 200 de lei!La fel ca la tine...a pus 1kg de ulei pe mine,dar slăbuț masajul!Mi-a spus că dacă creau să o ating trebuie să mai decartez 100 de lei ,că altfel nu are voie să se lase atinsă!No asta da vrajeală ieftină...!De nerecomandat...bani aruncați în vânt...!!!La Cleo în Cluj 150 ora de masaj si in afară de sex,primești un masaj erotic de excepție si poti atinge maseuza cum vrei tu!Chiar merită efortul să mergi până in Cluj!La 300 de lei...mergi 2 ture cu fete diferite la câte 40 de minute si iti rămân bani pentru drum!

Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

"Alexandru2012" cred că am fost la aceași maseuză...!Dar mi-a spus că prețul la masajul simplu fara dus asistat a crescut la 200 de lei!La fel ca la tine...a pus 1kg de ulei pe mine,dar slăbuț masajul!Mi-a spus că dacă creau să o ating trebuie să mai decartez 100 de lei ,că altfel nu are voie să se lase atinsă!No asta da vrajeală ieftină...!De nerecomandat...bani aruncați în vânt...!!!La Cleo în Cluj 150 ora de masaj si in afară de sex,primești un masaj erotic de excepție si poti atinge maseuza cum vrei tu!Chiar merită efortul să mergi până in Cluj!La 300 de lei...mergi 2 ture cu fete diferite la câte 40 de minute si iti rămân bani pentru drum!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Nu...la salonul Cleo nu vei primi nimic extra...dar vei primi un masaj erotic de excepție...!În Târgu Mureș nu găsești ĺa niciun salon de profil...vreo fată care știe si isi dă interesul să îți facă un masaj erotic de calitate!La 200 de lei tarif...iti cere încă 100 dacă vrei să o atingi!La Cleo taruful este de 150 de lei si fetele sunt destul de permisive cu atingerile!Puteți merge liniștiți...si veți fi mulțumiți!Mai ales față de ce primiți...in Târgu Mureș la saloanele de profil!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...